Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

3.10.2010 21:49
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.8.10

Ahoj,nevíte prosím náhodou kde by se v Praze,Olomouci...Kroměříži ;) dalo koupit sýřidlo? Raději bych si pro něj došla sama,než si ho nechat posílat poštou,škoda peněz,a třebas v Praze by se snad mohlo takhle dát někde sehnat,ne? Nebo klíďo kdybyste někdo měl doma nějaký zbytek nepotřebného,pro moje koketování se sýry by to zatím stačilo,ještě si nejsem moc jistá jak moc se v tom budu vyžívat. Díííky!

Neregistrovaný uživatel

4.10.2010 18:29
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.102.75

Pokud by stačilo mikrobialní, můžu poslat .

Neregistrovaný uživatel

4.10.2010 19:19
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.12.226

http://www.milcom-as.cz/vum-a-laktoflora/kontakty.html
Tady najdete adresu na pražskou pobočku firmy Milcom, prodávají tam i syřidla. Také je možné si je nechat poslat na dobírku

Neregistrovaný uživatel

5.10.2010 21:25
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.8.10

Díky za tipa! :-)
Jinak s tím mikrobiálním,to by bylo fajn,to by mi vůbec nevadilo,že to nestálo žádné malé roztomilé telátko život Můžete se mi prosím,prosím ozvat na mejla sarabrauerova@seznam.cz Díky moc

Neregistrovaný uživatel

6.10.2010 08:50
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.87.147

Malá roztomilá telátka ( i jiná mláďata ) umírají, i když jim nikdo žaludky na syřidlo nevezme. Vše na světě má dvě strany. Život je boj.
Jiřina

Přidejte reakci

Přidat smajlík