Využití kukuřičného šustí

Přidejte téma Přidejte téma
Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

5.9.2011 14:58
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.91.180

...ahoj,nevíte jak bych mohla využít sušené kukuřičné šustí?Mohla bych ho v zimě krmit kozám a krávě,nebo jenom jako podestýlku.Co s tím děláte?...děkuji za odpověď.........borokoz

Neregistrovaný uživatel

5.9.2011 18:48
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.234.108

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
...ahoj,nevíte jak bych mohla využít sušené kukuřičné šustí?Mohla bych ho v zimě krmit kozám a krávě,nebo jenom jako podestýlku.Co s tím děláte?...děkuji za odpověď.........borokoz

Z kukuřičného šustí nadělejte za dlouhých zimních večerů andělíčly, panenky, betlémky...........

Neregistrovaný uživatel

5.9.2011 18:54
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.91.180

...no to mě taky napadlo,ale já už dělám vitrážové andělíčky,tak jsem myslela ,že to nechám kravičce a kozam,třeba jako příkrm k senu nebo ke krmné slámě,ale nevím jestli se to používá.díky za odpověď......jestli zkusím ty andělíčky,pak dám foto na moderku....borokoz

Neregistrovaný uživatel

5.9.2011 21:16
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.234.108

Kozám jsem šustí zkoušela dát, nestály o něj. S kravičkou zkušennost nemám.

Neregistrovaný uživatel

5.9.2011 21:33
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.12.15

králíkům by šustí jako podestýlka určitě vyhovovalo nebo ovcím, kozám přihodit do podestýlky. Méně práce než se trápit po zimních večer. Příští rok se Vám odvděčí kytičky....

Neregistrovaný uživatel

6.9.2011 06:36
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.37.130

Našim kozám šustí tedy chutná a to docela dost a dokonce i králíci jím nepohrdnou. Ale ty andělíčci mě zaujaly, takže najdu na netu,jak se to dělá a vyzkouším. Anna

Neregistrovaný uživatel

6.9.2011 13:42
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.147.19

Naše koza ho taky žere, ale dávalajsem jí jen pár kusů. Ale myslím si, že v zimě by nepohrdly..

Neregistrovaný uživatel

7.9.2011 08:01
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.37.130

Nemáte náhodou někdo odkaz na internetu na ty andělíčky? Prohledala jsem internet a našla spoustu kurzů a výrobků na prodej ze šustí, ale návod skoro žádný.

Neregistrovaný uživatel

7.9.2011 08:25

Neregistrovaný uživatel

7.9.2011 15:37
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.3.5

V Praktické ženě na říjen je návod na růže ze šustí. Je to jednoduché, změklý namočený list se přeloží na půl a pak se z nich skládá květ, zaváže se provázkem, napíchne na větvičku, docela to vypadá dobře.
Kozám jsem zkoušela dát jen pár palic, první sežraly i s listy a zbytek nechaly, tak nevím.

Přidejte reakci

Přidat smajlík