Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.229.90
Ludmilo ,na moderce ty černobílé ovečky jsou kamerunské a narodily se jako čtyřčata??děkuji za odpověď Milena
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.253.239
Není to kamerunská ovce.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.229.90
Ludmilo ,na moderce ty černobílé ovečky jsou kamerunské a narodily se jako čtyřčata??děkuji za odpověď Milena
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.253.239
Není to kamerunská ovce.