Grip nebo celokožený sed?

Přidejte téma Přidejte téma
Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

31.12.2014 08:34
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.46.226

Chtěla bych se zeptat, jestli máte nějaké zkušenosti s gripem. Slyšela jsem, že v pračce to nedělá moc velkou dobrotu a grip ztratí svou funkčnost . Proto bych chtěla vědět, jestli má s tímto někdo nějakou zkušenost, případně poradil, jestli je lepší celokožený

Neregistrovaný uživatel

31.12.2014 08:42
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.41.2

Taky jsem se o to zajímala a všichni doporučují celokožený sed než kousek gumy, takže zůstanu věrná

Přidejte reakci

Přidat smajlík