Ovca žerie psie granule

Přidejte téma Přidejte téma
Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

19.10.2011 22:48
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.102.191

Mám v stáde 1 ovcu, ktorá cielene vyhladáva psie granule. Ovca - plemeno Scude - doslova čaká, či psy nenechali niečo z granúl a dokonca bude schopná ich i odháňať od misky. Nedávam často psom granule ale zo zvedavosti som kúpila niekoľko rôznych značiek a pustí sa do každých. Máte s tým niekto skúsenosti? Ak by skutočne obsahovali mäso, žrala by to ovca?,Dagmar

Neregistrovaný uživatel

20.10.2011 09:40
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.161.110

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Mám v stáde 1 ovcu, ktorá cielene vyhladáva psie granule. Ovca - plemeno Scude - doslova čaká, či psy nenechali niečo z granúl a dokonca bude schopná ich i odháňať od misky. Nedávam často psom granule ale zo zvedavosti som kúpila niekoľko rôznych značiek a pustí sa do každých. Máte s tým niekto skúsenosti? Ak by skutočne obsahovali mäso, žrala by to ovca?,Dagmar

Co se jednou naučí žrát to ji neodnaučíte moje ovce a kozy žerou psí granule všechny hážu je prasátkům a kozy jim je žerou,mněla jsem kozu že když jsme zabíjeli prase všechnu krev co utekla bylo toho kolo metr x metr na betonu vylízala ten beton do sucha čučeli jsme na to ,ale koze se nic nestalo a byla to krev syrová.Nic se ovcím ani kozám z těchto granulí nestana je to vše tak prohnáno vysokou teplotou že se tam vytamíny dodávají nástřikem až po vychlazení.

Neregistrovaný uživatel

20.10.2011 11:06
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.174.234

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Mám v stáde 1 ovcu, ktorá cielene vyhladáva psie granule. Ovca - plemeno Scude - doslova čaká, či psy nenechali niečo z granúl a dokonca bude schopná ich i odháňať od misky. Nedávam často psom granule ale zo zvedavosti som kúpila niekoľko rôznych značiek a pustí sa do každých. Máte s tým niekto skúsenosti? Ak by skutočne obsahovali mäso, žrala by to ovca?,Dagmar

Naše jedna ovce chodí a krade z kýble pro prasata namočený rohlík, chleba, i granule (mají v sobě rybí moučku). Jednou jsem čundům přihodila pár psích granulí, zamíchala do celé dávky a ovena to očichala a šla. Prej tohle teda jíst nebude! Taky přidávám sviňce v době březosti vařené maso, chrupavky, apod. a to když ovce zjistí, znechuceně se na mě podívá a taky se toho nedotkne.

Tipuju, že ty první nebyly moc masité, že jí tak chutnaly. No teď v tom prostě jen pokračuje... občas bych jí možná nechala, ale určitě ať to nejí každý den. Co si budeme povídat, těch konzervantů, atd. co tam je.... Zuzka F.

Neregistrovaný uživatel

20.10.2011 12:01
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.71.246

Když se býložravci dostanou ke psím granulím, nepohrdnou jimi. Za prvé obsahují dost šrotu a za druhé, živočišná bílkovina je pro ně snadno využitelný zdroj bílkovin. Proto se dřív krávy krmily masokostní moučkou, což už se naštěstí nesmí. Ale vzniklo z toho nebezpečné BSE.
Měli jsme kobylku, která měla moc ráda maso a to dokonce i syrové, kradla ho psům. A pohled na koně, jak si kopytem přidržuje ovčí stehenní kost a předními zuby odtrhává kusy masa, zatímco pes smutně kouká stranou, je k nezaplacení Dana

Neregistrovaný uživatel

20.10.2011 13:28
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.143.135

Ahoj,
máme od miminka srnku a té máma nestihla říci, že je srna. Žije v ohradě se psama (vlkodav a bordercolie), protože ke kozám nechce. Při krmení mimo pastvy musí dostat do své mističky pár granulí, jinak hrabe vztekle nožičkou. Docela ji to prospívá.
Petr

Neregistrovaný uživatel

21.10.2011 09:53
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.143.135

Ahoj Dagmaro,
chováte Scudde ovečky? Tento chov mě také zajímá, můžete mi, prosím, poslat na sebe kontakt?
Děkuji Petr Klouček-Farma Klíny
e-mail: petr.kloucek@atlas.cz.

Neregistrovaný uživatel

21.10.2011 22:02
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.239.87

U nás je to naopak, pes vylizuje po kozách otruby s ovsem, okusuje kukuřičné klasy a krade kozám jabka od huby.

Neregistrovaný uživatel

24.10.2011 12:53
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.115.223

Mně kradou výhradně psí granule kachny, ať březňačky nebo činky. Dokonce bych řekla. že po nich činky skokově rostou. O kočičí granule nemají zájem - ty preferují psi. Syn, který není nadšen mým chovem čunek, dobrovolně kupuje nejlevnější psí granule z Teska, aby rychle vyrostly a opustily teritorium. Dávám ale jen jednu misku týdně pro 9 kousků, bůhví z čeho to dělají. Regina

Neregistrovaný uživatel

24.10.2011 13:25
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.1.3

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Mně kradou výhradně psí granule kachny, ať březňačky nebo činky. Dokonce bych řekla. že po nich činky skokově rostou. O kočičí granule nemají zájem - ty preferují psi. Syn, který není nadšen mým chovem čunek, dobrovolně kupuje nejlevnější psí granule z Teska, aby rychle vyrostly a opustily teritorium. Dávám ale jen jednu misku týdně pro 9 kousků, bůhví z čeho to dělají. Regina

No, je to samé obilí, takže drůbeži to chutná a nevadí. Jen pes, coby masožravec, tím okouzlen nebude. Teda sní to, ale jen díky ochucovadlům..jinak by to nejedl. Zuzka F.

Neregistrovaný uživatel

30.10.2011 07:46
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.232.70

U nás je to taky podobné.Pes žere jehněti z misky směs vloček, krade rohlíky /co kdyby dostala ostatní zvířata něco lepšího/. Na jeho granule zase chodí kachny, perličky, občas i ovce.Skutečný boj je o maso, resp. o obíračku kostí- vařených nebo pečených.Pokud si to pes neodnese, potom se toho chopí perličky a zuřivě so to brání.Pravdou je, že kosti oberou dočista do čista.

Přidejte reakci

Přidat smajlík