Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.201.111
Letos, jsem dával poprvé žádost o dotaci na berana. Dotace přišla 20.12. a to 8,- kč , na krmný den. Potom 28.12. (dáno na poštu 27.12.), mi přišlo sdělení o přiznání dotace, s fakturou za vyřízení vystavenou 12.12. a splatnou do 28,12, 2011 a složenkou. To je docela divný. My máme dané termíny, které musíme dodržovat . A do poslední chvíle nevíme, jestli byla žádost v pořádku, jestli byla schválená a pak přijde faktura po své splatnosti. Možná jsem jen začátečník. Je tohle každý rok ? A je to normální ? E
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.62.223
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Letos, jsem dával poprvé žádost o dotaci na berana. Dotace přišla 20.12. a to 8,- kč , na krmný den. Potom 28.12. (dáno na poštu 27.12.), mi přišlo sdělení o přiznání dotace, s fakturou za vyřízení vystavenou 12.12. a splatnou do 28,12, 2011 a složenkou. To je docela divný. My máme dané termíny, které musíme dodržovat . A do poslední chvíle nevíme, jestli byla žádost v pořádku, jestli byla schválená a pak přijde faktura po své splatnosti. Možná jsem jen začátečník. Je tohle každý rok ? A je to normální ? E
je
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.152.112
Normální to není, ale může se to normálně stát
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.62.223
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Letos, jsem dával poprvé žádost o dotaci na berana. Dotace přišla 20.12. a to 8,- kč , na krmný den. Potom 28.12. (dáno na poštu 27.12.), mi přišlo sdělení o přiznání dotace, s fakturou za vyřízení vystavenou 12.12. a splatnou do 28,12, 2011 a složenkou. To je docela divný. My máme dané termíny, které musíme dodržovat . A do poslední chvíle nevíme, jestli byla žádost v pořádku, jestli byla schválená a pak přijde faktura po své splatnosti. Možná jsem jen začátečník. Je tohle každý rok ? A je to normální ? E
normální to není ale běžné ano=)
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.201.111
Díky. Takhle stručné a jednoznačné odpovědi, se tady vidí málokdy.E
VŠEM HODNĚ ZDRAVÍ ŠTĚSTÍ A ZDRAVÁ A KRÁSNÁ ZVÍŘATA V TOM NOVÉM ROCE 2012
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.37.6
Jeto normální,mě to už nepřekvapuje,ted přišel třetí zpravodaj od schoku,a do konce roku by měl přijít ještě jeden,to těžko.Přeji do nového roku hodně zdraví,chovatelských ůspěchů a pokud možno co nejméně biokracie.