Quessantská ovca a dojenie?

Přidejte téma Přidejte téma
Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

25.9.2011 20:28
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.196.158

Chcem sa opýtať, či sa môže dojiť aj quessantská ovca?

Neregistrovaný uživatel

25.9.2011 22:16
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.1.3

Dojné plemeno je východofríská ovce. Jiné ovce se na to nehodí. Zvlášť ne miniovce. Sice některé mají při odchovu vemínko pěkné, ale neumím si představit takové plašanky každodenně honit a nutit stát u dojení. Zuzka F.

Neregistrovaný uživatel

26.9.2011 20:07
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.196.158

Dakujem za info.

Přidejte reakci

Přidat smajlík