Dovolená na kozí farmě

Přidejte téma Přidejte téma
Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

26.7.2010 15:08
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.46.78

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné v moravskoslezském, zlínském či olomouckém kraji strávit dovolenou na agrofarmě - kozí farmě včetně ubytování, umožnění kontaktu se zvířaty (svezení na koni, dojení koz apod.) s možností zapůjčení kol pro rodinné cyklovýlety do okolí.
Děkuji všem za tipy

Neregistrovaný uživatel

26.7.2010 21:18
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.127.231

www.januvdvur.cz už je z ruky? Tam by se myslím dalo domluvit na všem požadovaném.

Neregistrovaný uživatel

26.7.2010 22:34
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.151.238

Olomoucký kraj, Amalthea s.r.o, Hvozd
http://farmahvozd.webpark.cz
ekofarma, nabízíme ubytování, účast na životě na farmě,výlety po okolí - Litovel, Bouzov, javoříšské a mladečské jeskyně atd. stačí se ozvat

Neregistrovaný uživatel

27.7.2010 07:24
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.46.78

Díky za reakce - Almathea byla jediná co znám, Jáňův dvůr je pro nás daleko, i když tam musí být nááádherně . Budu ještě pátrat dál

Neregistrovaný uživatel

27.7.2010 08:21
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.6.84

Ranč u Kulhavé sovy - Klokočov u Vítkova , Gabriela Richtrová

Neregistrovaný uživatel

27.7.2010 09:52
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.24.188

nově otevřený penzion (docela drahý) http://www.pensionbela.cz/ubytovani-ceny-pokoju/ - ale určitě zajímavý jsem z okolní vesnice a tento penzion je nově otevřený - je to u koní - v okolí je také někde i chov koz stačí se tam poptat
video lze zhlédnout na -- http://www.hlucinsko.tv/2010-07-13-otevreni-penzionu-v-bele.html

Neregistrovaný uživatel

27.7.2010 15:51
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.223.218

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Ranč u Kulhavé sovy - Klokočov u Vítkova , Gabriela Richtrová

Milá paní, sice žádný přepych, ale domácké prostředí i přístup a opravdu kouzelná krajina !! Chová kozy, oveny, koně, oslíka, lamáka, neteř se nám od kůzlat nemohla odlepit

Neregistrovaný uživatel

27.7.2010 16:57
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.46.78

Děkuji za kladné reference i ostatní odkazy Hlučín je příliš snobský (aspoń dle jejich stránek), i když samozřejmě nádherný a historicky cenný areál. O kulhavé sově ještě přemýšlíme, je to zatím favorit

Neregistrovaný uživatel

27.7.2010 18:20
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.143.250

Dobrý den, omlouvám se jestli tu píšu už podruhé. Já to tu moc neumím. Kamarádka mne informovala že zde napsala o mé farmičce U kulhavé sovy, tak jsem jen chtěla říct, že se s dotazy můžete obrátit přímo na mne

Neregistrovaný uživatel

27.7.2010 19:39
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.1.6

tak pokud nechcete luxus, ale rodinný přístup a zvířata hned přede dveřmi, možná vás zaujme http://www.farmasmoluvmlyn.websnadno.cz/Ubytovani.html a asi dva kilometry krásnou lesní cestou je naše kozí farma
Marta
ekokoza.cz

Neregistrovaný uživatel

27.7.2010 19:59
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.143.250

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Dobrý den, omlouvám se jestli tu píšu už podruhé. Já to tu moc neumím. Kamarádka mne informovala že zde napsala o mé farmičce U kulhavé sovy, tak jsem jen chtěla říct, že se s dotazy můžete obrátit přímo na mne

Náš web - http://ranc.klokocov.sweb.cz/

Neregistrovaný uživatel

29.7.2010 17:24
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.164.87

A co podobné farmy v ostatních krajích? Byly by to cenné informace.

Neregistrovaný uživatel

5.6.2011 19:07
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.243.15

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné v moravskoslezském, zlínském či olomouckém kraji strávit dovolenou na agrofarmě - kozí farmě včetně ubytování, umožnění kontaktu se zvířaty (svezení na koni, dojení koz apod.) s možností zapůjčení kol pro rodinné cyklovýlety do okolí.
Děkuji všem za tipy

Dobrý den, dovoluji si oživit toto téma. Mám v podstatě stejné požadavky, jako zadavatelka. Nezáleží mi ani tak na kraji. Jen nemůžu nic vhodného najít, chci jet sama a najít jednolůžkáč je docela problém. Samo, že se můžu ubytovat ve dvoulůžkovém, ale za cenu dvou osob. Též bych měla ráda kontakt se zvířátky, popř. zapojit se do péče o ně a kdyby byla možnost vyjížděk na koni, byla by to paráda. Pokud máte nějaké tipy, budu moc ráda. Děkuji.

