Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

19.11.2010 11:17
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.245.58

Dobrý den,
chci vyrobit kozám nějaké zařízení na drbání kožíšku (v rámci wellfare ), občas se mi drbou o kozodoj, o plot. Každý den je kartáčuju a myslím, že by se jim to líbilo. Koupila jsem tři rýžáky a pružinu, udělám něco jako se vyrábí pro krávy, dva kartáče svisle přitluču na prkno a jeden nad nimi nechám vodorovně na pružině. Chtěla jsem se jen zeptat, jestli někdo něco podobného máte, nebo neznáte nějaké drbací vychytávky. Děkuju. Petra z Brd

Neregistrovaný uživatel

19.11.2010 11:26
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.164.145

Jé, to by se mi líbilo.
Pro mě.
Ječmi

Neregistrovaný uživatel

19.11.2010 12:29
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.129.136

ano , kozenky také každý den kartáčuji a drbátko mám udělané z rýžových kartáčů dvou nad sebou a druhé z oválných kartáču na čistění srsti koní. Mám je připevněné a na vnější rohy kozího přístřešku, aby měly akční drbací úhel co největší, což je 270 stupňů a zárověň jsou chráněny před deštěm a déle vydrží. JitkaR

Neregistrovaný uživatel

19.11.2010 14:44
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.46.78

Závidím... Já jsem ráda, že stihnu podrbat sama sebe (učesat) než vyrazím do práce , takže závidím ten čas kdy můžete kozenky kartáčovat... svého času jsem vyrobila podobné drbátko koním, ti se ale na něj vykašlali a dál se dřeli o hladkou dřevěnou stěnu, kterou téměř promáčkli Takže jsem z výroby drbátek vyrostla
M.

Přidejte reakci

Přidat smajlík