Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

24.10.2011 20:30
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.109.46

Dobrý den, nechala jsem udělat rozbor trusu u ovcí vyšlo mi Strongyloides spp. +, Haemonchus spp. +. Máme ovečky od léta, půovdní majitel odčervoval naposledy aldifalem a říkal, že to střídal s panacurem. Máme tedy dát zase panacur nebo je i něco jiného, aby se to víc prostřídalo? Díky, Hana

Neregistrovaný uživatel

25.10.2011 06:28
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.212.193

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Dobrý den, nechala jsem udělat rozbor trusu u ovcí vyšlo mi Strongyloides spp. +, Haemonchus spp. +. Máme ovečky od léta, půovdní majitel odčervoval naposledy aldifalem a říkal, že to střídal s panacurem. Máme tedy dát zase panacur nebo je i něco jiného, aby se to víc prostřídalo? Díky, Hana

Když je to na jeden křížek, tak se to většinou vůbec neřeší. Za 3-4 měsíce, raději nový rozbor, teda pokud zvířata nebudou mít problém.

Neregistrovaný uživatel

25.10.2011 08:05
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.109.46

Díky moc, ovečky vypadají zdravě, jsou krásně čisté, šlo mi spíš o to, aby se to na jaře nepřeneslo na jehňata - odčervit pak před porody nebo až po? Nechávala jsem si dělat rozbor sama, místní vet mi ani nechtěl poslat vzorky, že je to zbytečný, tak proto se radím Hana

Neregistrovaný uživatel

25.10.2011 11:34
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.13.136

Mohl bych se zeptat jak se ovce odčervují a čím a kdy?A mohou se odčervovat i když jsou březí?

Přidejte reakci

Přidat smajlík