Spolek chovatelů kočkovitých šelem - ZALOŽENÍ !!!!

Přidejte téma
Přidejte téma
Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků
13.2.2011 09:01
kristalova

XXX.XXX.152.226

Asi před deseti lety (internet nebyl tolik rozšířený, a já ho nemám dones pozn. píše dcera) jsem dal do FAUNY inzerát se zájmem založit spolek chovatelů kočkovitých šelem. Nikdo se neozval. Proto jsem dnes s potěšením přivítal iniciativu některých chovatelů takový spolek založit. Diskuze na toto téma formou příspěvků asi nebude zcela produktivní. Spíše naopak. Myslím, že osobní setkání chovatelů by bylo prospěšnější. Aby se probraly pozitiva i negativa tohoto případného sdružení, to znamená, zda by to mělo smysl. Jsem ochoten takové setkání uspořádat, např. některou sobotu v květnu, pro vzdálenější (i ze SR) s noclehem u mě.
Prosím o názory.
Petr Šach
chov: Nad Hájem 0574, Praha, Zdiby Brnky
koresp.adresa: Praha 8, Větrná 15
tel: 604 684 665

sachova.lenka@seznam.cz

13.2.2011 19:51
doutrklars

XXX.XXX.27.79

kristalova napsal(a):
Asi před deseti lety (internet nebyl tolik rozšířený, a já ho nemám dones pozn. píše dcera) jsem dal do FAUNY inzerát se zájmem založit spolek chovatelů kočkovitých šelem. Nikdo se neozval. Proto jsem dnes s potěšením přivítal iniciativu některých chovatelů takový spolek založit. Diskuze na toto téma formou příspěvků asi nebude zcela produktivní. Spíše naopak. Myslím, že osobní setkání chovatelů by bylo prospěšnější. Aby se probraly pozitiva i negativa tohoto případného sdružení, to znamená, zda by to mělo smysl. Jsem ochoten takové setkání uspořádat, např. některou sobotu v květnu, pro vzdálenější (i ze SR) s noclehem u mě.
Prosím o názory.
Petr Šach

sachova.lenka@seznam.cz

Dobrý večer pane Šach takže spolek pana Navrátila už má 2 členy to je hezké, ale trochu mne udivilo že zrovna Vy. Vždit ještě před časem jste na pana Navrátila chovatelum šelem i mne rozesílal petici , která se posílala do ZOO zahrad , aby mu nic neprodávali ??!! No lidi maj právo měnit své názory , ale asi by to nemělo bejt jako počasí. Tak at se vam v tom spolku daří

24.1.2012 17:41
selmicka

XXX.XXX.50.94

kristalova napsal(a):
Prosím o názory.
Petr Šach

sachova.lenka@seznam.cz

Vážený kolego,jsem rád,že jste si již internet pořídil a ve Vašem vysokém věku se naučite jej ovládat.Věřím,že obohatíte zdejší diskuse svými dlouhodobými poznatky z chovu koč. šelem,kterýchšto máte ve svém chovu několik desítek a Váš chov lze zařadit na přední místa v chovu šelem v ČR,Vzhledem k tomu,že jsme ve stálem styku obchodním,telefonickém i osobním a jsme již staří " dědci " mužeme napomoci těm,co se o chov šelem zajímají,uvažují o chovu ,tak aby získali co nejvíce informací a mohli vše zhodnoti a případně se rozhodnout pro chov šelem.Jsme již staří pardi a mladi máji zelenou.
Máte možnost sdělit své poznatky,které já uvítám a určitě ostatní také.
Petře je to pro Vás výzva.

Roman

25.1.2012 01:48
cherry1402

XXX.XXX.38.222

selmicka napsal(a):
Vážený kolego,jsem rád,že jste si již internet pořídil a ve Vašem vysokém věku se naučite jej ovládat.Věřím,že obohatíte zdejší diskuse svými dlouhodobými poznatky z chovu koč. šelem,kterýchšto máte ve svém chovu několik desítek a Váš chov lze zařadit na přední místa v chovu šelem v ČR,Vzhledem k tomu,že jsme ve stálem styku obchodním,telefonickém i osobním a jsme již staří " dědci " mužeme napomoci těm,co se o chov šelem zajímají,uvažují o chovu ,tak aby získali co nejvíce informací a mohli vše zhodnoti a případně se rozhodnout pro chov šelem.Jsme již staří pardi a mladi máji zelenou.

Roman

Pan Šach diskuze jistě neobohatí, neboť nemá pc. Ten svůj příspěvek, na který Vy reagujete , nevím proč, až po roce, psal z pc u své dcery. Divím se, že to nevíte, když jste s ním ve stálém styku obchodním, telefonickém i osobním.smajlík Ale ono to bude jako vždy zase jinak, že?
Ty problematické ostrovidy jste mu nedávno dohodil Vy nebo jiný "umělec"? Podle toho, co mi říkal, to vypadá na černotu... Ale to Vy jistě víte.:-|

25.1.2012 08:16
selmicka

XXX.XXX.50.94

Petře ,až se naučíte na netu, co jste si koupil , skutečně něco napište.Jak vidíte, ta ona si dokonce dovolí tvrdit, a tím lhát , jako vždy ,vymýšlet co koliv , pro poškození chovatele,Už jste se stal obětí,aniž by jste ještě napsal.Že máte rysy . černotu. Pozör . Závažné obvinění a ona ví,že je spoplatněno 200000,- Kč pokuty na místě. pro fyzickou osobu a 1000000,- Kč pro právnickou osobu. To už je vrchol,co si dovolí !! No přijde tímto brzy kontrola CITES,ale máte vše ok . .Byl jsem na tom podobně,když mi ji sem poslali.

Budu rád,když něco ze svých bohatých chovatelských zkušeností napíšete.Nikdy není o chovu dost napsáno a zájemci mají stále zájem,který je skutečně obrovský.

RN :-)

25.1.2012 08:34
doutrklars

XXX.XXX.27.79

Pan Šach ze šelem někdy něco odchoval ? Ne že bych proti němu něco měl, já ho ani moc neznam, pouze mi tenkrát posílal kopii petice , kterou sepisoval proti vam a rozesílal do zoo, ale myslel jsem že má více méně zbírku šelem . Nebo používáte dvojí metr , kdo se vam třeba ještě může hodit, je úspěšný chovatel i bez odchovů a kdo nesouhlasí je začátečník amatér a nemá tu co dělat:-)). A nebudte na pani chovatelku tak přísný, vždit je jediná, kdo vam z celé ČR vubec odepsala, celý den vás svrběly prsty tak jste posouval jedno vlákno za druhým jestli se někdo chytne . Žádný zájem o vaši osobu. O lustraci nikdo nestojí:-)

25.1.2012 08:39
selmicka

XXX.XXX.50.94

Petře budu rád,pokud budete chtít a zmíníte se o obvinění Douši. Pokud vím,tak při osobní návštěvě jste mi zapřísáhle tvrdil,že to není pravda.Možná,že tu udajnou petici napsal Douša.Tomu bych věřil.Ale vyšlo vše naprázdno.:-(

DÍK RN

25.1.2012 08:43
doutrklars

XXX.XXX.27.79

selmicka napsal(a):
Petře budu rád,pokud budete chtít a zmíníte se o obvinění Douši. Pokud vím,tak při osobní návštěvě jste mi zapřísáhle tvrdil,že to není pravda.Možná,že tu udajnou petici napsal Douša.Tomu bych věřil.Ale vyšlo vše naprázdno.:-(

DÍK RN

Pane Navrátil ono na ni bylo x podpisů chovatelů kdo ji podepisoval, ví kdo s ní chovatele objížděl a nebyla anonymní tudíž i z zoo vědí , kdo jim ji zaslal, já ji mam schovanou na památku

25.1.2012 09:37
doutrklars

XXX.XXX.27.79

Nebudte z toho smutný , že jsem to neudělal já ale Váš kamarád, kdyby to napadlo mne dřív určitě bych to já udělal , takže to klidně berte tak jako bych to udělal, jelikož jsem s tim souhlasil:-)

25.1.2012 09:53
selmicka

XXX.XXX.50.94

Dovolím si odkaz na pěkný článek o rysu pana Reka.Zadat kožešinová zvířata - články a vyběhne jeho článek.

Zločincem snadno o rychle.Nevlastnit CITES ,předevšim cites a ke zvířeti muže znamenat i vězení,jak se autor článku zminuje.

RN smajlík

25.1.2012 10:03
doutrklars

XXX.XXX.27.79

selmicka napsal(a):
Dovolím si odkaz na pěkný článek o rysu pana Reka.Zadat kožešinová zvířata - články a vyběhne jeho článek.

Zločincem snadno o rychle.Nevlastnit CITES ,předevšim cites a ke zvířeti muže znamenat i vězení,jak se autor článku zminuje.

RN smajlík

Ale to je správné a v pořádku to nemusíme ani číst:-)

25.1.2012 10:20
selmicka

XXX.XXX.50.94

Duležitá informace pro všechny zájemce o zvíře CITES ( číst několikrát ) ,především CITES A - silně ohrožený druh a především zájemce o rysa ostrovida,který z našich lesu stále ubývá a je jich již na Šumavě pouze cca 50 jedincu ,,jak se mužeme dočíst ve vědeckých zprávách ,vědeckého monitoringu rysu ostrovidu,který proběhl ve zmíněné destinaci.
Podsouvat a tvrdit,že někdo vlastní zvíře na " černo" je nejen nechovatelské a tím zpusobí danému chovateli ujmu v podobě možné návštěvy kontrolních pracovníku CITES,možného uspáni svých jedincu, aby byla potvrzena totožnost čipu jedincu s patřičnými doklady.Že zákrok musí provést veterinář je jasné a že to není levná záležitost v případě šelmy je chovateli šelem též známe.Již pomýjím možná rizika uspání šelmy,kdy při předávkování šelma muže zemřít.Pomýjím i stres pri takovém ukonu. Náklady v případě kontoly bych vyžadoval na jedinci,který mě udal. Ale je bohužel pravdou,že orgány jméno udavatele nesdělí.Takže chovatel projívší kontrolou si pouze zaplatí nemalou částku za veterinární zákrok a muže poděkovat takovému " chovatelovi - nekolegovi "
Necht každý jednání posoudí sám.

Pěkný den RN smajlík

25.1.2012 10:40
doutrklars

XXX.XXX.27.79

cherry1402 napsal(a):
Pan Šach diskuze jistě neobohatí, neboť nemá pc. Ten svůj příspěvek, na který Vy reagujete , nevím proč, až po roce, psal z pc u své dcery. Divím se, že to nevíte, když jste s ním ve stálém styku obchodním, telefonickém i osobním.smajlík Ale ono to bude jako vždy zase jinak, že?
Ty problematické ostrovidy jste mu nedávno dohodil Vy nebo jiný "umělec"? Podle toho, co mi říkal, to vypadá na černotu... Ale to Vy jistě víte.:-|

Vy v článku vidíte, že by se tam psalo že má někdo něco na ,,černo,,, já pouze čtu,, černota ,,, myslim že sama pisatelka nam určitě i bez vaší pomoci vysvětlí jak to myslela

25.1.2012 10:42
doutrklars

XXX.XXX.27.79

Já sám bych za pojmem černota přeložil jako lumpárna, nějaký podvůdek na kupujícího:-)

25.1.2012 10:57
selmicka

XXX.XXX.50.94

Snad se ještě zmíním,že s nekolegialitou se setkal jeden významný chovatel šelem,který vede chov šelem více jak 20 let. A to tak,že jej jedna nejmenovaná chovatelka udala v jedné nejmenované ZOO,aby mu zvířata neprodávali.Což nemám z doslechu a byl jsem hlavním ptotagonistou odvozu z dané ZOO kotat šelmy,kde tento chovatel žádal o druhé kotě,avšak mu prodáno nebylo.Kolegiálně jsem mu pomohl,chovatelé si pomáhat musí.Oba jsme ze zoo odjeli s rozpačitými pocity.
Je to už asi 4 roky.Ale věřte,že takoví jedinci mezi chovateli jsou,bohužel.Je nutné o nich vědět a dávat si na ně pozor.Všichni šelmaři víme,kdo to je .Taková závažná informace se rychle mezi šelmaři rozšíři.Tomu kolegovi co jej to postihlo přeji mnoho uspěchu.

RN smajlík

25.1.2012 11:08
selmicka

XXX.XXX.50.94

selmicka napsal(a):
Petře ,až se naučíte na netu, co jste si koupil , skutečně něco napište.Jak vidíte, ta ona si dokonce dovolí tvrdit, a tím lhát , jako vždy ,vymýšlet co koliv , pro poškození chovatele,Už jste se stal obětí,aniž by jste ještě napsal.Že máte rysy . černotu. Pozör . Závažné obvinění a ona ví,že je spoplatněno 200000,- Kč pokuty na místě. pro fyzickou osobu a 1000000,- Kč pro právnickou osobu. To už je vrchol,co si dovolí !! No přijde tímto brzy kontrola CITES,ale máte vše ok . .Byl jsem na tom podobně,když mi ji sem poslali.

Budu rád,když něco ze svých bohatých chovatelských zkušeností napíšete.Nikdy není o chovu dost napsáno a zájemci mají stále zájem,který je skutečně obrovský.

Pan Petr Šach byl upozorněn ,co se zde opět dějě a přislíbil,jak spustí cca v něděli internet,tak se k oboum věcem vyjádří.
Uvidíme,zda bude ochoten dostát daného slibu.

Předem Petrovi děkuji :-)

RN

25.1.2012 11:12
doutrklars

XXX.XXX.27.79

selmicka napsal(a):
Pan Petr Šach byl upozorněn ,co se zde opět dějě a přislíbil,jak spustí cca v něděli internet,tak se k oboum věcem vyjádří.
Uvidíme,zda bude ochoten dostát daného slibu.

