Strava a krmení velkých papoušků

Přidejte téma Přidejte téma
Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

13.9.2013 11:11
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.125.118

Chci se zeptat, jakým způsobem krmíte velké papoušky? Mám teprve chvilku mladého ručně dokrmeného senegalce. Jednou denně mu z misky na směs zrnin pro velké papoušky odstaním prázdné slupky a nespořebovanou směs přiměřeně dosypu (odhadem cca 30g směsy/den). Vždy samozřejmě vyjí hlavně to, co mu chutná a zbytek nechává. Např. mu moc nejede proso (pokud nemusí. Nevím, zda je pro velké papoušky proso vůbec důležité, protože v některých směsích pro velké pap. třeba vůbec není).
Otázka je , zda ho mám "nutit sníst vše"? Dávat mu menší porce a nedosypávat směs, dokud to jakž takž nesní všechno? Nebo ho nechat, ať jí co mu šmakuje? (samozřejmě má i misku s dritem a 2x denně dostane trochu ovoce a zeleniny)

Neregistrovaný uživatel

13.9.2013 14:50
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.112.80

Menší množství zrnin a nechat vybrat vše,tímhle způsobem vám bude brát jen pár druhů coš jest špatně,proso mám ve směsi také a je vybráno ,
Zelenina a ovoce denně

Přidejte reakci

Přidat smajlík