Jak dlouho pred porodem se ovcim "naleva" veminko??

Přidejte téma Přidejte téma
Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

8.2.2011 22:06
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.42.100

Dobry vecer,
mel bych takovy dotaz,jak dlouho se asi zacina delat ovcim mleko pred porodem??mam namysli prvnicky i starsi ovecky.predem dekuji za odpovedi!!!

Neregistrovaný uživatel

8.2.2011 22:33
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.40.197

to je různé, většinou asi 2 týdny před porodem je vemínko nalité, ale některým se nalívá až těsně před porodem, fakt se to nedá říct.

Neregistrovaný uživatel

8.2.2011 23:16
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.234.20

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Dobry vecer,
mel bych takovy dotaz,jak dlouho se asi zacina delat ovcim mleko pred porodem??mam namysli prvnicky i starsi ovecky.predem dekuji za odpovedi!!!

Naše ovečka má termín zhruba za měsíc. Před 14 dny jsem měla probrém zjistit ,kde má cecíky. Dnes, když si sáhnu už cítím měkké vemínko. Je to prvnička.

Neregistrovaný uživatel

9.2.2011 06:10
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.143.205

A co je to za ovci? Naše ovce je kříženka. Vypadá jak charolák ale kdo ví co je v ní. Letos měla jehňata podruhé. A jak loni tak teď se jí vemeno nalilo asi měsíc před porodem. Veterinář jí jen chválí. Letos nám přivedla na svět dva obrovský prcky a uplně bez pomoci. Zkuste zkontaktovat veterináře. Náš se zalekl že má tak dlouho vemeno a pořád nic a hned přijel se na ní podívat, ale byla v pořádku a říkal že to tak bude mít pořád. Přeji ať se daří.

Neregistrovaný uživatel

9.2.2011 08:08
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.158.141

Je to různé moje ovce mají ze mě švandu nalívat se začali hne po novém roku - jedna vyloženě už je 14 dní nalitá akutně apořád nehodlají rodit takže je to různé o mých můžu říct že to poznám už tak 6 neděl dřív že se vemeno zvětšuje. anička

Přidejte reakci

Přidat smajlík