Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.32.14
Mám jeden dotaz . Jak dlouho trvá u oveček když dostanou gumičku na ocásek, než upadne???
A kdy je nejlepší jim to dát? Ovce máme asi 6 let, ale nikdy jsme to nedělali. Děkuju Lucie
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.163.118
Dobrý den , nejlepší je dát jim to co nejdříve , čím je ocásek tenčí tím dříve upadne , u nás gumičky nasazujeme zpravidla druhý dem po narození a ocásky upadnou tak během 14ti dní, ML.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.32.14
A jak to těch 14 dní jehnata snášejí. Nebolí je to moc. Jsem asi cíťa.
Dáváte jim to sami nebo voláte vet.?
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.163.118
Chce to pořídit si na to speciální kleště kterými se gumičky před navléknutím roztáhnou (stojí cca 150Kč) , dáváme to sami a zvládne to určitě každý , některá jehňata to ani nezaregistrují , některá to zlobí tak 5-10min potom už taky asi nic necítí a jsou v pohoděML.