Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků
27.4.2011 09:37
zoreta

XXX.XXX.199.237

Ahoj všem,
poradí mi nějaký zkušený chovatel, kam se obrátit, když chci si podat žádost o dotace? Rádi bychom začali s chovem ovcí, jenže nemáme dostatek prostředků. Jaké dotační programy se mohou na nás vztahovat? Chceme mít ekologickou farmu, ovce ( možná i kozy ) dojit a mléko dodávat místnímu mlékaři na výrobu sýrů.

27.4.2011 14:40
renča

XXX.XXX.51.72

Co se týče dotací ,tak těch je celá řada. Nejlépe uděláte,když se obrátíte na poradce na zemědělské agentuře. U nás v Liberci máme fajn ženskou,ale jak to bývá ,co je dobré pro obyčejné lidi ,tak to se zruší. Tito poradci celorepublikově v červnu končí ,dostali výpovědi,aby bylo na trafiky pro papaláše.Jsem tedy naprdlá ,že se taková místa ruší,tak využijte situaci a co nejdřív se běžte zeptat. Renata

28.4.2011 08:21
zoreta

XXX.XXX.199.237

Děkuji Renato,
určitě se zajdu zeptat. Jen ještě jeden dotaz,kde takovou agenturu najdu? Přiznám se , že v tom nemám přehled Jak se to jmenuje oficiálně, žebych si to pak našla ne netu?Já teda jsem ze severní Moravy, ale snad taky tam bude sedět rozumný člověk

Přidejte reakci

Přidat smajlík