Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

25.1.2011 15:20
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.184.101

Jinak, jak se tu tak řeší to podepisování a nepodepisování příspěvků, nevíte, proč na těchto diskuzích se člověk objeví jako anonym, i když se přihlásí před zadáním příspěvku? U koníků tady na fauně to není, tam vidíte hned autory. Já se taky dost často zapomenu podepsat

Neregistrovaný uživatel

25.1.2011 15:26
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.1.3

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Jinak, jak se tu tak řeší to podepisování a nepodepisování příspěvků, nevíte, proč na těchto diskuzích se člověk objeví jako anonym, i když se přihlásí před zadáním příspěvku? U koníků tady na fauně to není, tam vidíte hned autory. Já se taky dost často zapomenu podepsat

protože tady je to nemoderované a nicky se neukazují. Pokud jste na moderované diskuzi, tak se nicky ukazují a bez přihlášení tam ani nevložíte příspěvek. Zuzka F.

Neregistrovaný uživatel

25.1.2011 15:29
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.184.101

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
protože tady je to nemoderované a nicky se neukazují. Pokud jste na moderované diskuzi, tak se nicky ukazují a bez přihlášení tam ani nevložíte příspěvek. Zuzka F.

aha, tak to se omlouvám. No, asi jde poznat, že jsem tu nová, tohohle rozdílu jsem si nevšimla Tak děkuju za vysvětlení

Neregistrovaný uživatel

25.1.2011 15:29
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.118.55

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
protože tady je to nemoderované a nicky se neukazují. Pokud jste na moderované diskuzi, tak se nicky ukazují a bez přihlášení tam ani nevložíte příspěvek. Zuzka F.

Na staré verzi webu to ale myslím šlo??? Jirka

Neregistrovaný uživatel

25.1.2011 17:04
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.1.3

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Na staré verzi webu to ale myslím šlo??? Jirka

tak to nevím, zda to bylo nějak propojené. Nicméně mě se to i dřív "dělalo" takhle. Zuzka F.

Přidejte reakci

Přidat smajlík