ilka47

XXX.XXX.237.17
dobry den poradite mi jak vyrobit tycinky pro andulky jake slozeni
???
Proč chcete vyrábět tyčinky?? Existuje krmení obohacené o vitamíny, různé minerální kostky atd. Když ji chcete přilepšit, dejte kousek jablka, nastrouhejte mrkev, piškoty. Stejně si na každou stravu musí přivyknout. Ostatní ji nasypte do misky a máte po starostech.
Tyhle tyčinky stejně jen rozdrobí, vybere si z toho co jí nejvíce chutná a zbytek skončí na zemi. Zvažte jestli to má smysl.
Musíte sehnat zdravotně nezávadné pojivo a v domácích podmínkách se vám může výrobek kazit.
A co je pro Andulku vhodná strava snad víte, všechny druhy prosa, lesknice, oves, semenec , travní semena atd. To najdete všude.
ilka47
napsal(a):
dobry den poradite mi jak vyrobit tycinky pro andulky jake slozeni
lepsi koupit, zkuste tyhle: https://www.zoohit.cz/shop/ptaci/snacky/pro_andluky/versele_laga/508904?gclid=EAIaIQobChMIoYiM1o7s5gIViOF3Ch0OOQlCEAQYAiABEgI15_D_BwE
ty tyčky maj stejný uchyty jako bidla a pak se tak daji pouzivat, zvlaste do malych kleci vecinou osazených plastem
Jinak je to pro ne spis hračka nez doplnek stravy, na hrizání sou lepší proutky a větvičky