Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

22.3.2010 07:54
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.44.115

Zdravím
Jelikož a protože bych podle vyhledávače na "nové" ifauně hledala asi až do večera, ptám se rovnou

Máme týdenního beránka, rádi bychom si ho nechali ve stádě na výpas, ale ve stádě je jeho otec a jeho matka. Chceme předejít problémům a tak volíme kastraci.
Můžete mi prosím poradit, v jakém věku beránka si pozvat veterináře s kastrační gumičkou?

Předem díky za odpověď,

Nika

Neregistrovaný uživatel

22.3.2010 17:20
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.44.115

Tak vyřešeno, vet se ukáže s gumičkou ještě tento týden

Nika

Přidejte reakci

Přidat smajlík