Náš první porod, ale Aničky je to již druhý-:)

Přidejte téma Přidejte téma
Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků
22.3.2011 17:54
pepe07

XXX.XXX.128.2

Radostná událost zachycená fotoaparátem-:)

22.3.2011 17:58
pepe07

XXX.XXX.128.2

a tady už po napití mléčka od maminky

22.3.2011 17:59
pepe07

XXX.XXX.128.2

A ještě jsem zapoměla, jsou to obě kozičky!!!!!!!!!!!

22.3.2011 20:11
lavacca

XXX.XXX.1.3

pepe07 napsal(a):
A ještě jsem zapoměla, jsou to obě kozičky!!!!!!!!!!!

Velká gratulace! Ať holky rostou a mamina má dost mléka.

Přidejte reakci

Přidat smajlík