Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

10.6.2010 08:45
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.128.254

Náš úžasný kameruňák Bořík se zase vyznamenal. Večer mi sežral zelenou kartu od auta. No nevím, co budou říkat policajti, až jim s techničákem předložím hrst bobků. Pavlína

Neregistrovaný uživatel

10.6.2010 09:33
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.28.154

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Náš úžasný kameruňák Bořík se zase vyznamenal. Večer mi sežral zelenou kartu od auta. No nevím, co budou říkat policajti, až jim s techničákem předložím hrst bobků. Pavlína

Důležité je, že byla zelená, je vidět že se s ním nenudíte

Neregistrovaný uživatel

10.6.2010 09:45
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.1.3

Tak to je dobrý. Taky jsme měli podobného lumpa doma - byl to quessantský skopeček odchovaný na flašce. Jakmile člověk měl záhyb na oblečení, tak Bertček šup a už cucal. A ne a ne mu vysvětlit, že z trička, kalhot, bundy, apod. fakt mlíčko téct nebude. Zuzka F.

Neregistrovaný uživatel

10.6.2010 14:08
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.82.22

nase kozy ohryzli muskaty,co moja mamca pestovala na oknach,bolo za to doma hotove peklo,este aj hrant v com boli posadene zhodili na zem,tan praskol-no hotova sodoma gomora.mama ich presadila a tie kvety sa fantasticky rozobrali,nasadili obrovske kvety a krasne listy.kazdy kto prisiel,tak hikal,jake bomba kvety mame a ze jaka odroda a jake hnojivo,atd...... a kazdy chcel odnoz na pestovanie.mamka rastla-jak merala meter sesdesiat,tak v tu ranu mala okolo troch metrov.a davala rady,ako to treba pestovat a jaku zem a slnko a pod.akurat ja som dal kozenam hrst ovsa navyse.....jano..

Přidejte reakci

Přidat smajlík