Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků
9.5.2026 10:43
Rybarik

XXX.XXX.118.31

Dobrý den, mám tyto korelky již 1rok a chci se zeptat jestli je to pár. Děkuji za odpověď.

10.5.2026 19:36
kchov

XXX.XXX.141.100

Podle mého názoru se jedná o dva samce.

12.5.2026 08:26
z jarda

XXX.XXX.139.214

Zdravím, také se přikláním ke 2,0 samečkové v mutaci bělohlavá straka skořice a šedá. Zappe

13.5.2026 10:39
Rybarik

XXX.XXX.118.31

Dobrej, asi teda mám 2 samce a nenašel by se někdo kdo by měl samičku(koupím nebo vyměním). Jsem z Lázní Bělohrad. Děkuji.

Přidejte reakci

Přidat smajlík