Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

1.1.2012 22:24
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.247.115

Jak se vam dari v tomto desnem nezimnim pocasi valcit s blatem? Mam ovecky venku pod pristreskem a kolem strisky je tak 10cm hrozneho marastu, a ony do toho furt lezou. Jinak pod strechou maji nastlano. Da se s tim neco delat? Zkouseli jste treba sterk, gumove koberce, nebo neco takoveho? Diky Jana.

Neregistrovaný uživatel

1.1.2012 22:58
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.1.3

já jim asi před 3 lety vydláždila plácek u přístřešku většími kameny. Akorát teď už na ně naházely seno, tak to není úplně ono. Ale je to o hodně lepší než, kdyby to bylo jen bláto. Zuzka F.

Neregistrovaný uživatel

1.1.2012 23:26
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.69.188

Jo, ale ty máš mrňavé ovečky, ale takový suffolk beran, co má 140kg asi těžko udrží čistou podlážku

Neregistrovaný uživatel

2.1.2012 06:24
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.212.193

Taky z toho bláta mám už depku. Kozy jsem raději zavřel, u lam je to ještě relativně dobré, ale oslíci to tam mají na kaši po celé ploše. Děs a běs. I vyštěrkovaná cestička už zmizela pod blátem, není žádného rozumného řešení. Musíme počkat na mráz. Jirka

Neregistrovaný uživatel

2.1.2012 09:16
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.1.3

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Jo, ale ty máš mrňavé ovečky, ale takový suffolk beran, co má 140kg asi těžko udrží čistou podlážku

pokud by měl suffolk stejně vydlážděno jako moje mini, tak bude mít taky kopýtka ok. krom toho, že je větší, je to pořád ovce. Zuzka F.

PS: Jinak naše ovenky mají výběh ještě dobrý, jen sem tam bláto od krtiny - ale co si udělala ve výběhu miniprasátka, přímo k pláči. Mají podél plotu pás cca 1 metr, kde je takovýto "matlavoučký" jemný bahýnko. . Už aby mrzlo...

Neregistrovaný uživatel

2.1.2012 09:59
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.21.71

Naše kozy mají relativně malý výběh (pást se chodí jinam). Už v létě jsme tam navezli asi dvacet koleček písku, ale teď už po něm není ani stopy. Jen bláto. Kdyby aspoň mrzlo! Tahle zima je fakt divná. Nechci nechávat kozeny zavřené , když nemrzne, ale ničí mě pohled, jak stojí v tom blátě. Hana

Neregistrovaný uživatel

2.1.2012 13:35
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.51.72

My máme kolem kozína panely ,tak bláto hrnu hrablem , shromaždiště mají rozblácené až běda a do toho vůbec nelezou .
Ale když bylo např. deštivé léto a bláta a much hafo a měli jsme jeden rok i špatné balíky sena nebo slamy ,tak já jsem je po tom blátě roztočila a udělala se taková vrstva ,která docela dlouho vydržela . Manžel nadával ,ale kozy byly v suchu . Seno zetlelo a po zimě po něm nebyla ani památka. Je to krátkodobé řešení za suché z nosu. Rády na tom lehávaly a nevypadalo to úplně blbě. Renata

Neregistrovaný uživatel

2.1.2012 18:00
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.234.122

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Taky z toho bláta mám už depku. Kozy jsem raději zavřel, u lam je to ještě relativně dobré, ale oslíci to tam mají na kaši po celé ploše. Děs a běs. I vyštěrkovaná cestička už zmizela pod blátem, není žádného rozumného řešení. Musíme počkat na mráz. Jirka

Tak já mám za souseda Mráze s Mrázovou. S nima bydlí ještě mladý Mráz s mladou Mrázovou. Ti mají pět přízemních
Mrazíků a bláta máme teké všude spoustu.

Neregistrovaný uživatel

2.1.2012 18:14
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.190.76

Já v létě udělala po celém dvoře chodníčky z bouraných cihel, docela to byla fuška, ale dnes si po nich moji miláčkové vykračují a já chodím okolo blátem, protože mě na ně nechtějí pustit. Mám jich přes dvacet. Jana

Neregistrovaný uživatel

2.1.2012 18:56
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.106.198

Do toho marastu jsem položil gumové pásy z přepravníku,holky se naučili chodit opatrně a teď podle bobků zjišťuji,že jinudy už nechodí.

Neregistrovaný uživatel

2.1.2012 23:19
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.32.102

My jsme zainvestovali (máme i koně) a letos koupili rohože tosi-plast, venkovní s dírama. Před kozínem jsme je položili správně (na připravený povrch), co zbylo jsme poházeli jako cestičku přímo do největšiho bláta (páč je budeme dokupovat postupně) a super fungují i ty.

Neregistrovaný uživatel

3.1.2012 10:07
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.230.139

Mohu se zeptat na kolik vyjdou ty rohože? Děkuji

Přidejte reakci

Přidat smajlík