Neregistrovaný uživatel

7.6.2011 12:35
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.46.78

Zdravím můžeme poskytnout kontakt se zvířaty, máme 20 bílých koz, z toho 7 dojíme, dva kozly, stádečko quessantek, pěti psů, slípky, husičky, dvě zakrslá prasátka (jedno velmi kontaktní, dalo by se říct až otravné ), k tomu devět koní, z toho dva vhodní na vyjížďky, můžete si vyjet sama, ale raději s doprovodem, záleží jaký jste jezdec. Můžete se zúčastnit všech zajímavých činností na statku (kosení trávy, krmení zvířat, vodění koní na pastviny, dojení koz, výroba sýru )
Jen to ubytování můžeme poskytnout jen ve vlastním stanu - naši koupelnu a wc byste měla samozřejmě k dispozici.
V budoucnu plánujeme rekonstukci statku, jejímž výsledkem by mělo být ubytování - zatím je to ve fázi "papírové".
V okolí jsou hezké možnosti vyjížděk na kole po okolí - jsme vedle CHKO Poodří.
Kdyby Vás to zaujalo, ozvěte se na marketafabikova@seznam.cz, domluvíme se
Marketa z Albre

Neregistrovaný uživatel

7.6.2011 13:41
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.164.145

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Zdravím můžeme poskytnout kontakt se zvířaty, máme 20 bílých koz, z toho 7 dojíme, dva kozly, stádečko quessantek, pěti psů, slípky, husičky, dvě zakrslá prasátka (jedno velmi kontaktní, dalo by se říct až otravné ), k tomu devět koní, z toho dva vhodní na vyjížďky, můžete si vyjet sama, ale raději s doprovodem, záleží jaký jste jezdec. Můžete se zúčastnit všech zajímavých činností na statku (kosení trávy, krmení zvířat, vodění koní na pastviny, dojení koz, výroba sýru )
Jen to ubytování můžeme poskytnout jen ve vlastním stanu - naši koupelnu a wc byste měla samozřejmě k dispozici.
V budoucnu plánujeme rekonstukci statku, jejímž výsledkem by mělo být ubytování - zatím je to ve fázi "papírové".
V okolí jsou hezké možnosti vyjížděk na kole po okolí - jsme vedle CHKO Poodří.
Kdyby Vás to zaujalo, ozvěte se na marketafabikova@seznam.cz, domluvíme se
Marketa z Albre

To zní tak nádherně. Ječmi

Neregistrovaný uživatel

7.6.2011 14:08
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.46.78

jo... taky bych jela na takovou dovolenou... já bych pomáhala se vším do roztrhání těla , třeba celý týden... Ale když to musím dělat denně, tak z toho bolí celý člověk a ta romantika není až tak velká...někdy se chce člověku i trošku brečet... ale tady to všichni znají, to nemusím nikomu vykládat Ale stejně to děláme rádi a jinak bychom už ani nemohli, že jo
Marketa z Albre

Neregistrovaný uživatel

7.6.2011 18:17
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.154.155

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
A co podobné farmy v ostatních krajích? Byly by to cenné informace.

Dobrý den,u nás je také možné ubytování.Jižní Čechy Lipensko.Farma Křížové pole.www.farmadolezal.cz

Neregistrovaný uživatel

23.8.2011 14:29
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.46.78

Dobrý den všem, sháníme ubytování na jednu až dvě noci na tento víkend - od pátku do neděle ráno, někde na trase Rumburk - Slaný a v blízkém okolí. Byli bychom dva a nepožadujeme žádný luxus, raději bychom někam na farmu, ale nebude -li ta možnost, vyspíme se i v hotýlku na náměstí Vím, že je to narychlo, ale když my v poslední době žijem tak nějak rychle, že si ani tři dny volna nestihnem pořádně naplánovat .
díky všem za případné tipy
Marketa z Albre

Neregistrovaný uživatel

23.8.2011 15:03
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.61.76

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Dobrý den všem, sháníme ubytování na jednu až dvě noci na tento víkend - od pátku do neděle ráno, někde na trase Rumburk - Slaný a v blízkém okolí. Byli bychom dva a nepožadujeme žádný luxus, raději bychom někam na farmu, ale nebude -li ta možnost, vyspíme se i v hotýlku na náměstí Vím, že je to narychlo, ale když my v poslední době žijem tak nějak rychle, že si ani tři dny volna nestihnem pořádně naplánovat .
díky všem za případné tipy
Marketa z Albre

TIP
www.alpaca.cz
Česká kamenice, farmička i s ubytováním ...

Neregistrovaný uživatel

24.8.2011 08:04
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.46.78

Díky Nocleh zajištěn, těšíme se Bezva záležitost, tahle Ifauna!
Marketa z Albre

Přidejte reakci

Přidat smajlík