Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.203.162
Nazdar lidi, dneska mě kůň kopl do kolena, mám tam pár štychů, docela to bolí, ale byla to jen moje blbost, tak vám chcu připomenout, že jsou to pořád jen zvířata a abyste si dávali pozor, ať nedopadnete jako já !
Dávala jsem totiž přepraváky koni, který je ještě nikdy neměl, ale protože je to flegmatik, tak mě ani nenapadlo být opatrná, no a jak se lekl, tak kopl zadní nohou, já stála blbě a bylo to. Můj koníček je totiž děsný kliďas a tak tak beru i ostatní... Ono jak se dlouho nic nestane, tak ztrácíte obezřetnost, tak pozor!!!
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.174.217
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Nazdar lidi, dneska mě kůň kopl do kolena, mám tam pár štychů, docela to bolí, ale byla to jen moje blbost, tak vám chcu připomenout, že jsou to pořád jen zvířata a abyste si dávali pozor, ať nedopadnete jako já !
Dávala jsem totiž přepraváky koni, který je ještě nikdy neměl, ale protože je to flegmatik, tak mě ani nenapadlo být opatrná, no a jak se lekl, tak kopl zadní nohou, já stála blbě a bylo to. Můj koníček je totiž děsný kliďas a tak tak beru i ostatní... Ono jak se dlouho nic nestane, tak ztrácíte obezřetnost, tak pozor!!!
Hlavně že budeš v pořádku.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.203.162
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Hlavně že budeš v pořádku.
No co, dam si chvilku pohov od koní, abych nechytla infekci a snad to bude ok
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.3.89
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Nazdar lidi, dneska mě kůň kopl do kolena, mám tam pár štychů, docela to bolí, ale byla to jen moje blbost, tak vám chcu připomenout, že jsou to pořád jen zvířata a abyste si dávali pozor, ať nedopadnete jako já !
Dávala jsem totiž přepraváky koni, který je ještě nikdy neměl, ale protože je to flegmatik, tak mě ani nenapadlo být opatrná, no a jak se lekl, tak kopl zadní nohou, já stála blbě a bylo to. Můj koníček je totiž děsný kliďas a tak tak beru i ostatní... Ono jak se dlouho nic nestane, tak ztrácíte obezřetnost, tak pozor!!!
Můj přítel zvyklej na mýho pohodáře se vrhnul pohladit hříbě a mamina hned po něm pálila, naštěstí stihnul uskočit a její noha se mu smekla po kalhotách....
Na druhou stranu, člověk občas musí dostat ránu, aby si pamatoval . Přeju brzké uzdravení.
cheyenne
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.203.162
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Můj přítel zvyklej na mýho pohodáře se vrhnul pohladit hříbě a mamina hned po něm pálila, naštěstí stihnul uskočit a její noha se mu smekla po kalhotách....
Na druhou stranu, člověk občas musí dostat ránu, aby si pamatoval . Přeju brzké uzdravení.
cheyenne
Díky.Taky jsem si to říkala, že prostě občas každý potřebuje "dostat přes prsty"
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.119.62
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Díky.Taky jsem si to říkala, že prostě občas každý potřebuje "dostat přes prsty"
To jo, když si je člověk jistý, je na nejlepší cestě k průseru......
Neregistrovaný uživatel
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
To jo, když si je člověk jistý, je na nejlepší cestě k průseru......
hehe jsem si pripomela ,ze se me to nedavno taky stalo:)..poprve jsme brali koniky na akci a kdyz jsem vykladala koniky a sundavala zadni chranice me tez nacutl..taky primo do kolene..fakt jsem cumela, protoze nikdy nekopl, ale hned jsem mu to vratila:))..fakt jsem koukala jak pero z gauce..
Neregistrovaný uživatel
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Nazdar lidi, dneska mě kůň kopl do kolena, mám tam pár štychů, docela to bolí, ale byla to jen moje blbost, tak vám chcu připomenout, že jsou to pořád jen zvířata a abyste si dávali pozor, ať nedopadnete jako já !
Dávala jsem totiž přepraváky koni, který je ještě nikdy neměl, ale protože je to flegmatik, tak mě ani nenapadlo být opatrná, no a jak se lekl, tak kopl zadní nohou, já stála blbě a bylo to. Můj koníček je totiž děsný kliďas a tak tak beru i ostatní... Ono jak se dlouho nic nestane, tak ztrácíte obezřetnost, tak pozor!!!
Tak ať se to rychle hojí a nebolí.
Já už se takhle párkrát poučila a jsem vždy ve střehu. Ať koně milujem jak chcem jsou to zvířata a nikdy člověk neví co je napadne.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.31.115
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Tak ať se to rychle hojí a nebolí.
Já už se takhle párkrát poučila a jsem vždy ve střehu. Ať koně milujem jak chcem jsou to zvířata a nikdy člověk neví co je napadne.
hej,treba byť v strehu,len nedávno mi kobyla zvesila dvere z pántov a tie nám leteli nad hlavami,až dopadli k druhému do štondu,kam s nimi potom zacúvala.Vtedy asi pri nás stáli všetci svätý,dvere potom sami odpadli od ohlávky a kobyla mala len 2 škrabance na hlave.A to ešte mali sklenenú výplň...tie dvere leteli asi 1,5 metra nado mnou a ešte teraz je mi zle,ked si na to spomeniem..brrrrr
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.203.162
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
hej,treba byť v strehu,len nedávno mi kobyla zvesila dvere z pántov a tie nám leteli nad hlavami,až dopadli k druhému do štondu,kam s nimi potom zacúvala.Vtedy asi pri nás stáli všetci svätý,dvere potom sami odpadli od ohlávky a kobyla mala len 2 škrabance na hlave.A to ešte mali sklenenú výplň...tie dvere leteli asi 1,5 metra nado mnou a ešte teraz je mi zle,ked si na to spomeniem..brrrrr
Nazdar, tak to rozhodně neprobíhá podle mých představ. Dostala jsem do rány zánět a to i přes to, že beru atb. Takže každé dva dny převazy, bolest docela velká a plány v řiti....
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.31.115
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Nazdar, tak to rozhodně neprobíhá podle mých představ. Dostala jsem do rány zánět a to i přes to, že beru atb. Takže každé dva dny převazy, bolest docela velká a plány v řiti....
To je mi ľúúúto,koleno vie pekne potrápiť...Držím palce!!