Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.4.168
prosím za kolik se prodává kozí syrovátka na pití?Chtěla jsem si koupit u chovatelky a chtěla 150Kč za litr.Je to dobrá cena?Jana
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.101.77
150 kč za litr ?!? propleskněte ji, ať se vzpamatuje
Jiřina
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.143.36
Hustýýýýý!!! Za kolik pak prodává mlíko ??? 300 za litr ??? Vždyť je to v podstatě "odpadní" surovina z výroby sýra. Když Vám jí budu nechávat za 250,-Kč za litr, vezmete ji raději ode mě? petr
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.158.141
nechtěla jste napsat 15kč?? i tak je to hodně - já pokud někdo chce takovou trošku ráda daruju
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.40.197
liju syrovátku slepicím, namáčím jim do toho obilí a chleba. Občas nějakou udám, ale vždy zdarma, maximálně mi dají deset korun za flašku. Dana
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.215.166
Znám chovatele,kteří jí prodávají za 10Kč a taky ty kteří jí vylévají a rádi by se jí zbavili. Pořídila jsem si kvůli ní prase a pokud někdo požádá,dostane jí zdarma. Roklanka
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.22.90
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Znám chovatele,kteří jí prodávají za 10Kč a taky ty kteří jí vylévají a rádi by se jí zbavili. Pořídila jsem si kvůli ní prase a pokud někdo požádá,dostane jí zdarma. Roklanka
Dobrý den. Prosím dejte na moderku vzkaz ode mne, že granule pro bahnice mi poslali z MIKROP Čebín. Moc děkuji, zas to tam neumím dát. Božena
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.43.156
Já ji taky dávám zvířátkům slepicím,kočkám a psům hlavně tomu nejstaršímu je v ní hodně vitamínů a někdy se v ní taky koupu
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.234.122
Přidávám jí kozám a odstaveným kůzlatům do teplé ,trochu osolené vody a nasávají jako houby vodu po dešti.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.158.227
Nase kozy sa od nej znechutene odvracaju :P Zato nám a vsetkym ostatnym zverom u nas chuti. Niekde som čítala že je výborná zkysnutá. nechávate ju zkysnúť klasicky pri izbovej telote?
M
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.22.90
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Dobrý den. Prosím dejte na moderku vzkaz ode mne, že granule pro bahnice mi poslali z MIKROP Čebín. Moc děkuji, zas to tam neumím dát. Božena
Granule jsem nedávala březím.Začala jsem dávat ČOJ -ku jehňatům ,kůzlatúm. Bylo mi doporučeno, že to můžou žrát společně . Mám VF ovečky v KU, chystám se je po odstavu dojit, tak mi po domluvě poslali přes prodejce granule pro bahnice, kde je nižší obsah mnědi. Jsou velice ochotní a pán mi to doveze a nanosí až do baráku. Platí se faktůrou. Pro kozy po odstavu přidávám granule pro telata., pro kozy nemněli. Nekrmím samotné, jen to přidávám do šrotu.Ty granule pro bahnice vyjdou i s dovozem kolem 1000 Kč za metrák.Nevím jaké ceny mají jinde.Určitě to bude levnější, kdo má možnost osobního odběru. Božena Děkuji Roklanko, slibuju, že se to naučím.