gratulace - to mi říká abych ty moje obhlídla :) ale většinou rodíme únor jen jednou jsme měli jehňata na ježíška to bylo radosti :) Paní Dano vy se máte na co těšit já už třetím rokem mám všechna jehňata po tatínkovi - černá se znaky je to sranda
Taky budu mít letos jehňata po Zwartblesákovi, ale čeká nás to až v březnu, to je ještě daleko.... Zatím se můžu kochat jen tady těmi vašimi krásnými fotečkami.
Je totiž starší než dva roky a hrozí tedy, že nedostanete smysluplnou odpověď. Pokud vás toto téma zajímá,
vložte prosím váš příspěvek nebo dotaz jako nové diskusní vlákno.