Za kolik prodáváte........

Přidejte téma Přidejte téma
Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

13.5.2011 23:00
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.70.10

Dobrý večer,mohli byste mi prosím napsat za kolik prodáváte a v kterém kraji
1-měkký sýr
2-tvrdý sýr
3-jogurt
4-různé-(niva,mozzarela..atd).......různé-myslím tím nějaké pracnější sýry

Děkuji za odpovědi ,potřebuju si to ujasnit a nemám přehled za kolik se prodávají domácí produkty.....
A kdyby mohli napsat z jakého mléka(kravské,kozí)
Vyrobit to umím,odbyt mám,ale asi jsem sáhla na blbou strategii prodeje......borokoz

Neregistrovaný uživatel

14.5.2011 10:24
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.211.7

Přidám svoje maloobchodní ceny, kvůli kterým boužel taky krachuju, ale jelikož prodávám mezi přáteli, tak je mi blbé nastavit ceny výše, třeba se taky od Vás poučím Napište i své ceny (pro zadavatelku).

sýr měkký, čerstvý - 1kg - 150 kč loni, letos zkusím kilo za 200 kč, aby to alespoň pokrylo náklady
jogurt bílý (sklenička od kupovaného jogurtu ve skle) 12 kč
jogurt s medem 15 kč

Simona

Neregistrovaný uživatel

14.5.2011 10:43
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.75.193

Zadavatelka-měkký-180kč
tvrdý-200
jogurt-bílý-40kč za kilo
Taky prodávám známým a mám to samé jako vy..........S tím,že mléko kozí,mám svoje a kravské kupuju od farmáře 10kč litr........borokoz

Neregistrovaný uživatel

14.5.2011 21:26
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.211.7

Tak jsem ještě zjistila cenu od kamarádky co chová pár koz,

kilo sýra, čerstvého s kořením nebo olivama, prodává za 400 kč.

Odběr docela má a když ne, tak dělá tvaroh a dává ho kačenám

Simona

Neregistrovaný uživatel

15.5.2011 09:02
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.91.174

...no tak to je síla ,těch 400kč.Asi to budu muset taky udělat drastické zvýšení a kdo bude mít zájem ,tak zůstane ....borokoz

Neregistrovaný uživatel

15.5.2011 10:03
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.154.155

U nás měkký za 350 kč/kg,je jedno jestli čistý,či kořeněný.

Neregistrovaný uživatel

15.5.2011 11:53
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.230.254

U nás 350-400/kg, výjimečně 450 za něco opravdu speciálního. Střední Morava

Neregistrovaný uživatel

15.5.2011 13:39
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.151.238

kozí sýr měkký a polotvrdý 400,- - 450,- za kg, podle ochucení
250ml kozího jogurtu 30,- ochucený 35,-
kozí sýr tvrdý by měl být minimálně za 550,-
musíte přeci počítat kolik litrů mléka spotřebujete na kg sýta - i když je od vašich koz, prodáte ho l za 30,- - 35,- kč, přidejte k tomu kultury, přísady, a práci. u tvrdých ještě úbytek hmotnosti při dlouhodobém zrání. Pod cenou to nemá smysl prodávat.
Nikdy mi nikdo neřekl, že je to drahé.

Neregistrovaný uživatel

16.5.2011 12:17
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.158.141

já zatím dávám vše za 300 ale nemám moc druhů, kamarádka dává tvrdý za 400, jinak prodává někdo hermelíny - za kolik ty - já teda si účtuju zatím taky 300 když něco mám, ale cena by mě zajímala - a vy co dáváte tak levně tak byste měli opravdu jít na ceny které má většina

Neregistrovaný uživatel

16.5.2011 12:36
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.164.145

Ano - na jednu stranu - prosím - nedávejte se levně- svou práci, čas, náklady... lásku...
Na druhou stranu- popravdě-
kolik z nás máme dovoleno prodej jakýchkoliv výrobků - možná tak mléko.
A stejně si myslím, že i když jsou mnohde přístupní, stát nám to příliš nejzednodušuje. A tak si myslím, že proto máme tendenci prodávat výrobky pod cenou, (možná jako úplatu kupujícímu, aby nás neprásk...)
Takže jsme v bludném kruhu.