Předem Petrovi děkuji :-)

RN

Správně, měli by sme počkat

25.1.2012 11:38
selmicka

XXX.XXX.50.94

selmicka napsal(a):
Snad se ještě zmíním,že s nekolegialitou se setkal jeden významný chovatel šelem,který vede chov šelem více jak 20 let. A to tak,že jej jedna nejmenovaná chovatelka udala v jedné nejmenované ZOO,aby mu zvířata neprodávali.Což nemám z doslechu a byl jsem hlavním ptotagonistou odvozu z dané ZOO kotat šelmy,kde tento chovatel žádal o druhé kotě,avšak mu prodáno nebylo.Kolegiálně jsem mu pomohl,chovatelé si pomáhat musí.Oba jsme ze zoo odjeli s rozpačitými pocity.
Je to už asi 4 roky.Ale věřte,že takoví jedinci mezi chovateli jsou,bohužel.Je nutné o nich vědět a dávat si na ně pozor.Všichni šelmaři víme,kdo to je .Taková závažná informace se rychle mezi šelmaři rozšíři.Tomu kolegovi co jej to postihlo přeji mnoho uspěchu.

RN smajlík

Pokud se někdo v nejmenované chovatelce pozná ,,jeho svědomí . Všichni slušní lidé,chovatelé a zejména chovatelé šelem si o tom myslí své.

RN :-(

25.1.2012 11:56
doutrklars

XXX.XXX.27.79

selmicka napsal(a):
Pokud se někdo v nejmenované chovatelce pozná ,,jeho svědomí . Všichni slušní lidé,chovatelé a zejména chovatelé šelem si o tom myslí své.

Pane Navrátil , já znam oba, které jste zminoval, do té kauzy mi nic neni je to jejich věc , ale bejt dotičnou zoo, tim kdo vam šelmu přenechal a dozvědět se , že jste ji přenechal tomu , komu oni ji nechat nechtěli , bral bych to jako podvod a požadoval vrácení zvířete třeba soudní cestou a Vás příště nechal ze zoo vyvést třeba policií jako podvodníka.

25.1.2012 12:11
selmicka

XXX.XXX.50.94

Pokud zvíře koupím,, stává se mým majetkem a mohu naložit s ním jak uznám za vhodé.Smlouva neobsahovala bod,že kotě nemohu přenechat třetí osobě. Slušní chovatelé a kolegové si pomáhají.Neslušní pÍší výmysli a lži se snahou kolegu potopit,pomluvit.

25.1.2012 12:32
doutrklars

XXX.XXX.27.79

selmicka napsal(a):
Pokud zvíře koupím,, stává se mým majetkem a mohu naložit s ním jak uznám za vhodé.Smlouva neobsahovala bod,že kotě nemohu přenechat třetí osobě. Slušní chovatelé a kolegové si pomáhají.Neslušní pÍší výmysli a lži se snahou kolegu potopit,pomluvit.

Takže si myslíte, že vůči zoo to bylo férové jednání , když ste za jejich zády obratem přeprodal zvíře tomu , komu oni ho prodat odmítli a neplette sem pomoc, bavíme se o lumpárně vůči chovateli v tomto případě ZOO. Pokud bych odmítl někomu prodat zvíře, tak k tomu asi mam nějaký důvod a přišel by někdo zvíře koupil jen pro to že se spolu známe, hned ho prodal tomu, komu já ho prodat neměl, tak je to u mne parchant a dveře má příště zavřené:-(

25.1.2012 13:26
selmicka

XXX.XXX.50.94

Co dodat Je stále patrné již 2 roky,kdo tu používá jaké výrazy vuči chovatelum. Že jde o osobu konfliktní je mezi chovateli známo. Z příhody z nejmenované ZOO jasně vyplývá,že u prodeje ,placení jsme byly já a nejmenovaný chovatel >Je zřejmé,že obě strany,prodávajicí a kupujicí, si byli vědomy místa následného chovu,aniž by o tom padla zmínka. Jsou i velice rozumní a slušní lidé,což jsme v dané Zoo poznali a pochopili i odsoudili jednání udavače.

RN smajlík

25.1.2012 13:43
selmicka

XXX.XXX.50.94

Dovolím si ještě dodatek.Každá ZOO uvítá prodej zkušenému chovateli šelem s patřičným zázemím,prokázajicí ho se Povolením k chovu koč. šelem CZ.Již z toho duvodu,že pro odchovaná kotata nemá místo a je jim nutností kotata umístit mimo zoo. Pokud jdou do velice nadstandartních podmínek chovu ,tím jsou spokojenější.Obě zminovaná kotata vyrostla v krásné a zdravé jedince,která jsou stále v našem chovu k vidění a jsou základem našeho chovu .O zpusobu a kvalitě chovu se již osobně přesvědčil nejeden zoolog více zoo jak z ¨ČR,tak i ze zahraničí. :-)

RN

25.1.2012 14:22
cherry1402

XXX.XXX.38.222

selmicka napsal(a):

Je přinejmenším podivné, aby zkušený chovatel šelem koupil rysy, u kterých nezná jejich věk, původ, příbuznost, zdravotní stav a dokonce ani to, odkud mu byli přivezeni někým třetím. O podivné ceně ani nemluvě... Pokud o něm mluvíte jako o oběti, pak se zřejmě stal obětí nějakého nekalého obchodu. Jako překupníkovi Vám to nemusím ani vysvětlovat, viďte? Pevně věřím, že je již vše v pořádku a vyřešené, takže nějaká pokuta, o které tu žvatláte, je mimo mísu.:-(

25.1.2012 14:30
cherry1402

XXX.XXX.38.222

doutrklars napsal(a):
Pane Navrátil ono na ni bylo x podpisů chovatelů kdo ji podepisoval, ví kdo s ní chovatele objížděl a nebyla anonymní tudíž i z zoo vědí , kdo jim ji zaslal, já ji mam schovanou na památku

Byla jsem první, komu pan Šach zmíněnou petici dovezl osobně k podpisu a její kopii mám taky uschovanou. Dle těch podpisů je zřejmé, kolik má Navrátil mezi chovateli přátel a jak ho mají rádi:-|, bylo to už před pár lety, počítám, že kdyby někdo sepsal dnes novou petici, tak by byl sezmam podepsaných nejméně trojnásobný.:-))

25.1.2012 14:39
cherry1402

XXX.XXX.38.222

selmicka napsal(a):
Duležitá informace pro všechny zájemce o zvíře CITES ( číst několikrát ) ,především CITES A - silně ohrožený druh a především zájemce o rysa ostrovida,který z našich lesu stále ubývá a je jich již na Šumavě pouze cca 50 jedincu ,,jak se mužeme dočíst ve vědeckých zprávách ,vědeckého monitoringu rysu ostrovidu,který proběhl ve zmíněné destinaci.
Podsouvat a tvrdit,že někdo vlastní zvíře na " černo" je nejen nechovatelské a tím zpusobí danému chovateli ujmu v podobě možné návštěvy kontrolních pracovníku CITES,možného uspáni svých jedincu, aby byla potvrzena totožnost čipu jedincu s patřičnými doklady.Že zákrok musí provést veterinář je jasné a že to není levná záležitost v případě šelmy je chovateli šelem též známe.Již pomýjím možná rizika uspání šelmy,kdy při předávkování šelma muže zemřít.Pomýjím i stres pri takovém ukonu. Náklady v případě kontoly bych vyžadoval na jedinci,který mě udal. Ale je bohužel pravdou,že orgány jméno udavatele nesdělí.Takže chovatel projívší kontrolou si pouze zaplatí nemalou částku za veterinární zákrok a muže poděkovat takovému " chovatelovi - nekolegovi "
Necht každý jednání posoudí sám.

Pěkný den RN smajlík

Koho tady chcete těmi nesmysli oblbnout? Nezapomínejte, že sem chodí na diskuze i ti, kteří ví, jak se se šelmou zachází a jak probíhá taková kontrola. Kvůli kontrole čipu se zvíře nemusí uspávat, to by se pak musely při každé kontrole u kohokoliv uspávat a ohrožovat na životě všechny šelmy. Už vidím velkochovatele, kterak kvůli kontrole uspávají všechna divoká zvířata, pak za to zaplatí několik tisíc a ještě s hrůzou čekají, zda se jim probodí z narkózy nebo o ně přijdou.smajlík Takový nebetyčný žvást můžete vyplodit jen Vy!smajlík

25.1.2012 14:45
cherry1402

XXX.XXX.38.222

doutrklars napsal(a):
Já sám bych za pojmem černota přeložil jako lumpárna, nějaký podvůdek na kupujícího:-)

Chytrý to pochopí a blbovi to nevysvětlíš, Vy jste to pochopil správně. Je zajímavé, jak tady Navrátil opět dělá obhájce chovatelům, že by o tom jako překupník věděl něco víc?smajlík Říkal přece, že má s tím chovatelem pravidelný styk, néé?smajlík

25.1.2012 14:52
cherry1402

XXX.XXX.38.222

selmicka napsal(a):

RN smajlík

Věřím, že svou kolegialitu projevujete vůči všem chovatelům bez rozdílu, tedy prosím zveřejněte jméno dotyčné zoo i jméno zmíněné udavačky a o jaké zvíře šlo, aby chovatelé, včetně mě, věděli, na koho si mají dát pozor. Nedopustíte přece, aby Vaše vlastní slova, že chovatelé si musí pomáhat, vyzněla jen jako plácnutí do větru. Z toho důvodu také věřím, že od Vás dostanu konkrétní odpověď.:-)

25.1.2012 14:52
doutrklars

XXX.XXX.27.79

cherry1402 napsal(a):
Chytrý to pochopí a blbovi to nevysvětlíš, Vy jste to pochopil správně. Je zajímavé, jak tady Navrátil opět dělá obhájce chovatelům, že by o tom jako překupník věděl něco víc?smajlík Říkal přece, že má s tím chovatelem pravidelný styk, néé?smajlík

No kdo ví o jaký styk se jedná , třeba se při tom o tomto nebavěj:-|

25.1.2012 14:55
cherry1402

XXX.XXX.38.222

selmicka napsal(a):

Udavači na diskuze nechodí a chovatelům se nepředstavují, tak zveřejněte to jméno, abych si taky nemusela myslet své, ale o Vás.:-(

25.1.2012 15:09
selmicka

XXX.XXX.50.94

Chovatelum šelem je jméno zmíněné udavačky jasné.I noví zájamci co do chovu vstoupí se brzo to jméno dozví též.Již několik návštěvníku při návštěvě u nás to jméno sami vzpomínali.Takové neetické,mírně řečeno nekolegiální chování člověka,natož chovatele se neutají ani hloupými ,provokativnímni dotazy neokecá.
Šelmaři si na ní dají a dávají POZOR ! smajlík

25.1.2012 15:10
cherry1402

XXX.XXX.38.222

doutrklars napsal(a):
Takže si myslíte, že vůči zoo to bylo férové jednání , když ste za jejich zády obratem přeprodal zvíře tomu , komu oni ho prodat odmítli a neplette sem pomoc, bavíme se o lumpárně vůči chovateli v tomto případě ZOO. Pokud bych odmítl někomu prodat zvíře, tak k tomu asi mam nějaký důvod a přišel by někdo zvíře koupil jen pro to že se spolu známe, hned ho prodal tomu, komu já ho prodat neměl, tak je to u mne parchant a dveře má příště zavřené:-(

Prosím Vás, o čem je tady vůbec řeč? Vždyť Navrátil psal, že tu zmíněnou šelmu kupovali ze zoo společně s oním odmítnutým chovatelem. To si myslíte, že jsou v té zoo tak hloupísmajlík, aby jim nedošlo, že ji po koupi prodá ihned tomu, komu oni sami ji prodat odmítli?? Je to jen další Navrátilův výmysl a lež, kterou naplňuje svá slova o neslušných chovatelích, on sám je učebnicovým příkladem takového chovatelesmajlík, stačí si přečíst diskuze na fauně za poslední 2 roky, jakou špínu tady háže na kde koho. A za vším je jen jeho vlastní prospěch.

25.1.2012 15:15
cherry1402

XXX.XXX.38.222

selmicka napsal(a):
Co dodat Je stále patrné již 2 roky,kdo tu používá jaké výrazy vuči chovatelum. Že jde o osobu konfliktní je mezi chovateli známo. Z příhody z nejmenované ZOO jasně vyplývá,že u prodeje ,placení jsme byly já a nejmenovaný chovatel >Je zřejmé,že obě strany,prodávajicí a kupujicí, si byli vědomy místa následného chovu,aniž by o tom padla zmínka. Jsou i velice rozumní a slušní lidé,což jsme v dané Zoo poznali a pochopili i odsoudili jednání udavače.

RN smajlík

Takže to shrnu: zoo odmítla chovateli prodat šelmu, tak si vzal na pomoc Vás, odborníka na koupi a prodej šelem a jen co Vás v zoo uviděli, tak bez řečí šelmu prodali a už je ani nezajímalo, že půjde k tomu chovateli, kterému ji prodat vlastně nechtěli.smajlíksmajlíksmajlík

25.1.2012 15:24
selmicka

XXX.XXX.50.94

Snad ještě objasnění případného uspání při kontrole.Pokud je udavačem opět někdo,že tu vytváří dojem podvodu a černoty s rysy,orgány cites mohou zpochybnit doklady a mají právo vyžadovat sken čipu.Pokud zvíře nechytí,natož rysa divokého,nepomuže ani klacek se čtečkou,tak se ani laik nemusí oblbovat.Ale skutečný šelmař pochopil o čem mluvím.Pak musí nastat to uspání puškou a to je finanční mazec..Jedině porovnání čipu s doklady je porovnání čistoty obchodu.Že tu opět někdo mluví o osobě,která se zatím nemá možnost zučastnit,což věřím,žë po spuštění netu tak učiní,tuto osobu pošpinuje a upozornuje očerněním,že vlastní černé rysy, tak kontrolní orgány,nebylo by podivem,pokud by pana Šacha navštívili a tato osoba,co to tu zpusobila by mu připravila trochu zábavy .Budu držet palce,aby k tomu nedošlo.
Doufat ,.že se pan Petr vyjádří,jak slíbil.

