Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.191.10
Ahoj,mužete mi poradit jaké rozměry kotiště pro vídeň.bílou,vel.svět.stříb.,japonskou...prostě pro masňáky?2x mi samice roztahala mladé,prochladli a pošli.chci dát samici poslední šanci,snad bedýnka pomůže.prosím i o velikost bedýnky,vlezu a jak vysoko má být od země ten vlez,bojím se aby z toho mladý nevilezli a pak se nedokázali vrátit?Děkuji za rady a porady.Zuzka
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.136.22
Zdravim ja mam budky pre stredne plemena o rozmeroch 40x40x50(55), samica kralika diveho si v prirode na kotenie chysta noru ten instikt maju aj domestifikovane takze ja preferujem budky ako nahradu za nory, inak ten vlez mam vysoko 5 cm ale aj nizsie, mlade ak sa za cecok nepusti samica ho aj tak vyvlecie von takze s tym musite pocitat, nespocetnekrat som tak mlade zachranoval, literatura vsak odporuca rozmery 60x40x35(40) je to na vas.
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.87.46
Já v zimě pro prvničky vyrobil budky 55x40x40 s otvorem čtvercovým zhruba 14x14. Dělal jsem je dva večery, ony se v nich týden schovávaly a okusovaly je a pak mi porodily do kouta vedle kotiště potvůrky. Ale obě odchovaly vše a ve zdraví.