Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.161.182
chtěla bych se zeptat když si pořídím dvě ovečky na spásání trávy na zahradě musim je mit registrované ??? děkuji Hanče
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.40.197
podle zákona ano, ale prakticky je to na vás, je malá pravděpodobnost, že by na vás přišla kontrola. Ale radím, zaregistrujte, je to jednoduché a budete mít klid. Dana