Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.252.179
Dobrá rada nad zlato se říká,četl jsem o určité podestýlce jako je piliny,hobliny........že se trochu musí navlhčit platí to i u kukuřičných vřeten.Nebo co si o této podestýlce myslíte vy? Já to mám pro rozely ale to je asi jedno že.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.134.226
to jsou takovy ty slupky ? vypada to jak rozlamanej popcorn ??
ja mel s tim problem u kuratek krepelek, kdy se jim ten prach z toho dostal do oci a ja v zachvatu blbosti, leknuti a neznalosti okamzite dve kuratka s bouli na krvavem oku utratil ..
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.252.179
Jo jo přesně jako popcorn.Tak to já je koupil v domění že jsou neprašný.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.252.179
Nikdo jiný
s tím zkušenos nemá??
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.252.179
A co takle někoho pomluvit, to je hned příspěvků ale když se někdo na něco ptá tak to stojí za to.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.204.119
Já jsem je používala na dno klece, rychle chytá plíseň, je potřeba často měnit. Rozhodně jsou lepší dřevěné štěpky. Taktéž koupíte ve zverimexech, anebo třeba v Hornbachu apod., jako eko podestýlku pro domácí zvířátka. Cenově zhruba nastejno. Toť moje zkušenost.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.208.42
Já jsem je použíl na dno buky po amazonky,měsíční amazonek se jich napapal (asi proto, že voní po kukuřici), Skončili jsme u veterináře, Na voleti 5 stehů. Snad to dobře dopadne, Dokrmuji ho ručně třetí den a má se k světu. To je zase
moje zkušenost.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.245.6
Já používám na dno klece pro senegalce kukuřičnou podestýlku od firmy Rasco. Je to taková jemná drť. Mám kočky a tak lopatkou na úklid kočičí toalety každý den tu podestýlku pod papouškem prosiju,na lopatce zůstanou je zbytky krmiva,hovina a vyberu pod miskou z vodou mokré a je každý den čisto. Nepráší, takže za mě spokojenost.
...a to jsem toho vyzkoušela hodně
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.94.244
p