Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.18.54
Ve středu jsme přivezli hnůj od kozla a dneska nás probudil řev na celou vesnici.Večer jsme pádili za kozlem a je nakryto!Snad se zadařilo,díky všem příspěvkům zde na foru se člověk hned líp učí.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.210.193
tak to vám gratuluju já jsem začátečník a tady jsem se dověděla spoustu věcí a chci taky poděkovat lidem kteří rádi poradí . skoro vše co jsem si tady přečetla jsem už vyskoušela v praxi a nebýt ifauny pošla by mi koza tak díky moc
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.119.241
mě už se taky rozříjela koza co furt nic,jedna ta říjí už srpna,ale tahle nic jakmile začal hermafrodit smrdět po kozlovi a to naprosto nefalšovaně,a to prý nesmrdí,tak se rozříjela taky,nakonec sem ráda že hermoušek zůstal doma,takže kozlí pach určitě funkuje