Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

17.11.2010 11:41
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.251.62

Dobrý den, soused mi přinesl kýbl králičích granulí s ječmenem, protože už králíky nemá. Ale já teď nevím, komu je můžu dát. Králíky už taky nemáme (letos vychcípali a na založení nového chovu nemám zatím sílu), máme slepice, perličky a kozy. Co myslíte? Ještě bych je mohla nabídnou psovi, ta potvora sežere všechno, hlavně když je to kradené, to potom chutná víc než její granule

Neregistrovaný uživatel

17.11.2010 13:25
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.5.128

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Dobrý den, soused mi přinesl kýbl králičích granulí s ječmenem, protože už králíky nemá. Ale já teď nevím, komu je můžu dát. Králíky už taky nemáme (letos vychcípali a na založení nového chovu nemám zatím sílu), máme slepice, perličky a kozy. Co myslíte? Ještě bych je mohla nabídnou psovi, ta potvora sežere všechno, hlavně když je to kradené, to potom chutná víc než její granule

Nasypala bych je drůbeži,kýbl granulí nestojí za případný problém.Granule mohou být s léčivem na kokcidiozu,tedy existují i bez léčiva,ale drůbeži neublíží,jen by se asi neměly používat vajíčka. Roklanka

Neregistrovaný uživatel

17.11.2010 14:17
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.251.62

Aha, tak to budu muset počkat až neponesou a dám to slepicím. Díky za odpověď!

Neregistrovaný uživatel

17.11.2010 22:43
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.176.203

Mně se můžou činky utlouct po granulích pro psy z Teska. Ale taky po nich rostou jako z vody. To určitě nebude po obsahu masa...Regina

Neregistrovaný uživatel

18.11.2010 10:02
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.5.1

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Mně se můžou činky utlouct po granulích pro psy z Teska. Ale taky po nich rostou jako z vody. To určitě nebude po obsahu masa...Regina

Před lety měl u mě soused 3 selata divočáků a taky je krmil marketovkama,rostla jako z vody. Jednou jsem koupila pelety na topení,byly z obilných odpadů,krásně voněly kmínem.Dostaly se mi k nim kozy a skoro celý pytel (30kg) sežraly ,byla to dlouhá noc,pořád jsem je pozorovala,,ony byly spokojené a já nevyspalá. Pak mi paní říkala,že si je někdo kupuje pro slepice a že to byl slisovaný odpad z kmínu. Přeci jen dávám přednost klasice,jistota je jistota . Roklanka

Přidejte reakci

Přidat smajlík