Můžu dát koze prcka slivovice, nebo borovičky?

Přidejte téma Přidejte téma
Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

15.11.2010 15:57
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.164.145

Kamarádky koza něco sežrala a teď beká a jde jí pěna od huby.
Kdysi mi někdo radil v podobném případě dát malého prcka slivovičky.
Co myslíte???
Ječmi
(Jen mě neukamenujte....

Neregistrovaný uživatel

15.11.2010 16:18
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.4.33

Nemá něco zapíchlého v krku? Fungují jí žaludky? Jinak frťan kudy teče,tudy léčí,dokonce i kozy. Ale spíš bych jí dala olej a zvedla jí na zadní,pokud je to zažívací problém a neměla bych po ruce něco na podporu žaludků (Rumin)¨. Roklanka

Neregistrovaný uživatel

15.11.2010 16:24
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.164.145

Díky. Kamarádka je začátečník, já mám kozy už hodně let, ale tohle neznám. Takže radu hned předávám. Ještě jednou děkuji. Ječmi

Neregistrovaný uživatel

15.11.2010 18:01
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.143.239

Jede Buffalo Bill prériíí a spadne z koně Přispěchají k němu zachránci a začnou ho křísit. Smíchají mléko s whisky a vpraví ji Billovi do úst. Ten zbožně zašeptá:"Dám tisíc dolarů za tu krávu... "

Neregistrovaný uživatel

15.11.2010 19:56
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.40.197

Mám dobrou zkušenost s frťanem slivovice, když bylo koza špatně. Žaludky buď nefungovaly, nebo jen velmi zpomaleně. Doktor nasadil léčbu, já alkohol. Nevím, co zabralo, ale druhý den byla koza fit. Dana

Neregistrovaný uživatel

16.11.2010 08:38
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.4.30

Já natáhla prcka slivovice do stříkačky a vpravila jí ho.Akorát muž prskal, že mu lahůdku beru pro kozu.Pak jsem jí dala větvičky ¨smrčku a lítala s ní dokolečka dokola a sem tam rozhoupala břicho. Pomohlo to, akorát večer při dojení, když na mě krkla, tak jsem myslela, že omdlím, ožrala jedna.Lenka

Neregistrovaný uživatel

16.11.2010 12:15
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.204.155

Taky můžete do kozy při trávicích problémech nalít flašku piva. taky to funguje. Dana

Neregistrovaný uživatel

16.11.2010 13:06
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.164.145

Díky, díky všem.
Když použiju všechny tyhle rady, tak sice nevím, jak to s kozou dopadne, ale jedno je jisté-
BUDE V POHODĚ!!!

Ječmi

Neregistrovaný uživatel

17.11.2010 22:39
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.176.203

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Díky, díky všem.
Když použiju všechny tyhle rady, tak sice nevím, jak to s kozou dopadne, ale jedno je jisté-
BUDE V POHODĚ!!!

Ječmi

Jak jí je? Regina

Neregistrovaný uživatel

18.11.2010 10:48
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.164.145

Děkuju za vše, už je úplně v pořádku.... včetně bobků...
Jupííííííí
Potvora jedna trkavá, jakmile jí otrnulo, zas všechny mastí. Antilopa jedna.
Ječmi

Přidejte reakci

Přidat smajlík