Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

29.12.2014 15:35
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.247.145

Kde se dá sehnat použitelné vojenské sedlo s pohyblivýma lyžinama? Ideálně v použitelném stavu. Na inzercích není ( jen klasická s běžnýma velikostma komor ) a žádné vojenské bazary neznám....

Neregistrovaný uživatel

29.12.2014 18:39
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.109.19

V inzerci. Inzerovat a inzerovat... Proč si všichni myslí, že je v dnešní době všechno sehnatelné ihned a v neomezeném množství, někde v nějakém "shopu a eshopu" jako houska někde v Tescu s non-stop otevíračkou?

Neregistrovaný uživatel

29.12.2014 20:15
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.180.220

No tak třeba já na svého koně sháněla tohodle vojáka dýl jak rok a nesehnala jsem. Teda vlastně jednoho jo, ale se zničenou kostrou. Proč hned taková jízlivost?

Neregistrovaný uživatel

30.12.2014 12:09
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.178.53

Moje první sedlo bylo vojenské, sehnala jsem ho v inzerci v místních inzert. novinách..tak bych dala poptávku na bazoš, a na facebook do nějakých bazárků

Neregistrovaný uživatel

30.12.2014 12:29
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.45.4

chtěla bych se zeptat, proč v dnešní době, kdy je takový výběr kvalitních sedel dáváte na koně něco takového? setkala jsem se s jedním vojenským sedlem a tak těžkou krávu bych na koně v životě nedala. Co vás k tomu vede?

Neregistrovaný uživatel

30.12.2014 13:14
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.178.53

Já, co ho měla jako první sedlo, jsem si ho tehdá sehnala protože jsem jezdila na beganech, a stálo jen 2tis..ovšem to jsem ještě byla "mladá a blbá", ale na begany bylo fajn, bylo teda děsně tvrdě pro zadek. Opakovala jsem od známé, ale ta měla né tak těžké, takovou lehčí verzi a taky trochu pohodlnější. Později jsem ho prodala, pořídila si svého koně a k němu anglic. sedlo Kentaura

Neregistrovaný uživatel

31.12.2014 00:06
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.24.167

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
chtěla bych se zeptat, proč v dnešní době, kdy je takový výběr kvalitních sedel dáváte na koně něco takového? setkala jsem se s jedním vojenským sedlem a tak těžkou krávu bych na koně v životě nedala. Co vás k tomu vede?

No, není těžší než westernové, a pohyblivé ližiny sedí většině koní, není třeba pracně shánět a zkoušet různé typy a velikosti sedel.
Pro jezdce je tvrdé, o tom žádná, ale zadek si zvykne :).
Taky jsem ho kdysi měla, jenže mi bohužel vykradli komplet sedlovnu...
Pro zadavatelku: tenhle typ sedla není moc obvyklý, takže nezbývá než inzerovat na různých koňských servrech a doufat. Ve vojenském (army) bazaru ho nenajdete, nabídka se koní netýká.

Neregistrovaný uživatel

31.12.2014 00:23
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.118.252

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
No, není těžší než westernové, a pohyblivé ližiny sedí většině koní, není třeba pracně shánět a zkoušet různé typy a velikosti sedel.
Pro jezdce je tvrdé, o tom žádná, ale zadek si zvykne :).
Taky jsem ho kdysi měla, jenže mi bohužel vykradli komplet sedlovnu...
Pro zadavatelku: tenhle typ sedla není moc obvyklý, takže nezbývá než inzerovat na různých koňských servrech a doufat. Ve vojenském (army) bazaru ho nenajdete, nabídka se koní netýká.

Souhlas, dnes jsem si pro jedno byla. Je dost zlikvidované, ale půjde opravit. Každopádně jedno jsem zdědila a nedám na něj dopustit. Váha oproti vesternovému super. Na dlouhý několikadenní čundry k nezaplacení.

Každopádně pro zadavatelku:
hledej, pátrej, ti nahoře mají prvdu. Na to dnešní mě upozornila kámoška, která ví, že jsem chtěla ještě jedno. Pán co mi jej dnes prodával, říkal že viděl stejné na aukru , tak tam mrkni - tvrdil, že za 3000,- pokud to nebyl pokus o vyšší cenu, tak budeš mít kliku. Já sháněla 1/2 roku, možná ještě dýl.

Hlavně zkontroluj kostru, jestli není svařovaná, nebo nějak spravovaná. Pak je riziko, že sedlo bude křivé a nebude mít ty skvělé vlastnosti, kvůli kterým ho sháníš.
Držím pěsti

Neregistrovaný uživatel

2.1.2015 12:10
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.235.130

Zdravim, jestli mate zajem o vojenske sedlo, mam kamarada, ktery jich ma nekolik a neco by i prodal. Kdyztak mi pisnete na mail pastviny@email.cz

Přidejte reakci

Přidat smajlík