Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.

Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod).

iFauna.cz » Diskuze » Okrasné ptactvo »

Kakariki - mutace?

Omlouvám se, že přidávám nové téma, ale dostal se mi do péče tento kakariki - už mi tady na diskuzi radili, že je to pravděpodobně skořicová samička. Přečetla jsem si nějaké diskuze na téma chovu těchto papoušků a uvažuju, že o ně rozšířím svůj chov. Doposud jsem chovala jen aymary, pyrury, papoušíčky, tak snad to nebude o tolik složitější
Jediné čemu nějak nerozumím jsou mutace těchto papoušků, zdá se mi to moc složité...
a u genetické kalkulačky nejsou fotky jako třeba u aymar...v případě, že by mi uvedená samička zůstala s jakým samečkem byste jí dali dohromady, aby měli různě zbarvená mláďata. Bohužel neznám její rodokmen, je to nalezenec... A jak poznat u tohoto druhu případné mezidruhové křížence... Děkuji
Hlavně jí dejte k dispozici travní drny...

jinak nejpestřejší odchov by jste asi mohla mít s 1,0 dom.strakou/ skořici.
lupus4 napsal(a):
Hlavně jí dejte k dispozici travní drny...

jinak nejpestřejší odchov by jste asi mohla mít s 1,0 dom.strakou/ skořici.
Děkuji. Zatím je v karanténě. Pak půjde normálně do voliery, kde už tráva bude

Přidat reakci

! Doporučujeme se před přidáním prvního příspěvku zaregistrovat nebo se přihlásit na již vytvořený profil.

Text tučně Kurzíva Potržený text

Souhlasím s pravidly diskuze.
Zrušit sledování diskuze « Zpět na výpis diskuzních vláken
ZPĚT NAHORU
Komerční sdělení Vytvořit zde reklamu
OBCHOD-RYBARENI.CZ
Rybářské potřeby, prodejna a e-shop se spoustou akčních nabídek pro rybáře. Slevový program, doprava zdarma.
DNA analýzy
DNA testy psov od 30 € (od cca 630 Kč). Pohlavie vtáctva od 7 € (od cca 189 Kč) alebo Poukazy na 20/50/80/100 vzoriek.
AnimalShop
Nabízíme široký sortiment chovatelských potřeb pro psy, kočky, hlodavce a také pro akvaristiku, teraristiku.Doprava 56Kč