Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.7.87
Dobrý den.
Chci se zeptat jak jeto s čipováním kůzlat. Budu totiž nejspíš prodávat kůzle do zahraničí, tudíž musí být očipováno, ale chci se zeptat, jestli má mít normální ušanku a k tomu tu s čipem a nebo jenom čip, nebo jak to vlastně je. Děkuji Dája
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.22.90
Já jsem letos prodávala kozlíka na Slovensko.Bylo to domluvené na aukci.,Povedlo se všechno vyřídit, no lepší je se na to připravit. Objednat čipy z Hradištka na číslo hospodářství, domluvit se kdo to provede.Musí to jít přes VS, . Vystavujou povolení na převoz, musí být přepravce, který má licenci. Při dobré vůli a ochotě se to dá zvládnout. Božena
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.6.15
Buď bude mít obě ušní známky a k nim čip nebo se jedna známka sundá a dá se čip. Co se týká Traces, registrace dopravce typ I a KVS, to je na dlouho
Milada
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.108.249
Také je možnost, že dojde k dohodě mezi ČR a SR a zvířata obchodovaná mezi těmito dvěma státy nebudou muset být čipovaná. Prý ta jednání probíhají, mluvilo se o tom na Seči, ale v jakém je to stádiu, nevím.
PetraP
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.5.1
Všem velice děkuji. O vyřizování na KVS jsem věděla i že musí být schválený přepravce, jen mi to pořád nebylo jasné s tím čipem. Já si stejně myslím, že z toho sejde, protože nechápu, proč by si někdo zahraniční kupoval kůzlata bez PoP .
Paní Boženo, kdybyste měla někdy cestu kolem Plevňova, tak se stavte podívat na kozlíka jakej z něj roste fešák
Dája
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.22.90
Dobrý den. Tak to mně těší,že mi nedělá ostudu. Jeho brácha jel na Slovensko.Božena