Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.44.115
Zdravím
Jelikož a protože bych podle vyhledávače na "nové" ifauně hledala asi až do večera, ptám se rovnou
Máme týdenního beránka, rádi bychom si ho nechali ve stádě na výpas, ale ve stádě je jeho otec a jeho matka. Chceme předejít problémům a tak volíme kastraci.
Můžete mi prosím poradit, v jakém věku beránka si pozvat veterináře s kastrační gumičkou?
Předem díky za odpověď,
Nika
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.44.115
Tak vyřešeno, vet se ukáže s gumičkou ještě tento týden
Nika