Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.245.151
Dobrý večer, dnes jsme byly s kozou u kozla (jedná se o holandské kozy). Koza držela, kozel aktivní je možné aby byl hotov do pár sekund? Kozu jsme tam nechaly pro jistotu přes noc. Je lepší ji tam nechat jednu noc nebo i více? Děkuji
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.158.141
Samotný akt trvá opravdu pár sekund - většinou nechám skákat dvakrát - poprvé skočí hned a podruhé cca za 10 min. když se chovatel kozenky zdrží tak si užije i víckrát
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.205.157
Dobry vecer,kozel je hotovy opravdu za par sekund.Loni jsme byli poprve s kozou u kozla, a protoze jsem to nikdy predtim nevidela,tak jsem cekala,kdy uz to bude:-) a majitel kozla mi rekl:jee pani, to uz bylo.takze je to opravdu raz dva.A pres noc ji tam nemusite nechavat.Ono to vetsinou vyjde hned napoprve.Dasa
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.245.151
Aha, tak kozena asi už bude v tom. Tak aspoň bude mět na noc kozlí přítomnost.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.205.157
To se teda holka ma.tak at vam to vyjde.D.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.245.151
Děkuji
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.234.20
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Aha, tak kozena asi už bude v tom. Tak aspoň bude mět na noc kozlí přítomnost.
Jestli ji povezete zpátky v kufru auta jako my naši Zuzu před měsícem, tak budete mít kozlí přítomnost tak na měsíc.Ale hlavně, že se zadařilo.