PS. je patrné ,kdo se snaží opět ze slušného vlákna udělat marast,kdo sem po slušné mojí výzvě pana Petra vstoupil a hned očernuje a co z toho opět nablafal aby znevážil nejen mě ,ale i jeho . .:-(

RN

25.1.2012 15:21
cherry1402

XXX.XXX.38.222

selmicka napsal(a):
Dovolím si ještě dodatek.Každá ZOO uvítá prodej zkušenému chovateli šelem s patřičným zázemím,prokázajicí ho se Povolením k chovu koč. šelem CZ.Již z toho duvodu,že pro odchovaná kotata nemá místo a je jim nutností kotata umístit mimo zoo. Pokud jdou do velice nadstandartních podmínek chovu ,tím jsou spokojenější.Obě zminovaná kotata vyrostla v krásné a zdravé jedince,která jsou stále v našem chovu k vidění a jsou základem našeho chovu .O zpusobu a kvalitě chovu se již osobně přesvědčil nejeden zoolog více zoo jak z ¨ČR,tak i ze zahraničí. :-)

RN

Vždyť jste psal, že šlo o jednu šelmu a najednou jsou dvě? A ve Vašem chovu? Tak pro koho jste je vlastně kupoval, pro kolegu nebo pro sebe? Koho jste tou koupí vlastně podrazil, kolegu nebo tu zoo?:-(

25.1.2012 15:32
cherry1402

XXX.XXX.38.222

selmicka napsal(a):
Chovatelum šelem je jméno zmíněné udavačky jasné.I noví zájamci co do chovu vstoupí se brzo to jméno dozví též.Již několik návštěvníku při návštěvě u nás to jméno sami vzpomínali.Takové neetické,mírně řečeno nekolegiální chování člověka,natož chovatele se neutají ani hloupými ,provokativnímni dotazy neokecá.
Šelmaři si na ní dají a dávají POZOR ! smajlík

Proč chodíte okolo toho jména jako okolo horké kaše? Jsem taky chovatelkou šelem, tak mi tu udavačku prozraďte, abych si na ni taky mohla dát pozot a neokecávejte to kolem dokola. Chovatelé si přece musí pomáhat, nebo snad máte nějaký vlastní důvod tu udavačku krýt?smajlík To ovšem není z Vaší strany ani trochu kolegiální a ukazuje to spíš na to, že jste si jako vždy vše vymyslel, abyste mohl na někoho dalšího hodit hromadu hnoje.:-(

25.1.2012 15:33
selmicka

XXX.XXX.50.94

selmicka napsal(a):

RN smajlík

Již prvním příspěvkem je patrné,že jde o dvě kotata.A všem je již jasné,kdo ten udavač je.Už to konečně pochopili i méně zasvěcení.Marast co tu někdo předvání je hloupu snahou zahltit vlákno ,aby se v tom nikdo nevyznal.
Víme ,kdo udavačem je,věříme,že pan Petr objasní 2 tu zminované lži.Tot vše.Nerní potřeba tu dělat aintop - guláš.Čtenáři jsou citliví,vnímaví a nepodcsmajlíkenoval bych je.

RN smajlík

25.1.2012 15:42
selmicka

XXX.XXX.50.94

Snad zatím závěrem mohu konstatovat,že tern udavač,to tu určitě čte,zřejmě nemá zádné svědomí, morální zábrany,natož charakter a cit ke kolegialitě,jinak tak zavrženihodný čin by vuči kolegovi neučinil.Pokud se zde poznal,jedině dobře,aby si uvědomil, že obec šelmařská o jeho počinu ví a dá si na něj pozor. :-(smajlík
Uplně dostačujicí.

RN

25.1.2012 15:44
cherry1402

XXX.XXX.38.222

selmicka napsal(a):
Snad ještě objasnění případného uspání při kontrole.Pokud je udavačem opět někdo,že tu vytváří dojem podvodu a černoty s rysy,orgány cites mohou zpochybnit doklady a mají právo vyžadovat sken čipu.Pokud zvíře nechytí,natož rysa divokého,nepomuže ani klacek se čtečkou,tak se ani laik nemusí oblbovat.Ale skutečný šelmař pochopil o čem mluvím.Pak musí nastat to uspání puškou a to je finanční mazec..Jedině porovnání čipu s doklady je porovnání čistoty obchodu.Že tu opět někdo mluví o osobě,která se zatím nemá možnost zučastnit,což věřím,žë po spuštění netu tak učiní,tuto osobu pošpinuje a upozornuje očerněním,že vlastní černé rysy, tak kontrolní orgány,nebylo by podivem,pokud by pana Šacha navštívili a tato osoba,co to tu zpusobila by mu připravila trochu zábavy .Budu držet palce,aby k tomu nedošlo.
Doufat ,.že se pan Petr vyjádří,jak slíbil.

PS. je patrné ,kdo se snaží opět ze slušného vlákna udělat marast,kdo sem po slušné mojí výzvě pana Petra vstoupil a hned očernuje a co z toho opět nablafal aby znevážil nejen mě ,ale i jeho . .:-(

RN

Tak za tohle by Vás zoologové pochválili, to se hned pozná zkušený chovatel!smajlík Musí uspávat šelmu kvůli přečtení čipusmajlík. To se musí podle Vás teda uspávat divoké šelmy jak na běžícím pásu při každé pravidelné kontrole.smajlík. Ještěže já to dělat nemusím a ti zkušení chovatelé taky ne, protože znají i bezpečnější způsoby. Zkuste zase u některého odkoukat, jak se to dělá, ať na tu Vaši nezkušenost nedoplatí Vaše šelmy, mistře.:-))

25.1.2012 15:51
cherry1402

XXX.XXX.38.222

selmicka napsal(a):
Již prvním příspěvkem je patrné,že jde o dvě kotata.A všem je již jasné,kdo ten udavač je.Už to konečně pochopili i méně zasvěcení.Marast co tu někdo předvání je hloupu snahou zahltit vlákno ,aby se v tom nikdo nevyznal.
Víme ,kdo udavačem je,věříme,že pan Petr objasní 2 tu zminované lži.Tot vše.Nerní potřeba tu dělat aintop - guláš.Čtenáři jsou citliví,vnímaví a nepodcsmajlíkenoval bych je.

RN smajlík

Mně stále není jasné, kdo ten udavač je, tak prosím o to jméno, tím vlákno nezahltíte a chovatelům pomůžete. Možná je to všem jasné, i těm, kteří na tuhle diskuzi nikdy nechodí:-)), ale mě ne. Chovatelky jsou v republice jen dvě a já to nebyla a nevěřím, že by to byla ta druhá.smajlík Nebo máte strach to jmého zveřejnit?

25.1.2012 15:53
selmicka

XXX.XXX.50.94

Rekapitulace : celý problém a zahlcování vlákna, o které tu je snaha zhrnu do 3 bodu.

Bod 1 - černota rysu panam Šacha

Bod 2 - petice

Bod 3 - udavač je jasný

Počkáme si na názor pana Petra a věřím,že diskusi obohatí mnoha poznatky,protože má mnoho druhu šelem ve více kusech,mnoho dlouhodobých zkušeností a pokusí se zájemcum odpovědět v rovině chovu tak jak se snažím celou dobu já.A nastane již klid na vláknech o šelmách a zajimavé čtení pro čtenáře.O to by mělo jít. A nám dědku o to pujde.

Pozn: pokud chovatel má větší výběh,šelmy divoké,tak ani kesr nepomuže.Muže s kesrem běhat jako za motýlem a šelmu stresovat a nechytí ji,pokud má uzpusobený chov jako já,je kesr dostačujicí.Inteligetní chovatelé šelem ví o čem mluvím.Ti co mají šelmu jako miláčka ji dají pusinu,přiloží čtečku a je vymalováno.Vím,že polopatismus jsem napsal pro ty méně chápavé.Omlouvat se chovatelum nemisím,ti to pochopili.

RN smajlík

25.1.2012 15:56
cherry1402

XXX.XXX.38.222

selmicka napsal(a):
Snad zatím závěrem mohu konstatovat,že tern udavač,to tu určitě čte,zřejmě nemá zádné svědomí, morální zábrany,natož charakter a cit ke kolegialitě,jinak tak zavrženihodný čin by vuči kolegovi neučinil.Pokud se zde poznal,jedině dobře,aby si uvědomil, že obec šelmařská o jeho počinu ví a dá si na něj pozor. :-(smajlík
Uplně dostačujicí.

RN

NE, NE, to není dostačující. Vy jste zde napsal o nějaké udavačce chovatelů, to je závažné obvinění dotyčné osoby! Pokud víte o koho jde, což ostatně z Vašich slov vyplývá, pak jste POVINNEN v zájmu chovatelské kolegiality toto jméno zveřejnit.

25.1.2012 16:02
selmicka

XXX.XXX.50.94

Kolegové chovatelé to J M É N O znají ,to je dostačujicí,nemusim nic,natož na veřejném foru někoho jmenovitě napadat,tak jak to tu předvádějí jiní.NEMUSÍM. Ale mohu na problém upozornit s tím, že kolegové ví o kom je řeč.Kolega,co to pocítil na vlastní kuži se k tomu nebude vyjadřovat o dané osobě ztratil veškerou soudnost.
Zustaneme u ustního podání.

RN smajlík

25.1.2012 16:02
doutrklars

XXX.XXX.27.79

selmicka napsal(a):
Rekapitulace : celý problém a zahlcování vlákna, o které tu je snaha zhrnu do 3 bodu.

Bod 2 - petice

Bod 3 - udavač je jasný

Počkáme si na názor pana Petra a věřím,že diskusi obohatí mnoha poznatky,protože má mnoho druhu šelem ve více kusech,mnoho dlouhodobých zkušeností a pokusí se zájemcum odpovědět v rovině chovu tak jak se snažím celou dobu já.A nastane již klid na vláknech o šelmách a zajimavé čtení pro čtenáře.O to by mělo jít. A nám dědku o to pujde.

Pozn: pokud chovatel má větší výběh,šelmy divoké,tak ani kesr nepomuže.Muže s kesrem běhat jako za motýlem a šelmu stresovat a nechytí ji,pokud má uzpusobený chov jako já,je kesr dostačujicí.Inteligetní chovatelé šelem ví o čem mluvím.Ti co mají šelmu jako miláčka ji dají pusinu,přiloží čtečku a je vymalováno.Vím,že polopatismus jsem napsal pro ty méně chápavé.Omlouvat se chovatelum nemisím,ti to pochopili.

RN smajlík

No tak já jsem naprostý amatér a začátečník, kočky ochočené nemam a do 2 minut podle potřeby je chytim do bedny bez kesrů a uspávaček, ale tak to mají zařízené jen amatéři a začátečníci, odborníci potřebují kesry a uspávadla:-)

25.1.2012 16:06
cherry1402

XXX.XXX.38.222

selmicka napsal(a):

Bod 2 - petice

Bod 3 - udavač je jasný

RN smajlík

Máte pravdu, já to pochopila:-), taky své šelmy neuspávám, a to ani ty divoké a vzhledem k tomu, že pan Šach je dlouholetý chovatel, tak to nemusí dělat taky, takže Vaše výše zmíněné obavy, že bude platit spoustu peněz za uspání a šelmy mu díky tomu možná i pojdou jsou jen zbytečným výkřikem do tmy.
Jen si Vás dovolím upozornit, že jste pro pana Šacha zvolil nesprávný název. Podle Vás je chovatel jen ten, kdo odchovává mláďata a ostatní jsou jen majitelé či mazlíčkáři. Pan Šach za ta léta nic neodchoval, čili patří dle Vašeho rozdělení do kategorie "majitel", nikoli chovatel. To jen pro upřesnění.:-)):-)

25.1.2012 16:10
burundi

XXX.XXX.227.51

Halooo Navratilovy někdo platí za to že rozvrací chovatelskou komunitu???

Tohle na Ifauně nemá obdoby!!!Zlatá terasekce,tenhle humus co tu ten člověk produkuje je neuvěřitelnýsmajlík

25.1.2012 16:19
selmicka

XXX.XXX.50.94

Učiním závěr a počkáme na vyjádření pana Petra.Již shrnu na 2 body.

1. černotu rysu

2. petice

Bod 3 - udavače necháme pro ustní podaní šelmařum.

Pokud někdo má potřebu odbíhat od těchto 2 bodu a tím vlákno zahlcovat a odvádět od problému např. uspáváním šelem,má možnost založit nové vlákno k danému problému.Tím od problému 2 bodu a podstaty celého vlákna pozornost NEODVEDE

Body určitě pan Petr OBJASNÍ.

25.1.2012 16:19
cherry1402

XXX.XXX.38.222

selmicka napsal(a):
Kolegové chovatelé to J M É N O znají ,to je dostačujicí,nemusim nic,natož na veřejném foru někoho jmenovitě napadat,tak jak to tu předvádějí jiní.NEMUSÍM. Ale mohu na problém upozornit s tím, že kolegové ví o kom je řeč.Kolega,co to pocítil na vlastní kuži se k tomu nebude vyjadřovat o dané osobě ztratil veškerou soudnost.
Zustaneme u ustního podání.

RN smajlík

Ale Vy jste tu zmíněnou osobu již na tomto veřejném fóru NAPADL tím, že jste ji označil za udavačku. Pokud to jmého znají i jiní chovatelé, pak ho zcela jasně znají o d Vás, protože Vám ho jako jedinému prozradili v zoo, takže Vy jste tu dotyčnou udal vlastně všem chovatelům. Tedy\ kromě mě, protože já nevím o koho jde a od Vás se to , jak je vidět, nedozvím. Pravda, ten kolega, který to pocítil na vlastní kůži, se mi o tom nikdy nezmínil(že by tu udavačku neznal?) a dál ke mně jezdí na pravidelné návštěvy.:-)

25.1.2012 16:25
selmicka

XXX.XXX.50.94

Zminovaný kolega k Vám nejezdí již zhruba 4 roky,proč,to se ho musíte zeptat sama.Mě to řekl také,nevím,proč by neodpověděl i Vám.
Zavolejte mu.smajlík

25.1.2012 16:26
cherry1402

XXX.XXX.38.222

burundi napsal(a):
Halooo Navratilovy někdo platí za to že rozvrací chovatelskou komunitu???

