Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.

Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod).

iFauna.cz » Diskuze » Okrasné ptactvo »

Zase nebezpečný teflon

Tak, táto teflonova remoska mi dnes behom pol hodiny usmrtila 3 mláďatá v inkubátore.Vedel som, že je nebezpečný pre vtáky, ale aj v takom malom mnžstve, to by som nepovedal.Remosku som umiestnil do špajze s otvoreným oknom nech sa tam kura upečie, v kuchyni sa vetralo.Stačilo otvoriť par krát dvere na špajzy a bolo po nich. Pozor na to svinstvo /teflon/ nejaký odsávač pár je určite k ničomu.
žolik napsal(a):
Tak, táto teflonova remoska mi dnes behom pol hodiny usmrtila 3 mláďatá v inkubátore.Vedel som, že je nebezpečný pre vtáky, ale aj v takom malom mnžstve, to by som nepovedal.Remosku som umiestnil do špajze s otvoreným oknom nech sa tam kura upečie, v kuchyni sa vetralo.Stačilo otvoriť par krát dvere na špajzy a bolo po nich. Pozor na to svinstvo /teflon/ nejaký odsávač pár je určite k ničomu.
To je mi velmi líto
. Opravdu. Zároveň Vám ale chci poděkovat, že jste na toto nebezpečí upozornil. Ne každý o tom ví. Máte můj respekt, že se o takové neštěstí umíte "podělit". Ne každý by se tím dokázal "pochlubit".
žolik napsal(a):
O tom už bylo hodně napsáno a přesto zveřejněnění váši zkušenosti hodnotím kladně. Samozřejmě o tomj něco vím, ale pokusím se shromáždit více poznatků a rád bych o tom napsal příspěvek.Ono totiž záleří kdy byla vyrobena, jak dlouho používána atd. Jsem zvědav, zda budou odborníci ochotní dát svůj názor, abych je mohl citovat v textu.
Remoska nemá ani 2 roky, Pieklo sa na nej cca 15 krát.
sevak napsal(a):
Remoska nemá ani 2 roky, Pieklo sa na nej cca 15 krát.
Napsal jsem vám interní zprávu.

Přidat reakci

Text tučně Kurzíva Potržený text

Souhlasím s pravidly diskuze.
Zrušit sledování diskuze « Zpět na výpis diskuzních vláken
ZPĚT NAHORU
Komerční sdělení Vytvořit zde reklamu
Zažívání, tlusté střevo, imunita
Veterinární produkt Probiovet obnovuje střevní mikroflóru. Řeší zažívací problémy a posiluje obranyschopnost.
Výkonnost, svalstvo, fyzická kondice
Veterinární produkt Kingvet dodává životní energii. Posiluje kosterní a hladkou svalovinu. Zvyšuje fyzickou výkonnost.
Nakladatelství Brázda
Vydává odborné a populárně naučné knihy pro chovatele, zahrádkáře, chovatele, rybáře a zájemce o přírodu.
Kosti, klouby, kostní tkáně, chrupavky
Veterinární produkt Skelevet regeneruje kostní tkáně, vyživuje kosti a klouby. Pomáhá při artróze a artritidě.