Sama nebudu prodávat pod cenou,
ale upřímně- výrobky prodávat - se budu bát.
Ječmi

Neregistrovaný uživatel

16.5.2011 22:44
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.151.238

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Ano - na jednu stranu - prosím - nedávejte se levně- svou práci, čas, náklady... lásku...
Na druhou stranu- popravdě-
kolik z nás máme dovoleno prodej jakýchkoliv výrobků - možná tak mléko.
A stejně si myslím, že i když jsou mnohde přístupní, stát nám to příliš nejzednodušuje. A tak si myslím, že proto máme tendenci prodávat výrobky pod cenou, (možná jako úplatu kupujícímu, aby nás neprásk...)
Takže jsme v bludném kruhu.

Sama nebudu prodávat pod cenou,
ale upřímně- výrobky prodávat - se budu bát.
Ječmi

stačí trvat na dodržování evropských předpisů, je to jednoduché, jen se nesmíte dát
mám povolený prodej mléka ze dvora a registrovanou výrobu mléčných výrobků, za 100 korunový kolek
tedy prodej ze dvora a na farmářských trzích či jarmarcích konečnému spotřebiteli

Neregistrovaný uživatel

17.5.2011 10:15
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.164.145

Jak jste to dokázala? Prodej mléka mě tak netrápí, u nás máme i farmářský trh, ale výrobek? neodvážím se prodat ani tvaroh, ale mám místnost úplně zvlášť od všeho jiného pro výrobu tvarohu, jogurtu, i sýra. Jen nevím ... co s tím...
:-)
Ječmi

Neregistrovaný uživatel

17.5.2011 11:48
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.95.217

Tak to máš Ječmi to nejdůležitější.To už chce jen krůček....
Jinak holky, jste mě s těma cenama daly...,že já blbec jsem se nezeptala dřív..to je tak ,když je někomu blbé se na něco zeptat.ˇSice jsem to začala dělat pro sebe,ale pak známí a známí známých.....borokoz

Neregistrovaný uživatel

17.5.2011 15:33
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.230.254

Pro Ječmi - skutečně to na registraci teď jde, je s tím trochu papírování, musíte vypracovat nějakou dokumentaci atd., ale pak můžete prodávat na farmářských trzích, jarmarcích, ze dvora apod. Do distribuční sítě (supermarkety apod. ) ne.
Jedna místnost na sýry by měla stačit,lze použít formuli o časovém oddělení (výroby, balení). Pokud něco musí být zvlášť (rádi vidí zvlášť syrové mléko oddělené od sýrárny a prodejnu zvlášť), tak to jde řešit i třeba průhlednou příčkou nebo ytongem,když není zbytí- a je to. Je dobré zajít na KVS za laktologem/ vet. inspektorem a že uvažujete o registraci a že máte takové a takové prostory a že co on na to atdatd. Je dobré předem zjistit, kdo se tam tím zabývá a jaký má na věc pohled a podle toho se patřičně připravit. Mívají často požadavky nad rámec legislativy, ale pokud víte, co je psáno, můžete o tom vyjednávat a když se nedáte zahnat do kouta, tak z toho ustoupí nebo změní názor. Taky je dobré ukázat snahu o postupné vylepšování provozovny v rámci fin. možností atd.

Neregistrovaný uživatel

18.5.2011 07:53
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.151.238

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Jak jste to dokázala? Prodej mléka mě tak netrápí, u nás máme i farmářský trh, ale výrobek? neodvážím se prodat ani tvaroh, ale mám místnost úplně zvlášť od všeho jiného pro výrobu tvarohu, jogurtu, i sýra. Jen nevím ... co s tím...
:-)
Ječmi

Napište mi na farma.hvozd@centrum.cz, poradím

Přidejte reakci

Přidat smajlík