Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

17.8.2010 13:33
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.48.26

Potřeboval bych poradit. Přivezl jsem mládě korely (nejspíš samečka), ale to není jisté. Jedná se o bělohlavou straku, jestli se to dá tak nazvat. Zde je fotka http://www.1inzerce.cz/inzerce/zvirata/ptaci-papousci. Je to inzerát z 6.7.2010 v 11:11h. Je to ta první na fotce. Omlouvám se jestli jsem se spletl v tom názvu mutace. Rodiče byly bělohlavá straka a přírodní. Co samec a co samice nevím. Ctěl bych se zeptat jaký bych mohl pořídit protějšek, abych dosáhl podobných odchovů jako je ta na fotce.
Existují www stránky, kde je zhruba pospána genetika papoušků? Stránky gen. kalkulačky znám, ale jsem z toho trochu zmatený. Popř. je tu chovatel, který by mi mohl jako laikovi základy genetiky vysvětlit? Děkuji za příspěvky. S pozdravem Pavel Loun. Děkuji za opovědi.

Neregistrovaný uživatel

17.8.2010 13:56
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.203.180

Hlásí to chybu ve spojení.

Co přesně s genetikou potřebujete? Nějaké základy mám takže bych vám možná mohl pomoci. A dejte foto ptáka na moderku. Abyste docílil stejných odchovů bylo by nejlepší pořísit stejný protějšek nebo protějšek štěpitelný na tu mutaci.

Neregistrovaný uživatel

17.8.2010 14:05
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.48.26

Děkuji, na moder. vkládám foto rodičů i dovezeného potomka.

Přidejte reakci

Přidat smajlík