Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.116.144
Ahoj.
Prosím nevíte někdo jak je na tom s cenama paní Kabátová?Potřebuji nutně bandáže a flees deku.Nevíte jestli tam vůbec flees deky má?A kolik stojí?
Nebo je lepší si to objednat z Equi mody?
dík za rady
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.116.144
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Ahoj.
Prosím nevíte někdo jak je na tom s cenama paní Kabátová?Potřebuji nutně bandáže a flees deku.Nevíte jestli tam vůbec flees deky má?A kolik stojí?
Nebo je lepší si to objednat z Equi mody?
dík za rady
p. Kabátová to má předražené a flees deky jsem tam nevidělaDoporučuji Equi modu!Já z EM mám fleesku a bandáže a nemůžu si vynachválit!
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.116.144
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
p. Kabátová to má předražené a flees deky jsem tam nevidělaDoporučuji Equi modu!Já z EM mám fleesku a bandáže a nemůžu si vynachválit!
ano , souhlasímKabátová to má předražené a fleesky tam nemá...Má tam jenom "celtonku" a za takovou sumu , že jáí to tam asi zůstane do krachu...
Já mám taky z Equi Mody flees deku a bandáže a nemohu si vynachválitA mám od paní i bederku
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.116.144
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
ano , souhlasímKabátová to má předražené a fleesky tam nemá...Má tam jenom "celtonku" a za takovou sumu , že jáí to tam asi zůstane do krachu...
Já mám taky z Equi Mody flees deku a bandáže a nemohu si vynachválitA mám od paní i bederku
musím se také přidat..Paní kabátová to má opravdu předraženéA když jsem u ní byla já , tak prodavačka byla celá nervozní a koukala na mě jako když bych něco kradla.Když jsem se jí zeptala kde mají flees deky tak mi řekla že to nemaj a otočila se ke mě zády jako že na mě nemá časTaké doporučuji Equi Modu.S paní mám samé dobré zkušenosti
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.116.144
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
musím se také přidat..Paní kabátová to má opravdu předraženéA když jsem u ní byla já , tak prodavačka byla celá nervozní a koukala na mě jako když bych něco kradla.Když jsem se jí zeptala kde mají flees deky tak mi řekla že to nemaj a otočila se ke mě zády jako že na mě nemá časTaké doporučuji Equi Modu.S paní mám samé dobré zkušenosti
Taky doporučuji Equi Modu...Kabátová začíná , takže to má opravdu hodně drahéTřeba bandáže má za 500 4ks...