Tohle na Ifauně nemá obdoby!!!Zlatá terasekce,tenhle humus co tu ten člověk produkuje je neuvěřitelnýsmajlík

Nebojte se, on chovatelskou komunitu nerozvrátí. Chovatelská komunita slušných šelmařů už ho dávno vykopla ze dveří.:-) Mně se bojí i zavolat:-)) Je to srab, který se musí ukájet a zvyšovat své ego tady na diskuzích, protože jinde mu to nedovolí.:-|

25.1.2012 16:34
selmicka

XXX.XXX.50.94

selmicka napsal(a):

Roman

Na závěr si dovolím připomínku,že jsem vstoupil se slušnou výzvou k panu Petrovi Šachovi ,viz. víše.Na na tuto moji slušnou výzvu co následovalo je patrné v prvním vstupu té osoby cherry.Zbytek vidí čtenář sám.Nemá zájem napomoci chovovatlství šelem,což stále dokazuje jejími pomluvami zde patrnými a jinde k dočtení též.

Snad nastanou lepší časy,pokud bude ochoten Pan Petr přispět. smajlík

25.1.2012 16:35
cherry1402

XXX.XXX.38.222

selmicka napsal(a):
Zminovaný kolega k Vám nejezdí již zhruba 4 roky,proč,to se ho musíte zeptat sama.Mě to řekl také,nevím,proč by neodpověděl i Vám.
Zavolejte mu.smajlík

V tom případě nevím, o kterém kolegovi mluvíte, neboť celou dobu je zde řeč o panu Šachovi a nikom jiném. A pokud ke mně zmiňovaný kolega nejezdí, pak ho ani neznám, protože všichni ti, které znám, ke mně jezdí.:-) Ale Vy jste tím zcela jasně naznačil, že onou udavačkou jsem jásmajlík, tak to mi budete muset vysvětlit a klidně tady na veřejné diskuzi, když už jste to tak rozvedl. Já nemám co skrývat a Vy?

25.1.2012 16:39
selmicka

XXX.XXX.50.94

Jméno jsem nezvěřejnil a pokud má někdo pocity viny.musí se sám nad sebou zamyslet a zhodnotit činy vuči kolegum.Pokud je vztahovačný, jeho věc. Jak se zminuji a již naposledy,nechme jméno na ustním podání obci šelmařu.Tím je i splněna litera zákona,obviněn nikdo není.Je to jen někdo o kom my chovatele víme.

25.1.2012 16:47
selmicka

XXX.XXX.50.94

Dodatek k špatnému pokusu,že osoba co poznala zákaz prodeje v ZOO je pan Šach.Dotyčná ví dobře,že pan Šach žádny zákaz na své kuži nepoznal a o něj se nejedná.Dobře ví,že pokud jsme šelmu získávali pro něj¨nebo pro mě nebo pro oba , ,jezdíme společně do vybrané zoo a společně kupujeme a šelmy si odvezeme v jedním autě a dobře a na urovni se pobavíme o chovu.Takto jsme společně při nákupu navštivili nějakou ZOO a je možností,že to budeme i v budoucnu někdy opakovat. :-)

25.1.2012 16:58
selmicka

XXX.XXX.50.94

Osoba ,co poznala na tu vlastní kuži zákaz prodeje si samozřejmě nenechává to jméno pro sebe ,má tolik kontaktu v celé ČR a SR mezi šelmaři i chovateli obecně,poněvadž jeho chovatelský zájem je obsáhlejší ,,je to uznávaná autorita v chovu ,která odchovávala jedna z prvních kočkovité šelmy.Zkušený a letitý pard.Každý pochopí,že všem chovatelum a návštěvám jméno udavače zřejmě sděluje ustním podáním.
Nic nelze utajit.Já se mu nedivím,být na jeho místě,budu stejný.

Přeju mu moc uspěchu a má stále moji podporu

RN

25.1.2012 17:37
cherry1402

XXX.XXX.38.222

selmicka napsal(a):
Dodatek k špatnému pokusu,že osoba co poznala zákaz prodeje v ZOO je pan Šach.Dotyčná ví dobře,že pan Šach žádny zákaz na své kuži nepoznal a o něj se nejedná.Dobře ví,že pokud jsme šelmu získávali pro něj¨nebo pro mě nebo pro oba , ,jezdíme společně do vybrané zoo a společně kupujeme a šelmy si odvezeme v jedním autě a dobře a na urovni se pobavíme o chovu.Takto jsme společně při nákupu navštivili nějakou ZOO a je možností,že to budeme i v budoucnu někdy opakovat. :-)

Tak tady se od začátku vlákna mluví o p. Šachovi, který toto vlákno založil a Vy tady celou dobu mluvíte úplně o někom jiném? Co na to říct ? Jste špatný lhář, který se do svých lží navíc dokonale dokáže zamotat. Apropos, v každé zoo vědí, že Vy a pan Šach jezdíte vždy na nákupy společně, což mi potvrdili nejen v těch zoo, ale i pan Šach. Pokud zde chcete i nadále psát o nějaké další neznámé osobě mimo téma, pak si založte téma nové.
Doposud jste mi neodpověděl na otázku, jak se jmenuje ta udavačka! Tak připomínám, abyste to nezapoměl.:-)

25.1.2012 17:44
selmicka

XXX.XXX.50.94

Guláš se zde snaži udělat CH,ale soudný čtenář pochopil o co jde,Dal jsem výzvu ve vší slušnosti panovi Šachovi k pomoci na foru začátečníkum a dostat forum na uroven o chovu.Co následovalo je patrnáé , že se v bodu 3 - udavač, bavíme o jiné osobě a zavrženihodné zkušenosti jiného chovatele je jasné a patrné.

Tak budeme doufatm,jak jsem se zmínil,že pan Petr ty 2 body objasní,o ně jde.Guláš zde vytvořený a urážky a obvinění o černotě rysu je výsměchem chovatelství

25.1.2012 17:50
selmicka

XXX.XXX.50.94

cherry1402 napsal(a):
Tak tady se od začátku vlákna mluví o p. Šachovi, který toto vlákno založil a Vy tady celou dobu mluvíte úplně o někom jiném? Co na to říct ? Jste špatný lhář, který se do svých lží navíc dokonale dokáže zamotat. Apropos, v každé zoo vědí, že Vy a pan Šach jezdíte vždy na nákupy společně, což mi potvrdili nejen v těch zoo, ale i pan Šach. Pokud zde chcete i nadále psát o nějaké další neznámé osobě mimo téma, pak si založte téma nové.
Doposud jste mi neodpověděl na otázku, jak se jmenuje ta udavačka! Tak připomínám, abyste to nezapoměl.:-)

Snad ještě maličkost,zde tvrdíte,že to v každé zoo ví,že jezdíme společně s panem Š na nákupy, z čehož vyplývá,že máme v e všech zoo dveře otevřené , víše však popíráte ,že by jsme byli v kontaktu a jinte opakovaně tvrdíte,že moji osobu práskají od vrat zoo a já nemám do žádné zoo přístup.Ač nedávno mi jeden zoolog dovezl kotě šelmy až do domu a jiní náš chov navštívili.Tak nevím,bud je tu někdo popleta nebo vyloženě lže. :-(smajlík

25.1.2012 17:56
selmicka

XXX.XXX.50.94

selmicka napsal(a):
Snad ještě maličkost,zde tvrdíte,že to v každé zoo ví,že jezdíme společně s panem Š na nákupy, z čehož vyplývá,že máme v e všech zoo dveře otevřené , víše však popíráte ,že by jsme byli v kontaktu a jinte opakovaně tvrdíte,že moji osobu práskají od vrat zoo a já nemám do žádné zoo přístup.Ač nedávno mi jeden zoolog dovezl kotě šelmy až do domu a jiní náš chov navštívili.Tak nevím,bud je tu někdo popleta nebo vyloženě lže. :-(smajlík

Oprava : ne jeden zoloog dovezl šelmu,byli 2 z ruzných zoo ČR a jsme spolu stále v kon:-)taktu.

25.1.2012 18:14
selmicka

XXX.XXX.50.94

cherry1402 napsal(a):

á propos : zde jasně píšete jak nás všude v zoo uvítají a jsme stále v kontaktu s. Petrem.Snad již 9 let,přesně nevím.Jinde popíráte,že by jsme si vyměnili ba telefonní hovor aJInde tvrdíte,že sepsal a šíří panflet proti moji osobě a osobně objíždí země české a sbírá podpisy. My se budeme stýkat nadále,poněvadž nás rysové spojují,zda se bude stýkat nadále s vámi,co jste tu předvedla ,necháme na jeho rozhodnutí.smajlík

25.1.2012 19:19
chondro

XXX.XXX.255.132

Tak takhle to vypadá když se "moderování" chopí notorický okupant diskuzí s těžkou poruchou osobnosti.

25.1.2012 21:10
cherry1402

XXX.XXX.38.222

selmicka napsal(a):

Záměrně stáčíte hovor jinam a uhýbáte od odpovědi. Já se ptala, jak se jmenuje ta udavačka, o které tady celý den píšete. Potřetí Vás slušně žádám o odpověď.
Jinak ten zoolog už Vám žádné kotě nedoveze i kdybyste chtěl.

25.1.2012 21:15
cherry1402

XXX.XXX.38.222

selmicka napsal(a):
Oprava : ne jeden zoloog dovezl šelmu,byli 2 z ruzných zoo ČR a jsme spolu stále v kon:-)taktu.

Já sice nevím, s kým jste v kontaktu Vysmajlík , ale vím, že oni se kontaktu s Vámi vyhýbají. Zase Vám něco uniklo...:-|

25.1.2012 21:23
selmicka

XXX.XXX.50.94

Vytrvalá zvědavost a stálé otravování,pokud jste chovatelka,tak se to k vám již doneslo.Ta udavačka.V šem šelmařum stačí to ustní podání.

25.1.2012 21:30
selmicka

XXX.XXX.50.94

cherry1402 napsal(a):

Zde tvrdíte,že víte jak mě s Petrem v zoo vítají , že vám to zoo potvrdili i sám p. Š zárověn v jednom příspěvku tvrdíte ,že se mi vyhýbají.Bud nevíte co píšete nebo těžká skleroza či pomatení mysli.Bylo by si dobré to urovnat a poptat se mezi šelmaři,kdo že je ten udavač .smajlík

25.1.2012 21:33
cherry1402

XXX.XXX.38.222

selmicka napsal(a):
á propos : zde jasně píšete jak nás všude v zoo uvítají a jsme stále v kontaktu s. Petrem.Snad již 9 let,přesně nevím.Jinde popíráte,že by jsme si vyměnili ba telefonní hovor aJInde tvrdíte,že sepsal a šíří panflet proti moji osobě a osobně objíždí země české a sbírá podpisy. My se budeme stýkat nadále,poněvadž nás rysové spojují,zda se bude stýkat nadále s vámi,co jste tu předvedla ,necháme na jeho rozhodnutí.smajlík

1. Nikde nepíšu, že Vás někde v zoo někdo vítá, to bych lhala
2. S kým si telefonujete je mi úplně fuk, hlavně, že nevoláte mně:-)
3. O tom, že pan Šach sepsal proti Vám petici se zde zmínil hned na začátku tématu v odpovědi na jeho příspěvek někdo jiný, já jsem pouze potvrdila, že je to pravda. Tato petice nebyla anonymní a lze ji zde tudíž zveřejnit. Pak budete mít Vy i čtenáři definitivně jasno. Jen se pak budete muset schovávat před těmi, kteří ji podepsali do kanálu
4. nevím, co Vás již 9 let s oním chovatelem spojuje, ale ostrovidi to na 100%nejsou. Má je totiž teprve měsíc. Ale klidně se stýkejte dál, hlavně když Vám to dělá dobře, já se budu stýkat s těmi, které si sama určím, ne naopak, takže rozhodnutí je na mé straně.:-)

25.1.2012 21:40
selmicka

XXX.XXX.50.94

cherry1402 napsal(a):
Záměrně stáčíte hovor jinam a uhýbáte od odpovědi. Já se ptala, jak se jmenuje ta udavačka, o které tady celý den píšete. Potřetí Vás slušně žádám o odpověď.
Jinak ten zoolog už Vám žádné kotě nedoveze i kdybyste chtěl.

Máteli na mysli toho,co již zoologem není,tak ten n e,to vím a dám vám za pravdu.,at ji vyjimečně máte. Ani vám, ani nikomu jinému. .Ale snad je vám známo,že republika nemá jen tu jednu zoo,že je jich podstatně více a v každé zoolog je nebo i kurátor.Tak se spamatujte z té informační agonie. smajlík

25.1.2012 21:43
cherry1402

XXX.XXX.38.222

selmicka napsal(a):
Zde tvrdíte,že víte jak mě s Petrem v zoo vítají , že vám to zoo potvrdili i sám p. Š zárověn v jednom příspěvku tvrdíte ,že se mi vyhýbají.Bud nevíte co píšete nebo těžká skleroza či pomatení mysli.Bylo by si dobré to urovnat a poptat se mezi šelmaři,kdo že je ten udavač .smajlík

No já nemůžu za to, že jste slepý a ještě nechápavý.smajlík Já jsem psala, že v zoo vědí, že jezdíte s p. Šachem na nákupy společně, ale ani slovo o tom, že by Vás tam vítali. To je jen Váš nesplnitelný sen.smajlík Vemte si nějaký prášek, ať se těmi představami tolik netrápíte.smajlík

25.1.2012 21:57
cherry1402

XXX.XXX.38.222

selmicka napsal(a):
Máteli na mysli toho,co již zoologem není,tak ten n e,to vím a dám vám za pravdu.,at ji vyjimečně máte. Ani vám, ani nikomu jinému. .Ale snad je vám známo,že republika nemá jen tu jednu zoo,že je jich podstatně více a v každé zoolog je nebo i kurátor.Tak se spamatujte z té informační agonie. smajlík

Tohle není odpověď na mou otázku, kdo je ta udavačka. Stále záměrně odbočujete. Nezbývá tedy, než konstatovat, že jste si tuto osobu vymyslelsmajlík jako mnoho dalších za poslední dva roky, z důvodu vnutit čtenářům domněnku, že jsem to já. smajlíkPokud však tato osoba existuje, není problém si zjistit, kdo to je a kdo je tím poškozeným. Ostatně informací jste mi ve své upovídanosti poskytl dostatek, stačí mi jeden telefonát a budu to vědět.:-)

25.1.2012 22:10
selmicka

XXX.XXX.50.94

cherry1402 napsal(a):
No já nemůžu za to, že jste slepý a ještě nechápavý.smajlík Já jsem psala, že v zoo vědí, že jezdíte s p. Šachem na nákupy společně, ale ani slovo o tom, že by Vás tam vítali. To je jen Váš nesplnitelný sen.smajlík Vemte si nějaký prášek, ať se těmi představami tolik netrápíte.smajlík

No snad je duležité,že nás uvítaji a rádi prodají my odjíždíme s Petrem spokojeni s kotaty a zoo jsou s prodejem spokojení také.

