Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.

Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod).

iFauna.cz » Diskuze » Okrasné ptactvo »

Rosela pestrá - určení pohlaví

Dobrý den,
chtěl bych vás poprosit o radu jestli se jedná o samici nebo samce. Kupoval sem to jako samici, ale myslím si že by to mohl být spíš samec. Je to letošní mládě. Omlouvám se za nekvalitní fotky, ale fotil sem to přes pletivo na foťák a nic moc, ale snad to půjde poznat. Děkuji Martin.
Zdravím...máte 1.0.
Děkuji vám za odpověď. Já sem si to myslel, že to je 1.0 ale to mi nevadí. Teď jen musím sehnat k němu 0.1, ale to už asi nechám na příští rok. Ještě jednou děkuji.
Dobrý den, mohu se prosím vás ještě zeptat na pohlaví u této rosely. Děkuji Martin.
martin apl napsal(a):
Dobrý den,
chtěl bych vás poprosit o radu jestli se jedná o samici nebo samce. Kupoval sem to jako samici, ale myslím si že by to mohl být spíš samec. Je to letošní mládě. Omlouvám se za nekvalitní fotky, ale fotil sem to přes pletivo na foťák a nic moc, ale snad to půjde poznat. Děkuji Martin.
0.1.
maximus.chov napsal(a):
0.1.
Dobrý den, tak vy si myslíte že by to mohla být samice. A podle čeho si to myslíte. Protože já sem to jako 0.1 kupoval, ale zdá se mi že to je asi 1.0.
Dobrý den,
tak tady sem pořídil další fotky, ale ta kvalita taky nic moc.Ale snad z toho půjde něco poznat.Jestli bych vás mohl teda poprosit o určení pohlaví.Děkuji.
s pozdravem
Martin.
martin apl napsal(a):
Dobrý den,
tak tady sem pořídil další fotky, ale ta kvalita taky nic moc.Ale snad z toho půjde něco poznat.Jestli bych vás mohl teda poprosit o určení pohlaví.Děkuji.
s pozdravem
Martin.
Dobrý den je to samička.
našinec napsal(a):
Dobrý den je to samička.
Dobrý den,
tak vy si taky myslíte že by to mohla být samice. Já si právě nejsem jistý. Já si myslím že to mohl být samec, ale kupoval sem to jako samici, tak teď fakt nevím. Budu muset počkat do jara
.
martin apl napsal(a):
Dobrý den,
tak vy si taky myslíte že by to mohla být samice. Já si právě nejsem jistý. Já si myslím že to mohl být samec, ale kupoval sem to jako samici, tak teď fakt nevím. Budu muset počkat do jara
.
Je to 0,1.
janos napsal(a):
Je to 0,1.
Dobrý den, taky si myslíte že to je 0.1. Tak uvidím co se z toho vymrví. Ale každopádně všem děkuji za odpověď.
A mohu se prosím vás zeptat podle čeho soudíte že to je samice. Ať vím na co se mám zaměřit. Děkuji Martin.
Zdravím..je to 0.1.samice se pozná od samce že má menší hlavu do kulata, menší zobák a fosa má výc do šeda než samec amá je menší...
FRANTA 53 R napsal(a):
Zdravím..je to 0.1.samice se pozná od samce že má menší hlavu do kulata, menší zobák a fosa má výc do šeda než samec amá je menší...
Děkuji vám moc za odpověď.
Dobrý den,
tak po delším pozorování sem vypozoroval, že ta moje rosela bude opravdu asi samec, protože se napařoval a malinko roztahovat ocas před sýkorkou a začíná i zpívat. Tak čas do jara ukáže. Ještě jednou všem děkuji za odpovědi. Martin.

Přidat reakci

Text tučně Kurzíva Potržený text

Souhlasím s pravidly diskuze.
Zrušit sledování diskuze « Zpět na výpis diskuzních vláken
ZPĚT NAHORU
Komerční sdělení Vytvořit zde reklamu
Přípravky s BETA GLUKANEM pro zvířátka
České výrobky s BETA GLUKANEM z hlívy ústřičné pro zdraví Vašich zvířecích kamarádů.
Zažívání, tlusté střevo, imunita
Veterinární produkt Probiovet obnovuje střevní mikroflóru. Řeší zažívací problémy a posiluje obranyschopnost.
Trávení, játra, žlučník, metabolismus
Veterinární produkt Regavet harmonizuje játra a žlučník. Řeší trávicí problémy. Pomáhá při alergiích či ekzémech.
Výkonnost, svalstvo, fyzická kondice
Veterinární produkt Kingvet dodává životní energii. Posiluje kosterní a hladkou svalovinu. Zvyšuje fyzickou výkonnost.