Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.91.2
Tak mě napadlo, když se tady dělíte o báječné recepty a různé rady i mimo oblast chovatelství, poradil by někdo bylinku/y nebo jinou "babskou" radu proti nadýmání?
Díky
Agáta
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.156.63
Fenikel, anýz :o.i.)
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.210.193
saturejka
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.210.254
Máta, kmín, tymián, heřmánek. No, heřmánek tedy přímo neodplyňuje, ale uklidňuje a desinfikuje. A nebylinkové, ale účinné, je živočišné uhlí. Záleží na to, po čem a nebo proč jste nadmutý.
Jedovinka
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.213.25
tymián,Bazalka,dobromysl ( oregáno ),heřmánek,libeček,hořes panenský,kmín,saturejka,meduňka,máta peprná,estragon( pelyněk kozelec) tohle jsou bylinky na pomoc při nadýmání
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.250.15
My používáme recept mojí pra-pra babičky a ten zní kopr: KOnec Prdů. tedy přidáváme koprovou nať do zelných salátů a do luštěnin - manžel má citlivý žaludek a pomáhá mu to. Jako rychlá pomoc slouží odvar ze semínek kopru. Naše pra prababička to používala pro mimina, protože tehdy ještě žádný fenykl u nás nebyl k sehnání.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.147.19
Pokud máte problémy se zažíváním od žlučníku (mohou to být bolesti břicha v oblasti žlučníku, ale i jinde v břiše, špatné trávení i nadýmání), je výborný ostropestřec mariánský.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.92.1
Děkuji všem za rady, postupně vykouším, fenykl se mi už částečně osvědčil
Ag.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.92.1
Děkuji všem za rady, postupně vykouším, fenykl se mi už částečně osvědčil
Ag.