Již necháme mluvit Petra,až ovládne počitač.smajlík

25.1.2012 22:12
selmicka

XXX.XXX.50.94

cherry1402 napsal(a):
Tohle není odpověď na mou otázku, kdo je ta udavačka. Stále záměrně odbočujete. Nezbývá tedy, než konstatovat, že jste si tuto osobu vymyslelsmajlík jako mnoho dalších za poslední dva roky, z důvodu vnutit čtenářům domněnku, že jsem to já. smajlíkPokud však tato osoba existuje, není problém si zjistit, kdo to je a kdo je tím poškozeným. Ostatně informací jste mi ve své upovídanosti poskytl dostatek, stačí mi jeden telefonát a budu to vědět.:-)

no vidíte,že vám se už i konečně rozvítilo,zavolejte a uvidíte.To to trvalo ,než jste to pochopila.smajlík

26.1.2012 00:38
cherry1402

XXX.XXX.38.222

selmicka napsal(a):
no vidíte,že vám se už i konečně rozvítilo,zavolejte a uvidíte.To to trvalo ,než jste to pochopila.smajlík

Že jste podvodník, lhář a intrikán léčící si své komplexy na diskuzích, jsem pochopila ihned, kdo před 4 lety kupoval jakou šelmu a kde už taky vím, i to, že žádná udavačka neexistuje a je to zase jen výplod Vaší nemocné hlavysmajlík a další důkaz toho, co jste zač, pane.smajlík Požádejte svého kamaráda psychiatra, ať na chvíli přestane dělat psych. posudky na zde diskutující osoby a věnuje se raději Vám. Snad ještě není pozdě.smajlík

26.1.2012 07:30
chondro

XXX.XXX.255.132

cherry1402 napsal(a):
Že jste podvodník, lhář a intrikán léčící si své komplexy na diskuzích, jsem pochopila ihned, kdo před 4 lety kupoval jakou šelmu a kde už taky vím, i to, že žádná udavačka neexistuje a je to zase jen výplod Vaší nemocné hlavysmajlík a další důkaz toho, co jste zač, pane.smajlík Požádejte svého kamaráda psychiatra, ať na chvíli přestane dělat psych. posudky na zde diskutující osoby a věnuje se raději Vám. Snad ještě není pozdě.smajlík

Souhlasím.Všude kde se objeví přitáhne sebou pořád stejnou politovánihodnou uroveń.

26.1.2012 08:25
selmicka

XXX.XXX.50.94

Že kam se přiřítí tato osoba ženského pohlaví,všude dusno,lži,pomluvy.To již víme.To je patrné opět z tohoto vlákna co udělala ,když jsem slušně vyzval a poprosil kolegu o chovatelské příspěvky.Ona obratem urychleně zareagovala urážkami na kolegu s černotou rysu,která by mu mohla zpusobit určitou ujmu,jak jsem se zmínil.Pomýjím pomluvy,že já jsem o té černotě věděl a její dálší blafy.Pomýjím, i to ,že na dalších vláknech zautočila výlevy.cboré mysli.

Ale vím ,že bod 1 ----- je nehorázná pomluva, a to poukazujicí na trestný čin spolatněný v případě jmenovaného 300000,- Kč nebo vězením, .kterou snad majitel nového páru o kterém je zde ¨řeč vyvrátí,jak přislíbil
2. udajnou petici ------- taktéž

Soudný člověk pochopil,čeho je tato osoba schopná za každou cenu si vymyslet cokoli k poškození chovatelu.Již nenapadá jen mě,kolegu Matějevského ( na nemoderce teatrové představení s ocelotem a návštěvou u p. M ,byla tam, nebyla,někdo se namaskuje jako ona a objíždí chovatele a vydává se za ní ,jak tvrdí - no sranda ) nechutnými zpusoby,ale i zkušeného chovatele,který si pořídíl nový pár rysu.

Pomýjím i cukaturu kterou projevuje v zjištění toho jména udavače.. Snad už zavolala tam kam chtěla a už se to dozvěděla a má dušička pokoj.Nebo nemá :??

To ,že udavač existuje , my chovatelé víme a nic se nezmění na lžích,která tu J sází jako brambory,že si to někdo vymyslel.Bohužel nevymyslel ,je to holá a smutná pravda.Bohužel i takoví jednotlivec s černou duší se najde.Je to vyjimka a my si právě na ni dáváme pozor. PROTOŽE VÍME O KOHO JDE.

Nemá cenu dál se dokola točit o což jde té paní.Udělat z vlákna humus ,guláš ,jako vždy.

Opakuji se: podstatou vlákna jsoui 3 body,dva snad objasní kolega,třetí bod - udavač je obci šelmařum jasný a víme kdo to je.tO NÁM STAČÍ.

ŽÁDNÝ JIŽ GULÁŠ - STAČILO - POČKÁME NA KOLEGU,ZDA SE OZVE.

Jerstlí , žé má ta dotyčná stále potřebu guláš tu míchat a stále dokola,bude osamocena,alespon z mé strany,.

26.1.2012 08:51
selmicka

XXX.XXX.50.94

Pokusím se znovu o vysvětlení celého problému a naposledy pro osvětlení čtenářum,kteří se v šelmařině nepohybují a mohou i mít pochybnosti.

Jak jsem se zmínil,cherry napadla moji slušnou výzvu kolegovi pro obohacení chovatelských příspěvku z jeho bohaté praxe chovu šelem.Co následovalo je jasné.

Napadla jeho rysy,že se jedná o černotu.Někdo si ¨řekne,no a co ?Ale.Tata zmínka na veřejném foru je UPOZORNĚNÍM na páchání TRESTNÉHO ČINU , nelegálního obchodu se zvířaty CITES v pochybných rovinách a zminuje se,že mám na tom podíl,ba jsem o černotě věděl.Bohužel,na to nešlo mlčet.

Jako by soused koupil auto a ona bude psát na forech,že je to šméčka a druhý kolega např. já ( se na ní podílel.)
Jedná se o uzpozornění na páchání trestného činu.

Bez dukazu,holá lež a pomluva.Byl bych velice rád,aby na základě této pomluvy následovala kontrola u dotyčného a vyustilo to v problém,ne ze strany legálnosti zvířat a ,že má chovatel veškeré náležitosti v chovu dle zákona což VÍM JÁ I O ON ,ale k problémum mnou zminovaných.,tj. nákladu kontolovaného chovatele. Pokud by šla věc dále ,,jsem ochoten ji řešit i cestou PRÁVA.

Aby se už konečně tato osoba ch ZASTAVILA,před dalšími lži a výmysli a pomluvami.smajlík

RN

26.1.2012 09:21
selmicka

XXX.XXX.50.94

V Ý Z V A P R O CHEERY - p. Juttnerovou a p. Doušu .

Uvěřejněte na moder diskusi vložením oskenované PETICE proti mé osobě, aby mi zoo zamezily vstup do zoo a prodej odchovu , jak se několikráte zminujete,kterou udajně sepsal p. Petr Šach a dle vás objížděl po republice chovatele a sbíral podpisy.Máte ji oba uloženou ,,jak zde tzvrdíte . .Čekám .Nevím,kdo tu bude chodit kanály ,,jak se zmínila Juttnerová.

Samozřejmě,že příslib vyjasnění 2 sporných bodu - 1. Páchání trestného činu 2 . petice - objasní i pan Petr Šach jak slíbil.

RN smajlíksmajlík

26.1.2012 09:26
doutrklars

XXX.XXX.27.79

selmicka napsal(a):

Uvěřejněte na moder diskusi vložením oskenované PETICE proti mé osobě, aby mi zoo zamezily vstup do zoo a prodej odchovu , jak se několikráte zminujete,kterou udajně sepsal p. Petr Šach a dle vás objížděl po republice chovatele a sbíral podpisy.Máte ji oba uloženou ,,jak zde tzvrdíte . .Čekám .Nevím,kdo tu bude chodit kanály ,,jak se zmínila Juttnerová.

Samozřejmě,že příslib vyjasnění 2 sporných bodu - 1. Páchání trestného činu 2 . petice - objasní i pan Petr Šach jak slíbil.

RN smajlíksmajlík

Ne, ne neoskenujem , já čekam na vyjádření pana Šacha:-)

26.1.2012 09:35
selmicka

XXX.XXX.50.94

Na nic nečekejte a prontně to sem hodte. Pán Šach se mi vyjádřil dlouhosáhle do telefonu.Takže,sem S T Í M . Bojíte se s J > o prokázání vašich nehorázných lží ? ! ! ! Které proti mé osobě stále chrlí na vlákna ifauny již 2 roky denně ? :-(smajlíksmajlík

26.1.2012 10:04
doutrklars

XXX.XXX.27.79

selmicka napsal(a):
Na nic nečekejte a prontně to sem hodte. Pán Šach se mi vyjádřil dlouhosáhle do telefonu.Takže,sem S T Í M . Bojíte se s J > o prokázání vašich nehorázných lží ? ! ! ! Které proti mé osobě stále chrlí na vlákna ifauny již 2 roky denně ? :-(smajlíksmajlík

Pane Navrátil, žádný strach před časem mi pan šach též telefonoval ohledně Vaší osoby , já bych přece jen počkal až co sem napíše on osobně samozřejmě s vyplněným profilem , žádný úchylný slizoun Robin:-) s falešným nickem, neděle je za pár dní , budte trpělivý

26.1.2012 10:51
reynolds

XXX.XXX.48.13

cherry1402 napsal(a):
Byla jsem první, komu pan Šach zmíněnou petici dovezl osobně k podpisu a její kopii mám taky uschovanou. Dle těch podpisů je zřejmé, kolik má Navrátil mezi chovateli přátel a jak ho mají rádi:-|, bylo to už před pár lety, počítám, že kdyby někdo sepsal dnes novou petici, tak by byl sezmam podepsaných nejméně trojnásobný.:-))

Souhlasím a podepisuji v plném rozsahu

Rey

26.1.2012 11:08
selmicka

XXX.XXX.50.94

doutrklars napsal(a):
Pane Navrátil, žádný strach před časem mi pan šach též telefonoval ohledně Vaší osoby , já bych přece jen počkal až co sem napíše on osobně samozřejmě s vyplněným profilem , žádný úchylný slizoun Robin:-) s falešným nickem, neděle je za pár dní , budte trpělivý

Dejte sem tu PETICI,o které jste se zmínoval během 2 let několikrát,že je sepsaná p. Šachem proti mé osobě,aby mi byl zamezen přístup do všech zoo ČR a odkup zvířat ze všech zoo ČR.I Juttnerová tvrdí to samé.A,že do zoo v ČR dle ji a vás přístup již nemám a práskají mě od vrat všech zoo v ČR , jak jste se oba vyjádřili na vláknech ifauny ,,jak je na vláknech dohledatelné.Přístup do všech zoo mi byl zamezen.

Ač je s podivem,že v zoo o žádnou petici udaného znění s moji osobou neviděli a stále kupuji kotata,pokud je mají volná.

Sem s tím.

Pokud to neuděláte ,jste obyčejný L H Á Ř a ona také .

Pan Šach nic takového nesplodil,petice byla ,ale v duchu chovatelské spolupráce,jak pan Šach mi sdělil.

Máte možnost prokázat,že co tvrdíte je pravda.Pokud se prokáže,že je to lež a výmysl,budu zvažovat další kroky,poněvadž co si již oba dovolujete se nedá trpět.

26.1.2012 11:25
doutrklars

XXX.XXX.27.79

selmicka napsal(a):
Dejte sem tu PETICI,o které jste se zmínoval během 2 let několikrát,že je sepsaná p. Šachem proti mé osobě,aby mi byl zamezen přístup do všech zoo ČR a odkup zvířat ze všech zoo ČR.I Juttnerová tvrdí to samé.A,že do zoo v ČR dle ji a vás přístup již nemám a práskají mě od vrat všech zoo v ČR , jak jste se oba vyjádřili na vláknech ifauny ,,jak je na vláknech dohledatelné.Přístup do všech zoo mi byl zamezen.

Ač je s podivem,že v zoo o žádnou petici udaného znění s moji osobou neviděli a stále kupuji kotata,pokud je mají volná.

Sem s tím.

Pan Šach nic takového nesplodil,petice byla ,ale v duchu chovatelské spolupráce,jak pan Šach mi sdělil.

Máte možnost prokázat,že co tvrdíte je pravda.Pokud se prokáže,že je to lež a výmysl,budu zvažovat další kroky,poněvadž co si již oba dovolujete se nedá trpět.

Ano to souhlasí, v duchu chovatelské spolupráce a aby si je dopředu i na několik let neblokovali šmelinářští šmejdi, pak slušný chovatel neměl šanci se ke zvířatum ze zoo dostat a musel je brát většinou už v zuboženém stavu od individuí jako jste vy, o tom ta petice byla to je pravda, ale já si počkam na vyjádření pana Šacha zatim se s chovateli schodujem ,že je pan Šach , kam vítr tam plášt a mluví podle situace , u koho zrovna je na návštěvě, tak jsem zvědav s čim vyleze na veřejnost pro všechny, pokud teda vubec najde odvahu sem napsat, ale doufam že vam neni podobný a napíše sem

26.1.2012 11:51
selmicka

XXX.XXX.50.94

doutrklars napsal(a):
Ano to souhlasí, v duchu chovatelské spolupráce a aby si je dopředu i na několik let neblokovali šmelinářští šmejdi, pak slušný chovatel neměl šanci se ke zvířatum ze zoo dostat a musel je brát většinou už v zuboženém stavu od individuí jako jste vy, o tom ta petice byla to je pravda, ale já si počkam na vyjádření pana Šacha zatim se s chovateli schodujem ,že je pan Šach , kam vítr tam plášt a mluví podle situace , u koho zrovna je na návštěvě, tak jsem zvědav s čim vyleze na veřejnost pro všechny, pokud teda vubec najde odvahu sem napsat, ale doufam že vam neni podobný a napíše sem

Nechte to na něm,pokud neusoudí ten humus co tu jste zplodili a nebude ochoten snášet výpady proti své osobě,tak jako já..Chcete jej již nyní zastrašit,jak je patrné z vašeho závěru příspěvku.Ani bych se mu nedivil To co tu předvádíte s J. je nehoráznost. Nemluvte za chovatele šelem,vy a juttnerová,vaše vyplody ,nepodsouvejte ,že mluvíte za chovatele šelem.Vy jim nejste a to víme a nikdo k vám nejezdí,nemá proč.Oproti návštěvám našim.

