Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků
21.4.2011 14:57
techeska

XXX.XXX.2.70

Zdravím všechny chovatele a přeju krásné Velikonoce!!!
Jak jste na tom letos s poměrem narozených koziček a kozlíků případně oveček a beránků?
Letos máme nějakou smůlu a rodí se snad jen kluci :( Z 6ti porodů máme 8 kozlíků a 2 kozičky z nichž jedna po týdnu zemřela :( Takže nám zbyla pouze jedna kozička Čekáme ještě asi 5 porodů, tak snad se ještě nějaká kozenka podaří.
Doufám, že se jinde daří líp... Povídejte, přehánějte

Tereza - Passerovna

21.4.2011 15:13
danurba

XXX.XXX.204.155

tak já jsem měla od začátku svého chovu před devíti lety výrazně větší počet smaců, dokonce i v poměru 7:3 a letos se to nějak obrací. U koz je to z pěti porodů 5 kozlíků a 5 koziček, bohužel jeden kozlík uhynul. U ovcí ze 7 porodů bylo 7 jehniček a 8 beránků, z toho jedna jehnička nyrozená mrtvě. Takže letošní rok je vyjímečně vyrovnaný.

21.4.2011 15:31
moonika

XXX.XXX.129.144

Aj my sme na tom podobne. Nase dve kozeny nas obveselili 4capkami a len 1 kozickou :)
M.

21.4.2011 15:32
techeska

XXX.XXX.2.70

tak to je skvělé. Já pořád doufám, že se to ještě zlepší. K přírůstkům gratuluju. Letos mi první porod nedopadl vůbec dobře. Obě kůzlata mrtvá. Tak snad už bude líp...

21.4.2011 17:30
nehezacka

XXX.XXX.216.111

tak u nás to jsou dvě kozičky a kozlík a od oveček dvě jehničky a šest beránků

21.4.2011 21:04
polda

XXX.XXX.143.36

Loni 8 holčiček a 1 kluk, letos 8 holčiček a 3 kluci.

21.4.2011 21:04
polda

XXX.XXX.143.36

Loni 8 holčiček a 1 kluk, letos 8 holčiček a 3 kluci.

22.4.2011 05:42
agentka

XXX.XXX.158.141

Tak u nás u koz 9 holek a 9 kluků - ještě dvě kozy budou rodit - ale skóre teda půl na půl, u ovcí 14 holek a 11 kluků - holky o chlup vedou

22.4.2011 08:48
techeska

XXX.XXX.2.70

tak to všem gratuluji
Vcera doma o 3 kozliky vic... :( Ale aspon jsou všichni zdraví :)
Takže stav k dnešnímu dni 10 kozlů 1 kozička
Očekávám ještě asi 4 porody...

22.4.2011 08:54
pepe07

XXX.XXX.128.2

Tak u nás dva porody a u obou po dvou kozičkách, všechny si necháváme do chovu. Všem gratuluji k přírůstkům

22.4.2011 10:54
vojtas

XXX.XXX.130.52

Ahoj, my máme ze 2 porodů 3 kůzlata-všechny holky. Bohužel pokud jim do 2 měsíců neseženu nové majitele,skončí na pekáči
Vojtas

22.4.2011 12:59
dado

XXX.XXX.33.250

tak u nás ze dvou vrhů 3 kozlíci a 2 kozičky s toho jedna hermafroid takže nic moc

Uživatel s deaktivovaným účtem

22.4.2011 21:19
Uživatel s deaktivovaným účtem

A nám se dnes narodil letoní první kozlík

Uživatel s deaktivovaným účtem

22.4.2011 21:21
Uživatel s deaktivovaným účtem

Uživatel s deaktivovaným účtem napsal(a):
A nám se dnes narodil letoní první kozlík

.....letošní......

24.4.2011 11:50
simona_m

XXX.XXX.211.7

Tak u nás to je letos takto: 2 kozičky, 2 hermafroditci a 5 kozlíků , ovečky jeden beránek a jedna jehnička

26.4.2011 08:19
katjuschka

XXX.XXX.236.166

No my najprv koza, potom kozlík, ďalej dvojičky koza s kozlíkom, potom sa narodila ovečka a o dva dni neskôr baránok. Presne 50:50 Ešte čaká jedna miniovečka, tak dúfam, že na preskačku vyhrajú baby

29.4.2011 09:24
dajik

XXX.XXX.130.246

Tak u nás 10 koziček, 6 kozlíků a jeden hermafrodit

29.4.2011 10:54
techeska

XXX.XXX.2.70

Tak konečně kozičky :) Aktuální stav 4 kozenky 14 kozlíků

TA příroda je stejně čarodějka

30.4.2011 11:10
dakira

XXX.XXX.47.187

Ze tří porodů 3 kozlíci a dvě kozenky

30.4.2011 11:12
roklanka

XXX.XXX.215.126

15 kozlíků,7 koziček a hermafrodit

30.4.2011 22:05
lamero

XXX.XXX.246.214

Zatím tři porody a skóre 5 koziček a 1 kozlík, bohužel.

30.4.2011 23:38
mamčis

XXX.XXX.245.37

My máme ze 14 jehňátek 9 beranů a 5 oveček.

Uživatel s deaktivovaným účtem

3.5.2011 20:01
Uživatel s deaktivovaným účtem

Tak mě včera přibyly dvě kozičky. Proti kozlíkovi - jedináčkovi- jsou strašně prťavé. Při té příležitosti bych se chtěla zeptat : Kolik má asi kůzlátko přibírat za den v prvním týdnu ? Nevím jestli dost pijí, koza mléko má, ale nevím jestli kůzlata zvládají pít.

4.5.2011 02:34
anyt

XXX.XXX.199.220

U nás 1:1 u koz i ovcí.Any

Uživatel s deaktivovaným účtem

4.5.2011 13:21
Uživatel s deaktivovaným účtem

Ještě dnešní fotka v pondělí narozených koziček.

Uživatel s deaktivovaným účtem

4.5.2011 13:26
4.5.2011 14:01
isis

XXX.XXX.58.62

Před týdnem 2 kozičky a jeden kozlík, trojčata

Uživatel s deaktivovaným účtem

4.5.2011 15:15
Uživatel s deaktivovaným účtem

A tady jsou i s prvním kozlíkem.

9.5.2011 08:55
anna9

XXX.XXX.145.209

U nás ze čtyř porodů - 6 koziček a 2 kozlíci. Super!

2.6.2011 12:42
jecmi

XXX.XXX.164.145

Tak jdu taky se svou troškou do mlejna. Ze čtyř porodů 6 kozlíků!!!!

7.6.2011 21:00
deko

XXX.XXX.226.66

u nas dva porody. tri kozicky, jeden capko.

Michal H.

7.6.2011 21:54
lavacca

XXX.XXX.1.3

U nás je to letos 1 beránek a 2 jehnčiky. Ale taky jsme měli rok, kdy byli jen kluci.

8.6.2011 08:45
lucmeek

XXX.XXX.17.115

Přidávám naše skóre z jižních čech:

- z quessantek 6 beránků a 1 jehnička. U kamerunek máme první jehničku a od stejného kamerun. berana kříženky mají 2 jehničky a 1 beránka. Takže kameruňák letos vede na body s holkama před jeho dvěma quessant. kolegama!

Přidejte reakci

Přidat smajlík