Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků
23.1.2012 14:44
michal.haas

XXX.XXX.154.123

Snad zde budu moci odeslat foto.Eva
Termostat vlevo a časovač vpravo jsou na nule.

23.1.2012 14:47
michal.haas

XXX.XXX.154.123

Čtyři kroužky na mřížce o průměru 13 cm a výšce 3cm.

23.1.2012 14:52
michal.haas

XXX.XXX.154.123

Toto je obrázek, kdy je hrnec v zavařováku bez kroužků. Drží tam, ale je vratký, klouže po hraně zav.hrnce. Je sice níž,ale je nestabilní.

23.1.2012 20:15
hanaka

XXX.XXX.109.46

Jéé díky moc, mám sice tu smaltovanou verzi, ale to bude asi stejný, sedí to teda fakt dobře, takže mám vybráno Ještě jednou díky, Hanaka

Přidejte reakci

Přidat smajlík