Chci věřit,že i přes tento guláš pan Šach bude ochoten vysvětlit bod - černoty a petice a nezalekne se vaší nemístné krytiky vuči jeho osobě,kde se mu již v začátku snažíte dát na jevo,co ho čeká za zvěřejněni pravdy.

Všichni víme co jste zač a nemusíme používat sprostá,urážlivá slova a vymsly,tak jak to předvádíte v bohaté škále již 2 roky.

Doufám,že pan Šach najde odvahu.Určitě by to dobré bylo,aby vyvrátil poukázání na testný čin vlastnictví černoty rysu,jak zde stále vy 2 omýláte.Již vlastnictví zvířat nemajicí patřičná oprávnění TRESNÝM ČINEM JE .

Což zde presentuje ona a vy jste se přidal.

Zábava to asi již nebude, ,jako doposud byla.

Těšme se na vyjádření pana Petra.

26.1.2012 11:53
selmicka

XXX.XXX.50.94

doutrklars napsal(a):

SEM S T O U P E T I C Í .

Zanechrte těch hloupých žvanění .

26.1.2012 12:08
doutrklars

XXX.XXX.27.79

selmicka napsal(a):
SEM S T O U P E T I C Í .

Zanechrte těch hloupých žvanění .

Navrátile z pozice koho mi něco nařizujete ? Z pozice presidenta asociace chovatelů šelem s jednim členem Robinem ? To snad ne, jestli jste mentál a stále jako dement to nechápete , tak jako super dementovi to opakuji , ČEKAM NA VEŘEJNÉ VYJÁDŘENÍ PANA ŠACHA

26.1.2012 12:15
selmicka

XXX.XXX.50.94

doutrklars napsal(a):
Navrátile z pozice koho mi něco nařizujete ? Z pozice presidenta asociace chovatelů šelem s jednim členem Robinem ? To snad ne, jestli jste mentál a stále jako dement to nechápete , tak jako super dementovi to opakuji , ČEKAM NA VEŘEJNÉ VYJÁDŘENÍ PANA ŠACHA

Opět si dodat síly v pozici urážlivých slov,to jste machr, to vám jde náramně ,ale posera se postavit z oči do oči.

To co tvrdím celé 2 roky o očernuji chovatele dokázat,když vlastním udajný panflet a natož ,když obviněná osoba žádá o zvěřejnění.

Jen umíte mlátit do klávesnice a plodit hnusy.

Uvidíme,nechme se překvapit .

RN smajlíksmajlík

26.1.2012 12:30
selmicka

XXX.XXX.50.94

doutrklars napsal(a):

Vaše žvanění mě nazajímá.
Zajímá mě ta udajná petice napsaná proti mé osobě a adresovaná všem zoo v ČR.

Nezajímá mě nějaká žádost sepsaná Petrem o spolupráci chovatelu se zoo.

OPĚT : S E M S N Í .

Pokud tak neučiníte ,učinim patřičné kroky já:

RN smajlík

26.1.2012 12:40
doutrklars

XXX.XXX.27.79

selmicka napsal(a):
Vaše žvanění mě nazajímá.
Zajímá mě ta udajná petice napsaná proti mé osobě a adresovaná všem zoo v ČR.

Nezajímá mě nějaká žádost sepsaná Petrem o spolupráci chovatelu se zoo.

OPĚT : S E M S N Í .

Pokud tak neučiníte ,učinim patřičné kroky já:

RN smajlík

Divim se že vás diagnoza uráží , ale pokud se musí někomu dokola bezvísledně něco opakovat je to jadnání jako s dementem a pan Šach jistě ví proč chci jeho vyjádření, jelikož se už párkrát chovatelum stalo, že před nim řekli něco ,co jinému neřekli, a za pár dní jste s touto informací zde manipuloval způsobem vam podobným, tudíž už víc lidí chce vedět , až pan Šach zavolá , jestli mu vubec zvednout telefon, , nebo s nim mluvit s opatrností

26.1.2012 12:50
selmicka

XXX.XXX.50.94

doutrklars napsal(a):
Divim se že vás diagnoza uráží , ale pokud se musí někomu dokola bezvísledně něco opakovat je to jadnání jako s dementem a pan Šach jistě ví proč chci jeho vyjádření, jelikož se už párkrát chovatelum stalo, že před nim řekli něco ,co jinému neřekli, a za pár dní jste s touto informací zde manipuloval způsobem vam podobným, tudíž už víc lidí chce vedět , až pan Šach zavolá , jestli mu vubec zvednout telefon, , nebo s nim mluvit s opatrností

HOŠÍČKU,mohu vás tak oslovit,když jste o generaci mladší.

Zahráváte si jako malý usmrkánek ve stohu se sirkami.

Nechte se časem překvapit.To co si již dovolujete a předvádíte každý den po dobu 2 let ,dospělo k vrcholu nejen etiky,ale naplnilo j již trestný čin stokingu.a pomluvy.

RN

26.1.2012 13:02
doutrklars

XXX.XXX.27.79

selmicka napsal(a):

Nechte se časem překvapit.To co si již dovolujete a předvádíte každý den po dobu 2 let ,dospělo k vrcholu nejen etiky,ale naplnilo j již trestný čin stokingu.a pomluvy.

RN

A já vim dáte mě k soudu minimálně o milion, a co říkáte na letošní zimu ? Docela slabá než jiné roky že ? Docela by mne jajímalo jestli nevíte jestli to nějak neovlivní chovnou sezonu a úrodu v zemědělství ?smajlík

26.1.2012 13:51
selmicka

XXX.XXX.50.94

ZPRÁVA

Nebylo takovým problémem zjistit,že žádná petice na moji osobu ve ZNĚNÍ ZÁKAZU vstupu a prodeje odchovu zoo pro moji osobu ZOO doručena nikdy nebyla. .

Tímto zde já si dovolím,že Douša a Juttnerová jsou prachsprostí lháři.

Dovolují si tuto lež šířit již 2 roky,kdy nyní došla ve vyvrcholení.

Sem s tou peticí,co udajně žmouláte doma.

Ty kanály nechte pootevřené ,,jak se J zminovala,uvidíme kdo do nich spadne.

Bod 1. Upozornění na trestný čin Petra,bude také brzy osvětlen jím samým.

Chci věřit,že po vstupu pana Šacha ,dostane diskuse konečně správný směr.Ubohé zastrašování zkušeného prada s více jak 6 ti křížky na bedrech ,čímž p. Petr je , zastrašování Petra Doušou , je prskání adolescenta,čemuž věk Douši ,IQ a vyplody odpovídají.smajlíksmajlík

26.1.2012 14:04
doutrklars

XXX.XXX.27.79

A co UFO, tet se o tom všude tak mluví, víte o tom něco ? Myslíte ,že choděj mezi náma ? smajlík

26.1.2012 14:15
selmicka

XXX.XXX.50.94

doutrklars napsal(a):
A co UFO, tet se o tom všude tak mluví, víte o tom něco ? Myslíte ,že choděj mezi náma ? smajlík

Vám doporučím vznést dotaz právnikovi,co jste tu zpusobil s tou koleginkou,at víte do čeho jdete.Vím,že sprosté napadení v poloze petice mé osoby a černoty rysu, ,jako možného spoluučastníka, vám brzy nedají spát.

Brzy vás humor přejde a spadne čelist.Brzy budete čučet jako ten usmrkánek se staženými kataty.Tak zatím se bavte,něž vás humor přejde,

Pěknou zábavu.

A sem s petici - LHÁŘI.

Bavit se mužeme po vstupu pana Šacha.Vím,že jste s tímto nepočítali oba dva a pěkně se přepočítali.

Člověk není neomylný a jednou chybu udělá a musí platit za své činy i zločiny.

RN
smajlíksmajlíksmajlík

26.1.2012 14:28
selmicka

XXX.XXX.50.94

DODATEK k výzvě

Výzva ke zveřejnění sporné petice v poloze zákazu pro moji osobu platí i pro P. Juttnerovou,aby se Douša necítil v problému osamocen.Platí v plném znění.

brzy si do těch kanálu budete moci vlésti společně ruku v ruce.

Opět . SEM S TOU PETICÍ.

RN smajlík

26.1.2012 14:29
doutrklars

XXX.XXX.27.79

selmicka napsal(a):
Vám doporučím vznést dotaz právnikovi,co jste tu zpusobil s tou koleginkou,at víte do čeho jdete.Vím,že sprosté napadení v poloze petice mé osoby a černoty rysu, ,jako možného spoluučastníka, vám brzy nedají spát.

Brzy vás humor přejde a spadne čelist.Brzy budete čučet jako ten usmrkánek se staženými kataty.Tak zatím se bavte,něž vás humor přejde,

Pěknou zábavu.

A sem s petici - LHÁŘI.

Bavit se mužeme po vstupu pana Šacha.Vím,že jste s tímto nepočítali oba dva a pěkně se přepočítali.

RN
smajlíksmajlíksmajlík

Katata stahujte maximálně některému ze svých synovců mě ne :-))

26.1.2012 15:10
cherry1402

XXX.XXX.38.222

doutrklars napsal(a):

Jasně, že chodí mezi náma,jeden takovej exemplář se schovává v Sopřeči a říká si Robin:-|, když jeho krajani odlítali, tak ho tady zapoměli...smajlík Uvidíme, zda přežije ten konec světa 21. 12. 2012, ale vypadá to, že je dost odolnej.:-))smajlík

26.1.2012 15:12
cherry1402

XXX.XXX.38.222

selmicka napsal(a):

Pěknou zábavu.

A sem s petici - LHÁŘI.

RN
smajlíksmajlíksmajlík

Bojim, bojim...smajlík

26.1.2012 15:17
cherry1402

XXX.XXX.38.222

selmicka napsal(a):
DODATEK k výzvě

Výzva ke zveřejnění sporné petice v poloze zákazu pro moji osobu platí i pro P. Juttnerovou,aby se Douša necítil v problému osamocen.Platí v plném znění.

Opět . SEM S TOU PETICÍ.

RN smajlík

Výzva pro pana Navrátila, ke zveřejnění jména ženy, kterou zde včera tak barvitě označil za udavačku chovatelů.
SEM S TÍM JMÉNEM!!!

26.1.2012 15:37
selmicka

XXX.XXX.50.94

Děkuji p. Doušovi a p. Juttnerové za duchaplnné reakce.

Brzy se dočkáme plnného vyjádření i pana Petra Šacha,který se nestranně vyjádří k bodu udajné petice ( jednalo se o otevřený dopis a ne o petici ,do zoo v ČR s uvedením jmen chovatelu šelem o spolupráci,Tento dopis nebyl ani jedním chovatelem podepsán,pouze na základě tel. souhlasu byl odeslán do zoo.V dopise nebyla ani sebemenší zmínka mého jména. )

Více se vyjádří autor dopisu.

Opět mohu prohlásit,že tito dva,Douša a Jutnerová,celou dobu jen lžou a mé jméno vláčí záměrně špínou..

Po uvěřejnění jasné správy autora dopisu se rozhodneme s právním zástupcem k dalším krokum.

Stále platí : sem s tím dopisem ,ne již peticí.Oprava.

PS. že stále p. Jutnerová má potřebu to jméno udavače zjistit z mé strany je směšné.Já již myslel,že volala tam,kde se to dozvěděla ,,jak se sama zde zmínila,že zavolá.Že by ji nikdo nechtěl to j
méno říci? Asi nemá duvěru od obce chovatelské .

K problému udavače,prohlašuji,že jméno já z pochopitelných duvou udavače nesdělím,sděleno nebylo a pokud se někdo ve zmínce našel ,,je to jeho problém.

Sklutečnost jména je mezi šelmaři jasná.

RN smajlík

RIN

26.1.2012 15:30
cherry1402

XXX.XXX.38.222

doutrklars napsal(a):
Katata stahujte maximálně některému ze svých synovců mě ne :-))

Vy nemáte zájem o pravidelný styk?smajlík

26.1.2012 15:43
cherry1402

XXX.XXX.38.222

selmicka napsal(a):
Že kam se přiřítí tato osoba ženského pohlaví,všude dusno,lži,pomluvy.To již víme.To je patrné opět z tohoto vlákna co udělala ,když jsem slušně vyzval a poprosil kolegu o chovatelské příspěvky.Ona obratem urychleně zareagovala urážkami na kolegu s černotou rysu,která by mu mohla zpusobit určitou ujmu,jak jsem se zmínil.Pomýjím pomluvy,že já jsem o té černotě věděl a její dálší blafy.Pomýjím, i to ,že na dalších vláknech zautočila výlevy.cboré mysli.

Ale vím ,že bod 1 ----- je nehorázná pomluva, a to poukazujicí na trestný čin spolatněný v případě jmenovaného 300000,- Kč nebo vězením, .kterou snad majitel nového páru o kterém je zde ¨řeč vyvrátí,jak přislíbil
2. udajnou petici ------- taktéž

Soudný člověk pochopil,čeho je tato osoba schopná za každou cenu si vymyslet cokoli k poškození chovatelu.Již nenapadá jen mě,kolegu Matějevského ( na nemoderce teatrové představení s ocelotem a návštěvou u p. M ,byla tam, nebyla,někdo se namaskuje jako ona a objíždí chovatele a vydává se za ní ,jak tvrdí - no sranda ) nechutnými zpusoby,ale i zkušeného chovatele,který si pořídíl nový pár rysu.

