Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.154.155
Dobrý den,chtěl jsem se zeptat,za kolik prodáváte 4 až 5 měsíční kůzlata/kozlíky/.Díky M
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.215.158
65,-/kg živé váhy.Roklanka
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.154.155
Děkuji,a kolik tak přibližně ve třech měsících váží?
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.40.197
Roklanklo, tu cenu ti závidím. Já je dávám za 800 za kus a ještě se lidi tváří, že mi děljí milost, že to ode mě koupí. Paradoxně jehňata prodávám dvakrát dráž, lidi argumentují tím, že je na nich víc masa. Jenže sama tolik kozlíků nesním. Dana
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.68.94
mam kamerunky a prodávám je za 1000kč.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.234.108
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
mam kamerunky a prodávám je za 1000kč.
To protože nejsou k jídlu, ale pro srandu králíkům. A na blbosti Čechy užije