Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

1.12.2014 17:49
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.225.40

Neví někdo náhodou, kdy bude druhá série seriálu Ve znamení koně?

Neregistrovaný uživatel

1.12.2014 19:45
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.167.103

Myslím že v lednu :)

Neregistrovaný uživatel

1.12.2014 19:51
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.216.88

Seriál se jmenuje Znamení koně. Asi bude příští rok, už je ve výrobě, víceméně dotočený.

Neregistrovaný uživatel

1.12.2014 20:04
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.166.52

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Seriál se jmenuje Znamení koně. Asi bude příští rok, už je ve výrobě, víceméně dotočený.

pořád lepší takovýhle malinký detail než třeba otázka od mé kamarádky na mou osobu- hele nevíš jak se jmenuje tamten film? víš o čem žejo... takovej ten tamten s těma koňma- hele nečum na mě jak na debila a řekni mi to!
Dodnes nevím jaký film měla na mysli

a já si říkala proč to teď zas dávají v TV- že bude pokračování jsem zapomněla!!
Děkuji za připomenutí

Neregistrovaný uživatel

1.12.2014 21:12
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.216.88

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
pořád lepší takovýhle malinký detail než třeba otázka od mé kamarádky na mou osobu- hele nevíš jak se jmenuje tamten film? víš o čem žejo... takovej ten tamten s těma koňma- hele nečum na mě jak na debila a řekni mi to!
Dodnes nevím jaký film měla na mysli

a já si říkala proč to teď zas dávají v TV- že bude pokračování jsem zapomněla!!
Děkuji za připomenutí

Podobným stylem u nás komunikuje ženská část rodiny, akorát, že my si rozumíme, jenom tatínek věčně neví která bije :-D

Neregistrovaný uživatel

1.12.2014 21:12
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.216.88

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
pořád lepší takovýhle malinký detail než třeba otázka od mé kamarádky na mou osobu- hele nevíš jak se jmenuje tamten film? víš o čem žejo... takovej ten tamten s těma koňma- hele nečum na mě jak na debila a řekni mi to!
Dodnes nevím jaký film měla na mysli

a já si říkala proč to teď zas dávají v TV- že bude pokračování jsem zapomněla!!
Děkuji za připomenutí

Podobným stylem u nás komunikuje ženská část rodiny, akorát, že my si rozumíme, jenom tatínek věčně neví která bije :-D

Přidejte reakci

Přidat smajlík