Pomýjím i cukaturu kterou projevuje v zjištění toho jména udavače.. Snad už zavolala tam kam chtěla a už se to dozvěděla a má dušička pokoj.Nebo nemá :??

To ,že udavač existuje , my chovatelé víme a nic se nezmění na lžích,která tu J sází jako brambory,že si to někdo vymyslel.Bohužel nevymyslel ,je to holá a smutná pravda.Bohužel i takoví jednotlivec s černou duší se najde.Je to vyjimka a my si právě na ni dáváme pozor. PROTOŽE VÍME O KOHO JDE.

Nemá cenu dál se dokola točit o což jde té paní.Udělat z vlákna humus ,guláš ,jako vždy.

Opakuji se: podstatou vlákna jsoui 3 body,dva snad objasní kolega,třetí bod - udavač je obci šelmařum jasný a víme kdo to je.tO NÁM STAČÍ.

ŽÁDNÝ JIŽ GULÁŠ - STAČILO - POČKÁME NA KOLEGU,ZDA SE OZVE.

Jerstlí , žé má ta dotyčná stále potřebu guláš tu míchat a stále dokola,bude osamocena,alespon z mé strany,.

Prosím Vás, kde to čtete, to obvinění p. Šacha z trestného činu, a to, že jste Vy o tom věděl? Já to tady nikde nevidím.smajlík. Z trestného činu v jiné diskuzi obvinil Váš přítel motorkář Harley mě. Pořád čekám, kdy budu odsouzena a ono nic.smajlík Budu se té kauzy muset ujmout sama.:-) PČR jistě uzná mé přiznání jako polehčující okolnost.smajlík

26.1.2012 15:49
selmicka

XXX.XXX.50.94

cherry1402 napsal(a):
Prosím Vás, kde to čtete, to obvinění p. Šacha z trestného činu, a to, že jste Vy o tom věděl? Já to tady nikde nevidím.smajlík. Z trestného činu v jiné diskuzi obvinil Váš přítel motorkář Harley mě. Pořád čekám, kdy budu odsouzena a ono nic.smajlík Budu se té kauzy muset ujmout sama.:-) PČR jistě uzná mé přiznání jako polehčující okolnost.smajlík

Oba vás asi smích přejde.Již nyní douša muže spytovat svědomí a skontolovat peněženku,vy se obrátit na manžela,pokud s vámi má ještě trpělivost.

Přeji zatím pěknou zábavu.

RN smajlík

26.1.2012 15:53
doutrklars

XXX.XXX.27.79

Pane Navrátil a jak Vam dopadl soud s tou pani spisovatelkou, co se vás tu před časem omylem zastala / pak toho asi trpce litovala/ Prý ste ji taky vyhrožoval žalobou, kolik mega jste vysoudil ?

selmicka

XXX.XXX.50.94

cherry1402 napsal(a):

Pro osvěžení mysli.

Právník se jasně k tomu klíčovému příspěvku vyjádřil.Máteli pochybnosti,poproste pokorně manžela,at se poptá právníka svého.

Přeji pěkné pořízení. a přidejte ještě na vrch tu petici,at toho není málo,pro začátek.

Pěkný densmajlík

cherry1402

XXX.XXX.38.222

selmicka napsal(a):
Pokusím se znovu o vysvětlení celého problému a naposledy pro osvětlení čtenářum,kteří se v šelmařině nepohybují a mohou i mít pochybnosti.

Jak jsem se zmínil,cherry napadla moji slušnou výzvu kolegovi pro obohacení chovatelských příspěvku z jeho bohaté praxe chovu šelem.Co následovalo je jasné.

Napadla jeho rysy,že se jedná o černotu.Někdo si ¨řekne,no a co ?Ale.Tata zmínka na veřejném foru je UPOZORNĚNÍM na páchání TRESTNÉHO ČINU , nelegálního obchodu se zvířaty CITES v pochybných rovinách a zminuje se,že mám na tom podíl,ba jsem o černotě věděl.Bohužel,na to nešlo mlčet.

Jako by soused koupil auto a ona bude psát na forech,že je to šméčka a druhý kolega např. já ( se na ní podílel.)
Jedná se o uzpozornění na páchání trestného činu.

Bez dukazu,holá lež a pomluva.Byl bych velice rád,aby na základě této pomluvy následovala kontrola u dotyčného a vyustilo to v problém,ne ze strany legálnosti zvířat a ,že má chovatel veškeré náležitosti v chovu dle zákona což VÍM JÁ I O ON ,ale k problémum mnou zminovaných.,tj. nákladu kontolovaného chovatele. Pokud by šla věc dále ,,jsem ochoten ji řešit i cestou PRÁVA.

Aby se už konečně tato osoba ch ZASTAVILA,před dalšími lži a výmysli a pomluvami.smajlík

RN

Až budu chtít upozornit na páchání trestného řinu, tak to nebude tady na veřejném fóru, ale jinde, A neohánějte se tady nějakým právem, takhle už kde komu vyhrožujete přes 2 roky. Apropos, jak dopadl ten soud s jistou paní, které jste prodal sourozence sfinxů jako chovný pár, navíc nemocné a dle jejích slov silně zapáchající, a podvedl ji?smajlík

26.1.2012 15:56
cherry1402

XXX.XXX.38.222

selmicka napsal(a):

RN smajlíksmajlík

Já si počkám na vyjádření pana Šacha, čekejte taky.

26.1.2012 15:57
selmicka

XXX.XXX.50.94

doutrklars napsal(a):
Pane Navrátil a jak Vam dopadl soud s tou pani spisovatelkou, co se vás tu před časem omylem zastala / pak toho asi trpce litovala/ Prý ste ji taky vyhrožoval žalobou, kolik mega jste vysoudil ?

Nevím o čem mluvíte.Soud za zastání. a krásné příspěvky pro moji podporu obratem vymazány s fotkami i na tom mlčícim foru ( nějak jako www . chov nečeho..., ) kde protagonistka lži p. Juttnerová je webmástrem ? :-)

26.1.2012 16:00
chondro

XXX.XXX.255.132

doutrklars napsal(a):

Joo prodal jí uzce příbuzné kotata jako chovný pár.Uzce příbuzé - stejný otec.

Na takové ojebávání kupců se musí upozornovat!!!

26.1.2012 16:01
cherry1402

XXX.XXX.38.222

selmicka napsal(a):

Ano, je tu jeden, který se Vás SKUTEČNĚ bojí, tak Vám radši všechno odkýve, ale já ani doutrklars to nejsme. Počkáme a uvidíme.:-)

26.1.2012 16:01
selmicka

XXX.XXX.50.94

Opět se snaží Juttnerová šířit další lži ? Se znahou odvést od zásadních 2 bodu problému? Jak laciné a směšné .:-(

26.1.2012 16:05
doutrklars

XXX.XXX.27.79

Pane Navrátil, dokázali jsme zde veřejně , že jste jen obyčejná sající veš nalepená a parazitující na slušných chovatelích a žijící z dřiny jiných a nebude problém toto vam dokázat i před případným soudem , to je to nejmeší, vždy vyhrožujete soudy , když lapáte po dechu a nevíte kudy kam, tak pozor at vam nepraskne žilka a netaháte nohu:-))

26.1.2012 16:05
cherry1402

XXX.XXX.38.222

reynolds napsal(a):
Souhlasím a podepisuji v plném rozsahu

Rey

Reyi,Vy nejste příznivcem páně Navrátila? To si ale koledujete, už na Vás píše psych. posudek a trestní oznámení bude následovat.smajlík

26.1.2012 16:06
chondro

XXX.XXX.255.132

selmicka napsal(a):
Nevím o čem mluvíte.Soud za zastání. a krásné příspěvky pro moji podporu obratem vymazány s fotkami i na tom mlčícim foru ( nějak jako www . chov nečeho..., ) kde protagonistka lži p. Juttnerová je webmástrem ? :-)

Ví se že paní spisovatelka té podpory litovala tak tu zase nemlžtesmajlík

26.1.2012 16:08
cherry1402

XXX.XXX.38.222

selmicka napsal(a):

Sem s tím.

Už mě to Vaše vyhrožování nudí, buď to dejte k soudu, nebo tady neopruzujte.:-(

26.1.2012 16:15
selmicka

XXX.XXX.50.94

chondro napsal(a):

Anonyme,jste buh,že víte,co jsem paní spisovatelce prodal.Prodal.1 kotě sphynxe s doklady o puvodu kotěte, ŽÁDNý PÁR SPHYNXU,NATOŽ PŘÍBUZNÝCH - každý veme papíry kočky a kocoura a posoudí příbuznost - chudáku lživý , kde je patnost puvodu do páte generace.
Nelžete.
Ale ted jsem ujel,s anonymy nemluvím.Jsou to lháři a Chondro pod mnoha nickai a IP to zde dokazuje 2 roky.
Jsem to ale truhlík,že jsem reagoval.Ale stalo se.

PS: po celou doby vašich výlevu a bludu silně nabývám dojmu,že jste z přízně douši nebo jittnerové,proto nemáte tu odvahu vystoupit z ilegality.

Prostě nějaký bratránek, nebo synek ,nebo něco podobmného - měl by jste se stydět.

Nic mimo téma. dejte ten panflet > vy dvojko kulišáku a ubohých lhářu

26.1.2012 16:10
cherry1402

XXX.XXX.38.222

doutrklars napsal(a):

Nelze než souhlasit, pod tohle se podepíšu.:-)

26.1.2012 16:14
cherry1402

XXX.XXX.38.222

selmicka napsal(a):

RN

Stoking a pomluva? Od Vás to teda sedí, že Vám pusa neupadne.:-(

26.1.2012 16:17
chondro

XXX.XXX.255.132

selmicka napsal(a):
Anonyme,jste buh,že víte,co jsem paní spisovatelce prodal.Prodal.1 kotě sphynxe s doklady o puvodu kotěte, ŽÁDNý PÁR SPHYNXU,NATOŽ PŘÍBUZNÝCH - každý veme papíry kočky a kocoura a posoudí příbuznost - chudáku lživý , kde je patnost puvodu do páte generace.
Nelžete.
Ale ted jsem ujel,s anonymy nemluvím.Jsou to lháři a Chondro pod mnoha nickai a IP to zde dokazuje 2 roky.
Jsem to ale truhlík,že jsem reagoval.Ale stalo se.

PS: po celou doby vašich výlevu a bludu silně nabývám dojmu,že jste z přízně douši nebo jittnerové,proto nemáte tu odvahu vystoupit z ilegality.

Prostě nějaký bratránek, nebo synek ,nebo něco podobmného - měl by jste se stydět.

Nic mimo téma. dejte ten panflet > vy dvojko kulišáku a ubohých lhářu

Ubohý lháří!!!

26.1.2012 16:20
cherry1402

XXX.XXX.38.222

selmicka napsal(a):
ZPRÁVA

Nebylo takovým problémem zjistit,že žádná petice na moji osobu ve ZNĚNÍ ZÁKAZU vstupu a prodeje odchovu zoo pro moji osobu ZOO doručena nikdy nebyla. .

Tímto zde já si dovolím,že Douša a Juttnerová jsou prachsprostí lháři.

Dovolují si tuto lež šířit již 2 roky,kdy nyní došla ve vyvrcholení.

Sem s tou peticí,co udajně žmouláte doma.

Ty kanály nechte pootevřené ,,jak se J zminovala,uvidíme kdo do nich spadne.

Bod 1. Upozornění na trestný čin Petra,bude také brzy osvětlen jím samým.

Chci věřit,že po vstupu pana Šacha ,dostane diskuse konečně správný směr.Ubohé zastrašování zkušeného prada s více jak 6 ti křížky na bedrech ,čímž p. Petr je , zastrašování Petra Doušou , je prskání adolescenta,čemuž věk Douši ,IQ a vyplody odpovídají.smajlíksmajlík

Pozor na slova pane Navrátile, abyste se toho vyvrcholení nedočkal! Materiálu už je víc než je zdrávo. Zatím Vás beru jako psychicky nemocného člověka. ZATÍM.

26.1.2012 16:27
cherry1402

XXX.XXX.38.222

selmicka napsal(a):
DODATEK k výzvě

Opět . SEM S TOU PETICÍ.

RN smajlík

Slušní chovatelé drží při sobě, my dva do toho kanálu za Váma nepolezem.smajlík

26.1.2012 16:30
selmicka

XXX.XXX.50.94

O duševním zdraví p. Juttnerové sice také pochybuji,ale zášt,nenávist,zloba,lživé vymysli jsou možná i pruvodními jevy,to nevím,medicina muj obor není.

Ale vím,že se tak jako ona slušný člověk nechová.

Tu udajnou petici

PS, již se odmlčím,je to stále o h .... a petice nikde,faktem černota rysu zustáva.

Snaha o zaplevelení vlákna jako vždy.Kdy přijdou na pomoc jiné nicky:?

Počkáme na Petra.

Jinak všem slušným lidem přeji pěkny den

RN

26.1.2012 16:43
chondro

XXX.XXX.255.132

selmicka napsal(a):
O duševním zdraví p. Juttnerové sice také pochybuji,ale zášt,nenávist,zloba,lživé vymysli jsou možná i pruvodními jevy,to nevím,medicina muj obor není.

Tu udajnou petici

PS, již se odmlčím,je to stále o h .... a petice nikde,faktem černota rysu zustáva.

Počkáme na Petra.

RN

p.Navratile jste lhář.Prodal jste kotata opačného pohlaví jako chovný pár.Průkazy původu samozřejmě došl jak to běžně bývá poléze.Teprve tam bylo takříkajíc černé na bílem že kotata jsou uzce spřízněná.To není ani slušné ani kolegialní ani solidní ba ani chovatelské.
Je to obýčejný výmrd na kupujícího.:-)Váš!

26.1.2012 16:48
cherry1402

XXX.XXX.38.222

selmicka napsal(a):
Pro osvěžení mysli.

Právník se jasně k tomu klíčovému příspěvku vyjádřil.Máteli pochybnosti,poproste pokorně manžela,at se poptá právníka svého.

Přeji pěkné pořízení. a přidejte ještě na vrch tu petici,at toho není málo,pro začátek.

