Kamerunské ovečky,je možno je nechat venku celoročně?

Přidejte téma Přidejte téma
Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

22.7.2011 14:47
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.217.248

pod nějakým přístřeškem třeba,nebo vůbec,protože nemají vlnu?děkuji za odpovědi:-)

Neregistrovaný uživatel

22.7.2011 15:15
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.155.137

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
pod nějakým přístřeškem třeba,nebo vůbec,protože nemají vlnu?děkuji za odpovědi:-)

Určitě potřebují přístřešek ze 3 stran uzavřený..Musí se schovat jak před sluncem,deštěm i sněhem.Pokud počítáte i s jehňaty,musíte udělat uzavřenou stáj.V zimě Vám jehňata po narození můžou uhynout.

Neregistrovaný uživatel

22.7.2011 17:37
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.1.3

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
pod nějakým přístřeškem třeba,nebo vůbec,protože nemají vlnu?děkuji za odpovědi:-)

Určitě to chce bytelnou stáj - není výjimkou porod v lednu/únoru a to by jehně opravdu nezvládlo. Přístřešek může mít celoročně jen plemeno s delší vlnou a porody naplánovanými až tak začátkem dubna (kdy už bývá teplo). Zuzka F.

Neregistrovaný uživatel

23.7.2011 10:09
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.217.248

no,já mám k dispozici zděný chlév,jen jsem chtěla vědět,jestli to vydrží,nebo ne,zkoušet to na nich nechci..pak mám pastvinu,která je vzdálenější,tak jsem si říkala,že by tam mohli přes zimu být,ale ted už vím,že ne

Přidejte reakci

Přidat smajlík