Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.130.213
Scháním uživatele s nickem microfon, který byl přihlášený ve stáji Ufonek a údajně jezdil v Zámrsku, ozveš se?
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.26.6
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Scháním uživatele s nickem microfon, který byl přihlášený ve stáji Ufonek a údajně jezdil v Zámrsku, ozveš se?
Já mam nick Microfon a tady ho používám, ale na ufonku má tento nick zřejmě někdo jiný, protže tam nechodím.. TAkže tak...
Microfon
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.130.213
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Já mam nick Microfon a tady ho používám, ale na ufonku má tento nick zřejmě někdo jiný, protže tam nechodím.. TAkže tak...
Microfon
Aha, já si říkala :) A v Zámrsku jsi taky náhodou nějezdila, co?
Díky
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.26.6
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Aha, já si říkala :) A v Zámrsku jsi taky náhodou nějezdila, co?
Díky
Hmmm, když nevím ani kde to je.....
No nic ,ale divim se že si někdo dal takhle divnou přezdívku sám od sebe???!!!
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.130.213
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Hmmm, když nevím ani kde to je.....
No nic ,ale divim se že si někdo dal takhle divnou přezdívku sám od sebe???!!!
Právě proto mě napadlo, jestli náhodou nejste jedna a ta samá Microfon :))) Každopádně díky :)