Pěkný densmajlík

Sorry, ale nikde tam žádné konkrétní obvinění pana Šacha ani Vás nevidím.

26.1.2012 16:56
cherry1402

XXX.XXX.38.222

selmicka napsal(a):

Vy víte velice dobře , o čem je řeč a ví to i plno dalších lidí, které jste podrazil, dělat ze sebe nevědoucí neviňátko, s tím tady zcela určitě nepochodíte.:-( To víte, takové podvody se neututlají a Vám padají kostlivci ze skříně jeden za druhým.smajlík

26.1.2012 17:12
cherry1402

XXX.XXX.38.222

chondro napsal(a):

Ano, jen upřesním, nebyli to sphynxi, jak jsem mylně uvedla, ale plemeno devon-rex, sphynxe prodával jako chovného, ač nesplňoval standart, bratru za 15000,- Kč. Když tvrdí, že neví o čem je řeč, tak je třeba mu ten jeho podvůdek trochu trochu osvěžit v paměti.:-)

26.1.2012 17:18
doutrklars

XXX.XXX.27.79

cherry1402 napsal(a):
Ano, jen upřesním, nebyli to sphynxi, jak jsem mylně uvedla, ale plemeno devon-rex, sphynxe prodával jako chovného, ač nesplňoval standart, bratru za 15000,- Kč. Když tvrdí, že neví o čem je řeč, tak je třeba mu ten jeho podvůdek trochu trochu osvěžit v paměti.:-)

Tak to si asi pani spisovatelka řekla, za dobrotu na žebrotu, myslim že to byla už důchodkyně, to je docela hamba, ale třeba pan Navrátil zjistil , že má babka nasysleno, tak proji trochu nepumpnout:-), aspon si bude pro příště pamatovat , že než se někoho bude zastávat, něco si o něm zjistí, konec konců jsme ji k tomu slušně vyzívali , neslyšela ,doplatila, teda vlastně zaplatila:-)

26.1.2012 17:42
cherry1402

XXX.XXX.38.222

doutrklars napsal(a):
Tak to si asi pani spisovatelka řekla, za dobrotu na žebrotu, myslim že to byla už důchodkyně, to je docela hamba, ale třeba pan Navrátil zjistil , že má babka nasysleno, tak proji trochu nepumpnout:-), aspon si bude pro příště pamatovat , že než se někoho bude zastávat, něco si o něm zjistí, konec konců jsme ji k tomu slušně vyzívali , neslyšela ,doplatila, teda vlastně zaplatila:-)

Já bych o ní takhle nemluvila. Je to inteligentní žena v nejlepších letech, jen měla, jako mnoho jiných, tu smůlu, že zakopla o Navrátila. Měla ho nechat ležet a ne mu pomáhat na nohy oslavným příspěvkem. Nu což, každý se někdy spálí, ale hlavně, že se poučí. A ona se poučila.smajlík

26.1.2012 17:53
chondro

XXX.XXX.255.132

cherry1402 napsal(a):
Já bych o ní takhle nemluvila. Je to inteligentní žena v nejlepších letech, jen měla, jako mnoho jiných, tu smůlu, že zakopla o Navrátila. Měla ho nechat ležet a ne mu pomáhat na nohy oslavným příspěvkem. Nu což, každý se někdy spálí, ale hlavně, že se poučí. A ona se poučila.smajlík

Souhlasím s Vámi.Když k tomu přičtu ještě tu záludnost s kterou dotyčný podvádějící manipuluje s lidmi není až tak těžké nepochopit že prostě naletěla.

26.1.2012 17:59
doutrklars

XXX.XXX.27.79

cherry1402 napsal(a):

že jsem tu pani nazval babkou, to neznamená, že bych o ni nějak špatně smýšlel, je to jen takové přirovnání, že si mnohý myslí stará hloupá babka, tak proč ji neškubnout, dřív než to udělaji naši barevní spoluobčané přestrojení třeba za sčítače elektřiny, tak přišel pan Navrátil a ušil něco jiného, je mi ji líto už v tom smyslu že to myslela dobře a ještě se ho nevědomky zastávala

26.1.2012 18:11
selmicka

XXX.XXX.50.94

selmicka napsal(a):

Tu udajnou petici

Počkáme na Petra.

RN

Ař mají hlupáci usilovnou snahu výmyslu ,,jednou tak,podruhé jinak a oni to vědí lépe než kupec. .Vždy.Jednou sphyx je tutovka a to pár,pak jen jeden sphynx a 2 devoni.Prostě věštci z koule.

Platí víše.Neodvedete pozornost

1. Petice sem
2. Obvinění černoty rysRN :-(smajlíksmajlík

26.1.2012 18:12
selmicka

XXX.XXX.50.94

selmicka napsal(a):

Tu udajnou petici

Počkáme na Petra.

RN

.

26.1.2012 18:27
doutrklars

XXX.XXX.27.79

A neni vam ani divné že se ten váš obchod dostal na vežejnost když podle vás o podvod na tu pani nešlo? důležité je že,, podvodník zustane pdvodníkem,,:-(

26.1.2012 18:37
chondro

XXX.XXX.255.132

doutrklars napsal(a):
A neni vam ani divné že se ten váš obchod dostal na vežejnost když podle vás o podvod na tu pani nešlo? důležité je že,, podvodník zustane pdvodníkem,,:-(

A to si vemte že tento "charakter" tu káže morálku.Nelze se pak divit že nejeden je pak zhnusen z jeho flosulí ktére tu neustale vrší dokola.Dokonce bych napsal k že zhnusení
stačí jeho přítomnost.
At už táhne:-)

26.1.2012 18:47
selmicka

XXX.XXX.50.94

selmicka napsal(a):
Ař mají hlupáci usilovnou snahu výmyslu ,,jednou tak,podruhé jinak a oni to vědí lépe než kupec. .Vždy.Jednou sphyx je tutovka a to pár,pak jen jeden sphynx a 2 devoni.Prostě věštci z koule.

1. Petice sem

jo,ještě pro usměv,ač kotata v té době devonu nebyla,tak nevím,,jak mohla mít ještě nepříbuzné matky od jednoho páru a jednoho otce ( v té době velIce vzácné plemeno v ČR ) a už pomíjím,že před zaplacením kotěte převezme kupujicí smlouvu s tím,že vždy zhlédne prukaz puvodu rodiču,kde JASNĚ VIDÍ PUVOD RODIČU do 5 té generace. Pomíjim tvrzení ,že to byl pár sphynxu,pak zas devonku,pak za s jeden kus. Jasně kupec vidí co je mu nabízeno a souhlasí s PP.Takto tu muže plivat hlupák,který se v kočkách nevyzná.Takže poslední dotatek.Podařilo se vám mě vtáhnout.Ale objasněno.Kouzelníci.

PS . PODOTKNU, že manžel kupujicí je vysoký ,policejní dustojník a vyšetřovatel trestných činnu.:-)

Že by se nechali okrást a podvést :?

Špatný pokus a omluva,že jsem opět vstoupil,ale již je vše vysvětleno a budu se držet víše uvedeného.

Děkuji za pochopení . smajlík

RN smajlík

26.1.2012 18:56
doutrklars

XXX.XXX.27.79

selmicka napsal(a):
jo,ještě pro usměv,ač kotata v té době devonu nebyla,tak nevím,,jak mohla mít ještě nepříbuzné matky od jednoho páru a jednoho otce ( v té době velIce vzácné plemeno v ČR ) a už pomíjím,že před zaplacením kotěte převezme kupujicí smlouvu s tím,že vždy zhlédne prukaz puvodu rodiču,kde JASNĚ VIDÍ PUVOD RODIČU do 5 té generace. Pomíjim tvrzení ,že to byl pár sphynxu,pak zas devonku,pak za s jeden kus. Jasně kupec vidí co je mu nabízeno a souhlasí s PP.Takto tu muže plivat hlupák,který se v kočkách nevyzná.Takže poslední dotatek.Podařilo se vám mě vtáhnout.Ale objasněno.Kouzelníci.

PS . PODOTKNU, že manžel kupujicí je vysoký ,policejní dustojník a vyšetřovatel trestných činnu.:-)

Špatný pokus a omluva,že jsem opět vstoupil,ale již je vše vysvětleno a budu se držet víše uvedeného.

RN smajlík

a můžete nam tedy vysvětlit, z jakého důvodu se váš ,,solidní,, obchod dostal na světlo boží, když to nebyl ,,podvod ,, ? Já něco prodam a když se o tom nezmínim sám nikdo o tom neví , samzřejmě kdyby byl kupující podveden zveřejní to on:-)

26.1.2012 19:01
selmicka

XXX.XXX.50.94

selmicka napsal(a):

Tu udajnou petici

Počkáme na Petra.

RN

pro ty co nepochopili,at čtou znova víše.
Děkujismajlíksmajlík

26.1.2012 19:12
selmicka

XXX.XXX.50.94

... jo a těším se na objasnění Petrem

1. černí rysové

2. petice,sorry otevřený dopis

Problém vlákna a ne vymysli chorých mozku .

RN smajlíksmajlík

26.1.2012 19:20
cherry1402

XXX.XXX.38.222

selmicka napsal(a):

1. Petice sem

Ale kdepak, žádní věštci z koule, já se jednoduše spletla, to se stává , a taky jsem se omluvila, ale abyste to zase nepřekrucoval, tak to napíšu ještě jednou přesně a jasně: té paní jste prodal pár devonů jako chovný pár, ačkoliv měli oba jedinci společného otce a 1 ks sphynxe na chov, ač nesplňoval standard, protože byl z velké části těla osrstěný a tudíž pro chov nevhodný. Je to jasné?smajlík

26.1.2012 19:21
cherry1402

XXX.XXX.38.222

selmicka napsal(a):
.

A co jako? Došla Vám řeč nebo nemáte jinou tapetu?smajlík

26.1.2012 19:22
doutrklars

XXX.XXX.27.79

selmicka napsal(a):
... jo a těším se na objasnění Petrem

1. černí rysové

2. petice,sorry otevřený dopis

Problém vlákna a ne vymysli chorých mozku .

RN smajlíksmajlík

Vy jste tak dobrý v těch rekapitulacích, mohl by ste zrekapitulovat, kolika lidem jste za poslední roky oznámil, že je dáváte k soudu ? A třeba i vypište z kolika podvodů jste zde byl nařčen mne se to nechce hledat , vy máte na to přece jen čas a vlohy děkuji

26.1.2012 19:34
cherry1402

XXX.XXX.38.222

selmicka napsal(a):

RN smajlík

Ušetřete si to vysvětlování, z toho se nevykecáte, důkazy proti Vám jsou pěkně černé na bílém. Jste podvodník a paní spisovatelka byla jen jednou z mnoha Vaších obětí. Další bude ten, který si od Vás koupí ty Vaše příbuzné rysy, co prodáváte jako chovný pár, stejně jako bažinky. Prostě jeden podraz za druhým na chudáky neznalé kupující.smajlík A někdo takový by chtěl vypouštět ostrovidy z vlastního chovu do přírody? Kdo ví, co byste tam vůbec vypustil.smajlík

26.1.2012 19:34
selmicka

XXX.XXX.50.94

selmicka napsal(a):

Tu udajnou petici

Počkáme na Petra.

RN

.

26.1.2012 19:38
cherry1402

XXX.XXX.38.222

doutrklars napsal(a):
Vy jste tak dobrý v těch rekapitulacích, mohl by ste zrekapitulovat, kolika lidem jste za poslední roky oznámil, že je dáváte k soudu ? A třeba i vypište z kolika podvodů jste zde byl nařčen mne se to nechce hledat , vy máte na to přece jen čas a vlohy děkuji

Takové množství lidí si přece nemůže pamatovat, ledaže by si dělal záznam, tak jako na koťata.smajlík

26.1.2012 19:39
doutrklars

XXX.XXX.27.79

Už lapá po dechu :-))

26.1.2012 19:44
cherry1402

XXX.XXX.38.222

Pane Navrátile, ty tapety sem posíláte kvůli Vaší skleróze, abyste nezapoměl, co jste to vlastně napsal, vidte?smajlík Tak to Vám chválím, když už paměť vynechává, a že opravdu vynechává jste dokázal na případu paní spisovatelky.smajlík

26.1.2012 19:48
cherry1402

XXX.XXX.38.222

doutrklars napsal(a):
Už lapá po dechu :-))

No, dech odchází jako první před srdcem, myslím, že už nedýchá.smajlík Neprovedem resuscitaci?smajlík

26.1.2012 19:48
kočičák

XXX.XXX.11.15

Tady je koukám legrace smajlíksmajlík

26.1.2012 19:49
chondro

XXX.XXX.255.132

cherry1402 napsal(a):
Pane Navrátile, ty tapety sem posíláte kvůli Vaší skleróze, abyste nezapoměl, co jste to vlastně napsal, vidte?smajlík Tak to Vám chválím, když už paměť vynechává, a že opravdu vynechává jste dokázal na případu paní spisovatelky.smajlík

Stejně jako zapoměl že tu nedávno nábízel českým občanům zaručeně nepříbuzného importovaného samce rysa kanadského.:-|

26.1.2012 19:56
chondro

XXX.XXX.255.132

kočičák napsal(a):
Tady je koukám legrace smajlíksmajlík

Robine ne tak pro tebesmajlík

26.1.2012 19:58
kočičák

XXX.XXX.11.15

Nám stačil krásný kocourek, ze kterého narostl ještě krásnější jezevčík. smajlíksmajlík
Přidat tomu nějakou tu nohu, tak to byla stonožka. smajlíksmajlík

26.1.2012 20:01
kočičák

XXX.XXX.11.15

chondro napsal(a):
Stejně jako zapoměl že tu nedávno nábízel českým občanům zaručeně nepříbuzného importovaného samce rysa kanadského.:-|

chondro - nezačněte blbnout jako někdo smajlík

26.1.2012 20:01
chondro

XXX.XXX.255.132

kočičák napsal(a):
Nám stačil krásný kocourek, ze kterého narostl ještě krásnější jezevčík. smajlíksmajlík
Přidat tomu nějakou tu nohu, tak to byla stonožka. smajlíksmajlík

Sorry za tu nadávku.Vy jste zřejmě ten podvedený navratilem co tu kdysi psal