Daruje někdo koně na dožití?

Přidejte téma Přidejte téma
Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

11.6.2010 07:46
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.28.105

Známé umřela 29letá ponička. Shání staršího koníka. Nevíte o něčem. Známá z Teplicka.
díky

Neregistrovaný uživatel

11.6.2010 13:10
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.42.56

Dobrý den, o jakého koníka by měla zájem. A jaké má pro koně podmínky, měl by společnost druhého? Díky Věra
clc2@jungmann.cz

Neregistrovaný uživatel

11.6.2010 19:48
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.129.69

Na rokycansku je k darování asi 23letá ponička, cca 120 v kohoutku. Pravděpodobně má poměrně zanedbaná kopýtka, ale jinak by měla být ok. Můžu poslat kontakt.

Neregistrovaný uživatel

11.6.2010 21:00
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.179.23

Zkontaktuji paní, aby se vám ozvala

Neregistrovaný uživatel

14.6.2010 21:14
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.23.245

také vím o poničce, starší ale nevím kolik přesně,ti lidé ji zachránili z jatek a už ji mají dýl a nabízeli mi ji.také budou nejspíš zanedbané kopýtka a je zvyklá i na samotu, Zlínsko

Neregistrovaný uživatel

15.6.2010 19:40
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.131.36

Dobrý den
Mohla bych poprosit o kontakt na nějakého poníka? Můj email je kajka00@email.cz . děkuji
Hledám do společnosti pro moji kobču důchodkyni.

Neregistrovaný uživatel

16.6.2010 17:23
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.169.98

Můžu poprosit o kontakt? sarabrauerova@seznam.cz Díky:-)

Neregistrovaný uživatel

16.6.2010 23:36
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.23.245

kontakt musím na tu poničku teprv sehnat, poznala jsem ty lidi až nedávno, tak až tam pojedu - písnu vám kontakty pokud ti majitelé budou pro.teď sem slyšela že ji dají na léto někam na pastviny ke známé.přeptám se teda

Neregistrovaný uživatel

17.6.2010 07:51
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.97.73

Mám koníka, celkově zdravý 26 let, nejezdí se na něm - je to dědeček, příjemný na ošetřování takový pejsek. Výška v kohoutku 156cm. Byla bych ochotná jej přenechat, ale jen do dobrých rukou se zárukou, že v případě špatné péče mi bude koník vrácen - srdeční záležitost, ale v mém stádečku mladých kobyl je chudák. jitapes@seznam.cz

Neregistrovaný uživatel

17.6.2010 08:26
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.92.43

Taky hledám poníka jako společníka pro mého 4-letého valáška. Pokud možno nekousavý, nekopavý, žádný tvrdohlavý mezek. Možno i za finanční obnos cca 8tis. Kč. Moravskoslezský kraj.

Přidejte reakci

Přidat smajlík