Agapornis neplodna znaska

Přidejte téma Přidejte téma
Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

20.5.2012 09:20
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.228.70

zdravim samica mi zniesla 4 neplodne vajicka uz preslo 20 dni co na nich sedela mozem ich odobrat? nebudu sa teraz citit ohrozeni ked im zoberiem vajicka? do kedy zahaja novu znasku? videl som ich sa uz aj znova parit, dakujem za odpovede

Neregistrovaný uživatel

20.5.2012 09:52
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.204.8

Pokud jste si byl jistý, že jsou vajíčka čistá tak jste je měl odebrat dávno. Tak se samice zbytečně vysilovala sezením a prodloužil jste dobu do druhé snůšky. Pokud se už znovu páří tak by mohli znovu snášet do 10 dnů.

Neregistrovaný uživatel

20.5.2012 10:37
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.228.70

dakujem, cital som zevraj mam nechat znasku dlhsie aby sa samica nenaucila chodit prec zo znasky preto som ich tam nechal dlhsie. Este mam dotaz ze ci vlhkost ovplyvnuje aj plodnost vajec nie len samotne liahnutie. Mam vlhkomer na klietke tak vlhkost mam okolo 70%.

Přidejte reakci

Přidat smajlík