Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.0.18
Prosim docela mne zajima jaka mate sedla,tedy spise znacku sedla........ Ja mam sedlo od Marka Zborila,skokovy special.....a jak jste na tom vy....JANIK
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.167.60
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Prosim docela mne zajima jaka mate sedla,tedy spise znacku sedla........ Ja mam sedlo od Marka Zborila,skokovy special.....a jak jste na tom vy....JANIK
Samé skokové od KenTauru - Hanulay II., Priamos I.a II., v lepších jsem zatím neskákala, Hauzr mi nějak neseděl ale špatný není ani Stieben
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.114.84
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Samé skokové od KenTauru - Hanulay II., Priamos I.a II., v lepších jsem zatím neskákala, Hauzr mi nějak neseděl ale špatný není ani Stieben
Ja mám Kentaur Pilot, není špatné, ale nejlíp se mi jezdilo v Jupiteru (taky kentaur).
S.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.0.218
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Ja mám Kentaur Pilot, není špatné, ale nejlíp se mi jezdilo v Jupiteru (taky kentaur).
S.
Mela jsem Kantaur Hanulay III, bylo uzasne a ted mam Kantaur Charon a je porste skvele, kresilko obe sedla do vysokeho skakani. Dasli super sedla jsou od Prestige, tohle sedlo je muj sen, ale je moc drahe.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.78.215
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Mela jsem Kantaur Hanulay III, bylo uzasne a ted mam Kantaur Charon a je porste skvele, kresilko obe sedla do vysokeho skakani. Dasli super sedla jsou od Prestige, tohle sedlo je muj sen, ale je moc drahe.
Máme Hauzry skokové speciály George a skokové univerzály Nova 2000 a Clasic, jsem s nimi velmi spokojená.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.144.122
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Máme Hauzry skokové speciály George a skokové univerzály Nova 2000 a Clasic, jsem s nimi velmi spokojená.
Mám KenTaur Pilot,Senece,Jupiter a west.sedlo.Měla jsem i Hauzer.Sedla byla dobrá,ale nejraději mám Senecu
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.43.114
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Mám KenTaur Pilot,Senece,Jupiter a west.sedlo.Měla jsem i Hauzer.Sedla byla dobrá,ale nejraději mám Senecu
western od pana vacka
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.193.92
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Prosim docela mne zajima jaka mate sedla,tedy spise znacku sedla........ Ja mam sedlo od Marka Zborila,skokovy special.....a jak jste na tom vy....JANIK
Ja mám vojenské sedlo z první republiky, německý western. Občas jezdím na půjčené anglii - ručně vyrovené panem vojířem. Ve všech skvělé posezeníčko